Ps4 czy warto

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Mówisz, że będziesz kopał? ; ) Siłe sobie załatw, pół osiedla wysiądzie jak to podłączysz do gniazdka.

Lolo, to teraz zakupy na allegro?
GTA5 wiadomo, mus. Pograłbym, ale mam słabe konto na XB, a bez kasy i reputacji, to nie powojujesz.

GTA, COD,

No a pozniej moze cos innego, aczkolwiek przejscie tych dwoch gier zajmie mi ze 2 miechy. Albo konsola mi sie szybciej znudzi. Nie wiem czy ogarne strzelanki na padzie.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Nie grałeś jeszcze w GTA5 na PC?

Wyda sie to smieszne ale,
Nie...
Jakos ten tytul mi przelecial bokiem.

San Andreas, Vice City czy 3 mucilem godzinami ale nigdy nie robilem fabuly.

W sumie od 2013 roku gralem w kilka gier? assassyn, battlefild, COD i wiedzmin. Wiecej tytulow chyba nie ruszylem. Troche sie wtedy u mnie w zyciu dzialo, nie po mysli bylo mi granie. Ozenek, dzieci, kariera :)
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zazdroszczę Lolo, ja nawet nie odpalam, wiem jak to się może skończyć czasowo. Czekam na GTA6, a teraz już tylko MFS, potem na next geny i zaczynamy zabawę po raz kolejny.

Pytanie, jak Ci przypadnie (graficznie) po tylu latach, chociażby takie GTA5 na konsoli.
Dla mnie to przepaść w porównaniu do tego co mam na PC, ale już taki COD wrócił nadzieję, pięknie wygląda. Podobnie Gearsy, wycisnęli ostatnie soki.
Zobaczymy czy MFS utrzyma ten poziom.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ale dzieki xbox x, mam tez wkoncu odtwarzacz filmow dvd / bluray :)
Oraz Netflixa z atmosem. xD

Az tak grafa GTA5 jest do tylu? To zes mnie zasmucil heheh.... Chociaz nie ma sie czemu dziwic.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
ta gra ma kilka lat, straciła klimat kilka lat temu jak zaczęli dokładać jakieś gówno jako dodatki

ja kupiłem w dniu premiery na ps3 a wtedy ps4 było w planach chyba, potem kupiłem na ps4



fajnie sie grało w 15 osób na słuchawkach i każdy +30 lat bo taka ekipa była, 2 w nocy łzy bokiem płynęły takie jaja ale na ps4 ekipa sie rozpadła



a teraz włącze na 15 min i mnie nudzi
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zaczynałem GTA5 na PS4, w dniu premiery. Dla mnie to był wówczas kosmos graficzny i grało się latami, a potem złożyłem PC, odpaliłem to na ekranie 21:9 w 60fps z wysokimi ustawieniami i zsunąłem się z fotela, a PS4 schowałem. Zrobiłem następne 300-400RP, a ile się robi 1RP, to już sam zobaczysz jaka to ciężka i mozolna praca ; ) Do online podstawa.
Na XBX, to już lepiej wygląda jak na pierwszej PS4, więc może dla Ciebie będzie ok, a dalej uważam, że tam fizyka otoczenia, otwarty świat i możliwości do dzisiaj nie mają sobie równych.
Daj znać. Sprawdż COD, Gearsy5. Tu masz już max możliwości graficznych.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
ta gra ma kilka lat, straciła klimat kilka lat temu jak zaczęli dokładać jakieś gówno jako dodatki
ja kupiłem w dniu premiery na ps3 a wtedy ps4 było w planach chyba, potem kupiłem na ps4
fajnie sie grało w 15 osób na słuchawkach i każdy +30 lat bo taka ekipa była, 2 w nocy łzy bokiem płynęły takie jaja ale na ps4 ekipa sie rozpadła
a teraz włącze na 15 min i mnie nudzi

Dokładnie. Jaja nie z tej ziemi, żaden singiel nigdy nie dał mi tyle frajdy. To trzeba przeżyć. Ja już przed premierą GTA5 byłem znudzony grami, dopadł mnie ten etap, ale potem? Lata grałem, jednak ekipa, znajomi i online na takim gruncie jak GTA wymiata.
Teraz to i mi się nie chce, fakt, za dużo dodatków.
Człowiek musi być na bieżąco, a nie każdy ma już czas.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
no i 3 dni sciagania aktualizacji do gta 5 xD

Ahe te uroki lacza internetowego 8mbit.
Musze chyba se pozyczyc od kogos LTE z T-mobile aby gry posciagac. xD

Pytanko.
Jak kupie z allegro konto z jakas gra i bede chcial ja sciagnac to gry z innego konta sie usuna, czy mozna miec kilka kont na xboxie? I gdy sa caly czas na dysku z xboxa.???
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Możesz mieć ich dużo.
Sprawdź też sobie Reda.

