Ps4 czy warto

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ciiiiiii bo zaraz wpadnie Caparzo i zacznie strzelać :-D

Jak tama Lolo,ściągnąłeś już tego CoDa ? ;)

Yuup. Pozyczylem LTE od Tmobile i ogarnelo przez noc. Ale jeszcze nie gralem.



Tak przepinalem te HDMI na furii, ze chyba: albo uszkodzilem wtyki kabli hdmi albo uszkodzilem gniazda w avr :(((( Teraz nawet jak z kompa puszczam to obraz krzaczy :(
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Z kolei ja na furii,kilkukrotnie wyrzucałem konsolę przez okno,a gdy emocje opadły,musiałem się po nią wracać :-D
A serio,daj znać co tam rozkminiłeś.

Chyba już pomału kończę Death Stranding (55 misja główna) i jestem mega ciekawy finału... :-D
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Z kolei ja na furii,kilkukrotnie wyrzucałem konsolę przez okno,a gdy emocje opadły,musiałem się po nią wracać :-D
A serio,daj znać co tam rozkminiłeś.

Chyba już pomału kończę Death Stranding (55 misja główna) i jestem mega ciekawy finału... :-D

Nic nie rozkminilem.
Narazie podlaczone na krotko wiec luzik, wszystko dziala. Dzisiaj zalacze CoDa. Ale juz wiem ze sterowanie za pomoca pada mi sie nie spodoba..... :(
 

Caparzo

New member
Bez reklam
oglądałem pare recenzji, do tego gra w minute co armani dał i bez kitu nie kumam tej gry :blagam:




myślałem że symulator kozy mnie zaskoczył ale symulator kuriera z dzieckiem na klacie ...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kojima tak ma, stan umysłu ; )
Bierz się za tego COD'a, odpaliłem jakiś dodatek i online na projekcji, na prawdę, wygląda to kozacko. Bronie, ubrania, mapy, sterowanie.
Nie wciągam się w online, bo wiem jak to się zakończy.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
czekam na okazje ;P
poza tym trenuje w sniper elite v2 ;P

V2 to remaster pierwszej części? Mam tam ograne kilkadziesiąt godzin, ale to lata temu było.
Kampienie na okrągło, świetna gierka była. W ogóle brakuje gier ze snajperką.
Była tam jakaś Polska, ale to lipton był.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
V2 to remaster pierwszej części? Mam tam ograne kilkadziesiąt godzin, ale to lata temu było.
Kampienie na okrągło, świetna gierka była. W ogóle brakuje gier ze snajperką.
Była tam jakaś Polska, ale to lipton był.


v2 to remaster drugiej, wraz z remasterem wszystkie dodatki jakie były kiedyś za kase, teraz są free, tj zabić wuja Adka i jeszcze jakieś ;) grałem w to też na pc, ale tu remaster poprawił grafike
no i to polska gra ;P



a to o czym ty mówisz to sniper ghost warrior ? oni maja kilka części ja ostatnią część grałem z 2h i idiotyczna na maxa.... więc oddałem w inne ręce
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Wkoncu odpalilem gierke na xboxie.
GTA jakos nie chce mi sie grac.

Odpalilem COD-a. Fajnie, pieknie w dublingu PL.
Swietna gierczyna sie wydaje, zreszta jak prawie wszystkie cody. Denerwujacy jest jedynie pad. Bardzo wolno sie poruszam, wolne celowanie no i niestety musze grac na najnizszym poziomie trudnosci :(

Ale bedzie ok
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Wróciłem na jakiś czas do poczatkowych lokacji porobić kilka zleceń i poustawiać tyrolki :D Praktycznie mam już połączone wszystkie schrony więc podróż trwa szybko i robię zlecenia poboczne. Teraz mam zlecenie na skaraju mapy do smołowiska naprawić jakiś przekaźnik :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry