Ps4 czy warto

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dobre buty,to nie wszystko :grin:
1033-dsc_5340.JPG


Jak tam,przeszedłeś to już? Ja cisnę drugi raz :wink:
20191219-201550.jpg
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Seizik,jak tam Death Stranding ? Ja już skończyłem.
Właśnie skończyłem fabułę. Ostatni rozdział kapitalny. Siedzi mi w bani to zakończenie. Szkoda że takich gier wychodzi tak mało. Chiwila przwewy i wracam do gry. Zostało jeszcze troche paczek do rozniesienia i pucharków do wbicia :D Teraz pozostaje czekać na nowy horror od Hideo :)
 

Seizo

Active member
Bez reklam
A jak :D Pewnie zejdzie dodatkowe 20 - 30h :) Myślalem że wezmę się w końcu za Hellblade ale zostaje jeszcze przy DS.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ja też będę sprzedawał obie konsole. Kupię napewno PS5. Z Xbox się zobaczy czy będzie warto trzymać obie. Jak nie bedzie różnicy w jakości to zostaje tylko Sony. Na Xboxa nie ma gier które mnie interesują.
 

P1otr

New member
Może mnie ktoś odpowie jak to jest z tym audio i Playstation 4... Amplituner Onkyo 696. Spięty z konsolą kablem HDMI i teraz... Jeśi ustawiam bitstream Dolby lub DTS to i na amplitunerze zapala mnie się odpowiedni symbol na wyświetlaczu oraz mogę wybrać DD lub DTS. Jeśli przestawię na PCM- opcje wyboru DD i DTS znikają i nie mogę ich wybrać. Nowy amplituner. W moim starym Denonie wybierałem w menu powiedzmy płytki z filmem DTS i na Ampli zapalał się DTS. Podobnie było z DD. Teraz to jakaś dla mnie trochę czarna magia. Niech ktoś uprzejmy wyjaśni łopatologicznie bałwanowi. Aha. Na Youtubie odpalonym z konsoli tylne kanały w filmikach testowych idą frontami.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Piramida jak te szczury?

Zeżarły mnie i nic nie mogę zrobić :niewiem:
A serio,to jak na razie ok.

To moze byc ciekawe:
The Elder Scrolls: Blades

Widzę,że to bardziej mobilka :
https://www.gry-online.pl/gry/the-elder-scrolls-blades/zd53bc

Zagralbym sobie w jakiegos RPGa.
Skyrim grafika odstrasza i przez to moglbym sie za bardzo zniechecic. A tak oprocz tych dwoch chyba nic nie ma wartego?

Jest,nazywa się Kingdom Come :grin:

P.S.
Pokazałem mojemu 6-cio letniemu siostrzeńcowi jak wyglądały gry w latach 80-tych i powiedział : "dobrze,że urodziłem się w dzisiejszych czasach" :wink:
 
Ostatnia edycja:
Do góry