Co do kompa,to w najbliższym czasie nie planuję zakupu (do gier).
Ale w przyszłości ? Kto wie :wink:
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ja PCta, a raczej GPU trzymam tak jakby odświeżyli C&C. Chodziły jakieś pogłoski, ale teraz się już nie gra w RTSy. EA kupiło Westwood i się skończyło. Skupiają się na durnych FPSach i Fifie. Co roku to samo :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Trochę się pozmieniało. Parę lat temu, stawiając PS4 przy mocnym PC ewidentnie było widać różnicę, chociażby wspomniane GTA5 (BF, COD to samo). Nie dość, że 60fps, to przepaść w grafice, ale teraz, jak za rogiem premiery next genów? To co już wyciskają z konsol, to niebo a ziemia w porównaniu do tego co było kiedyś. Zresztą nie bez przyczyny mamy "PRO" i "X". Będzie dobrze, za rok zaczynamy zabawę od nowa i już mam nadzieję, że nikt nie będzie psioczył na brak mocy obliczeniowej, niech zrobią to tak, jak mam obecnie na PC. Więcej mi nie potrzeba.
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Kurna glupia konsola. Zostawilem ja wlaczona na noc zeby sciagnela aktualizacje gta a ona sciagnela 2gb i sie wylaczyla :) jednak bede 3 dni sciagal aktualizacje hehe...

Jest opcja aby sciagalo w tle i potem sama sie wylaczyla?

A drugi problem to mam poprzeczne pasy na rozowo tak jakby HDMI szwankowalo. I podejzewam ze nawet w avr. Bo robia sie cyrki z podlaczonym kompem tez. Chyba ze kabel HDMI ma wine.

Noni kolejna sprawa 4k niebzalacze bo projektor jest FullHD, czyli nici z atmosa w netflixie. Bedzie chociaz roznica w grafice wzgledem xbox S? Skoro nie moge zalaczyc 4k?
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Kurna glupia konsola. Zostawilem ja wlaczona na noc zeby sciagnela aktualizacje gta a ona sciagnela 2gb i sie wylaczyla :) jednak bede 3 dni sciagal aktualizacje hehe...

Jest opcja aby sciagalo w tle i potem sama sie wylaczyla?

A drugi problem to mam poprzeczne pasy na rozowo tak jakby HDMI szwankowalo. I podejzewam ze nawet w avr. Bo robia sie cyrki z podlaczonym kompem tez. Chyba ze kabel HDMI ma wine.

Noni kolejna sprawa 4k niebzalacze bo projektor jest FullHD, czyli nici z atmosa w netflixie. Bedzie chociaz roznica w grafice wzgledem xbox S? Skoro nie moge zalaczyc 4k?
Będzie różnica. One X to jedyny sensowny wybór.
Co do aktualizacji to wejdź w ustawienia zasilania i ustaw tryb Instant On. Pobiera wtedy aktualizacje w tle. Jak przyłożysz ucho to słychać, że dysk pracuje.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Juz mnie wielki H strzela z tym xboxem.

Na glownym menu caly czas zanika obraz albo sa pasy poziome. Tak jakby xbox caly czas zmienial rozdzielczosc albo odawierzanie.

Jak wejde w ustawienia xboxa wtedy obraz jest ok Jak wejde na ekran Start to wkolko rwie.

O cholere chodzi?

Wlaczylem rozdzialke 720p i obraz jest ok.


Podlaczylem bezposrednio do projektora i takie szopki.

 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Juz mnie wielki H strzela z tym xboxem.

Na glownym menu caly czas zanika obraz albo sa pasy poziome. Tak jakby xbox caly czas zmienial rozdzielczosc albo odawierzanie.

Jak wejde w ustawienia xboxa wtedy obraz jest ok Jak wejde na ekran Start to wkolko rwie.

O cholere chodzi?

Wlaczylem rozdzialke 720p i obraz jest ok.


Podlaczylem bezposrednio do projektora i takie szopki.




Sprawdzilem na TV.
4k odpala na TCL.
Wiec kabel i xbox wydaja sie dzialac. Wina lezy w tym ze xbox nie dogaduje sie z projektorem i avr.

Nie ma znaczenia czy podepne xboxa donprojektora czy do avr sa szopki.
 
Do góry