Ps4 czy warto

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Widziałem, czatuje dzień i noc, jestem na bieżąco. Odpalałem to na TV i udawałem już, że gram :D
Bajka będzie, szkoda tylko, że nikt nie mówi kiedy premiera.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Co tam ciekawego kupiliście na BF? :D

666b932b7fd81.jpg
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Kaminskakl,zdradź co tam testujesz na tych devkitach :D

https://gamemag***/images/imagemanager/cache/b2/c713/b2c713_ps5-leak-ds5.jpg
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam




Jazda jazda jazda... xD

Zona mnie pewnie zabije... ze takie G. kupuje a jej nie chcialem kupic zestawu nowych sof. :((
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Gratuluję! :D

Zawsze mnie śmieszy z tymi żonami. Ostatnio byłem u kolegi na warsztacie i gościowi silnik się poci olejem i mówi do kumpla, że musi się żony zapytać czy może uszczelkę wymienić czy ma tak dalej jeździć. Prawie wybuchłem śmiechem :D
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Gratuluję! :D

Zawsze mnie śmieszy z tymi żonami. Ostatnio byłem u kolegi na warsztacie i gościowi silnik się poci olejem i mówi do kumpla, że musi się żony zapytać czy może uszczelkę wymienić czy ma tak dalej jeździć. Prawie wybuchłem śmiechem :D

Mam zone lenia, do pracy nie chce isc :(. Faktem jest ze wydaje kase na duperele typu Monety, Xboxy, cos audio.
To sa pierdoly, nikomu nie potrzebne ale z drugiej strony pracuje to czemu mam se zalowac. Jej sie nie chcialo pracowac, ciaza to odrazu choroba wiec chcialbym aby zrozumiala co to praca. Narazie to ona bawi sie tylko w "domek".
Zona sie uparla ze chciala nowy zestaw sof jeszcze przed swietami pewnie z 15 000 takie cos mnie wyjdzie. No niestety nie zgodzilem sie i teraz ciche dni. Na pocieszenie kupilem xboxa - - - - wiec zapewne mnie zabije. :)



Lolo się boi i na razie trzyma Xboxa w ciemnym pomieszczeniu :grin:

Gdzieee, narazie w samochodzie woze. Bezpieczniej.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mówisz, że będziesz kopał? ; ) Siłe sobie załatw, pół osiedla wysiądzie jak to podłączysz do gniazdka.

Lolo, to teraz zakupy na allegro?
GTA5 wiadomo, mus. Pograłbym, ale mam słabe konto na XB, a bez kasy i reputacji, to nie powojujesz.
 
Ostatnia edycja:
Do góry