Ps4 czy warto

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Jednak wina lezy po stronie HDMI. 10m ma i nie ogarnia. Postawilem xboxa na projektor podlaczylem na krotko i nie ma defektow.


Teraz pytanie. Skoro mam xboxa podlaczone do projektora do hdmi 2, czy jest mozliwosc wyslania samego dzwieku do amplitunera za pomoca hdmi 1 arc?

Jak dziala arc. No i najpierw musze sprawdzic czy projektor ma arc. W innym przypadku albo bede musial kupic dobry HDMI albo optykiem spiac avr i zarzegnac dobry dzwiek.

ps.
Czy Atmos jest platny w xboxie? Musze kupic abonament na atmosa? Serio?
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Aż się nię chce tego czytać ;)
Zyebałeś że nie wziąłeś PS XD

Tiaaa tera beda gadac ze trzebabylo brac ps-a xD

hehe..

ale grunt ze udalo sie ogarnac, nie sadzilem ze hdmi maja problem. Probowalem dwoch 15m i10m i bylo to samo. Dopiero wpiecie na krotko pomoglo dobprojektora pomoglo. Troche dziwne bo problemow przedtem na tych kablach nie mialem, a odpalalem przeciez bluray z kompa.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ten cały FPP w GTA5, to dla mnie następny nie potrzebny wymysł.
Dobrze jest jak fabryka dała.
Zobacz w GTA jak tam wszystko żyje, praca zawieszenia, krzaki, lasek, sarenki i inne dzikie węże. Gdzie nie pójdziesz coś się dzieje, woda? Proszę bardzo, pływasz, nurkujesz, latasz na skuterach, zima? Góra i jeżdzisz na sankach... dobra, poniosło mnie ; ) ale jest git, nie ma drugiej takiej gry.
Ja mape GTA znam lepiej jak własną dzielnicę ; )

PS. Nie przechuśtaj całej kasy na penienki ; )
 
Ostatnia edycja:

Tvmania

New member
Bez reklam
Gta 5 kozak i czekam na gta 6 na ps5 :)
Panowie mam pytanko co polecacie na ps4 ze strzelanek żeby pograć multiplayer, ?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Seizo chyba odsypia imprezę :D
03_PlayStations-25th-Birthday-Party.jpeg
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Ten cały FPP w GTA5, to dla mnie następny nie potrzebny wymysł.
Dobrze jest jak fabryka dała.
Zobacz w GTA jak tam wszystko żyje, praca zawieszenia, krzaki, lasek, sarenki i inne dzikie węże. Gdzie nie pójdziesz coś się dzieje, woda? Proszę bardzo, pływasz, nurkujesz, latasz na skuterach, zima? Góra i jeżdzisz na sankach... dobra, poniosło mnie ; ) ale jest git, nie ma drugiej takiej gry.
Ja mape GTA znam lepiej jak własną dzielnicę ; )

PS. Nie przechuśtaj całej kasy na penienki ; )


w rdr nawet na mapie się też dużo działo, dziki latały to niedźwiedź wyskoczył lub wielka stopa gadała, teraz włożyć tam miasto a nie wieś i błoto i było by fajnie



a jak w gta 6 połączą 3 mapy od vice city, san andreas i coś tam jeszcze to będzie dobre, chyba że z gogle maps będą mapy jak we flight symulator :D
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Xbox dal aktualizacje pozwalajaca na wpiecie i granie na klawiaturze i myszce :) Muahahha.. Jest nadzieja. Ale gra musi miec zaimplementowane taka mozliwosc sterowania xD

Najgorsze w tym wszystkim to sciaganie gier ponad 100gb majac lacze max 8mbit.


Dzisiaj zamowilem z amazone kabel HDMI swiatlowodowy. Wtedy juz powinno byc wszystko polaczone na cacy.


Xbox odtwarza filmy po dlna? Jakby nie patrzac, dopiero teraz zrobil sie ze mnie prawdziwy kinomaniak. Mam swoj pierwszy otwarzacz Dvd/bluray. xD Jeszcze przydalby sie chociaz jeden film ba plycie UHD hehehe A nie wszystko czlowiek robi "na Piramide".
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Xbox dal aktualizacje pozwalajaca na wpiecie i granie na klawiaturze i myszce :) Muahahha.. Jest nadzieja. Ale gra musi miec zaimplementowane taka mozliwosc sterowania xD

Najgorsze w tym wszystkim to sciaganie gier ponad 100gb majac lacze max 8mbit.


Dzisiaj zamowilem z amazone kabel HDMI swiatlowodowy. Wtedy juz powinno byc wszystko polaczone na cacy.


Xbox odtwarza filmy po dlna? Jakby nie patrzac, dopiero teraz zrobil sie ze mnie prawdziwy kinomaniak. Mam swoj pierwszy otwarzacz Dvd/bluray. xD Jeszcze przydalby sie chociaz jeden film ba plycie UHD hehehe A nie wszystko czlowiek robi "na Piramide".
Zainstaluj Kodi do filmów :) Sam jestem ciekaw jak działa.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dla mnie to bez znaczenia, na każdej jednej konsoli, w każdym jednym mieszkaniu, zawsze zamula. Nigdy nie idzie na pełnej prędkości.
Nie wiem, może mam pecha, ale pliki które normalnie ściągają mi się w 10 min. na konsolach 30-60min. albo i lepiej. Ciągnie się to już od czasów PS3.

Wykorzystujesz te 1Gb/s przy ściąganiu na konsoli?
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Dla mnie to bez znaczenia, na każdej jednej konsoli, w każdym jednym mieszkaniu, zawsze zamula. Nigdy nie idzie na pełnej prędkości.
Nie wiem, może mam pecha, ale pliki które normalnie ściągają mi się w 10 min. na konsolach 30-60min. albo i lepiej. Ciągnie się to już od czasów PS3.

Wykorzystujesz te 1Gb/s przy ściąganiu na konsoli?
Nigdy. Kilkaset Mb/s to max i to przy podpięciu kablem. Jedynie Synology wykorzystuje prawie max łącza na linuxach od Piramidy.
4f2cfd5948e0e6d9190422a850e66ca8.jpg
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ciiiiiii bo zaraz wpadnie Caparzo i zacznie strzelać :-D

Jak tam Lolo,ściągnąłeś już tego CoDa ? ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry