Ps4 czy warto

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Btw. Ten nowy NFS, to faktycznie kaszanka. Ja rozumiem, że to typowa arcadówka, ale już na androidzie są gry którę mają o niebo lepsze sterowanie.

Ale nie gadaj,bo mieli tam zayebiste koszulki :grin:
Screenshot-20191114-181521.png
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Eee, avatara masz fajnego, znasz się na modzie widzę ; )

PS. Seizo prosił, żeby przekazać, że dziś ćwiczy i go nie ma :D

[youtube]r_vVcCXchRI[/youtube]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie zapominaj, że tyłem w dodatku ; )

No to pokazali, że hej. 1.30h jakiś cartoon games, szczerze mówiąc, nie wiedziałem, że w ogóle takie gnioty jeszcze się robi i minuta trailera MFS...
Żadnych dodatkowych informacji, nic, zero, ot trailer i następna gra, nie wspominając już o dacie premiery. Stracony czas.

Tak czy inaczej, jak to jest faktycznie gameplay z XOX, to nie mam pytań.
Mi to raczej wygląda na jakiegoś doposażonego peceta.
Odpaliłem na TV i to wygląda jak film, jestem w stanie w to uwierzyć, samoloty i kokpity, to statyczne obrazy, więc spokojnie będą zahaczać o fotorealizm, ale to co się dzieje naokoło to już muszę zobaczyć, żeby uwierzyć. Jak ta chmura z doczytującymi mapami będzie tak wyglądać, to można latać i podziwiać. Jak dla mnie bomba.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Gdyby MS był właścicielem Google, to pewnie ich by użyli, a tu wykorzystali swoje, czyli Bing Maps. Podrasowali i co by nie mówić, wygląda.

Podejrzewam, że za 20 lat na takich mapach będziemy latać w GTA, spokojnie ; )

Ja to wykorzystam to lużnej rozrywki, taki relaks z lotu ptaka jak przy seansach NationalGeographic, ale z założenia (jak X-Planes), to zajebiście skomplikowana, żmudna i pełna jakiś tabelek, komunikacji, pstryczków i innych cudów symulacja.
Nie pokazują tego na razie, ale mam nadzieję, że dla takich noobów ja my, uproszczą temat ;)

Ew. Odpalimy online, Piramide postawi w wieży kontroli lotów i będzie kierował ruchem :D

giphy.gif
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Ale trochę tak nudno bez akcji.
Ciekawe,czy można zrzucić jakąś atomówkę ;)


musisz dorosnąć do nudy ;P zawsze będziesz mógł się w taliba pobawić. Zakłądam że snookera też nie oglądasz bo nudny :krol:


btw, polatać 747 jak tym kukuryźnikiem wzdłuż rzeki czy kanału .... To ile trzeba dać za x boxa ?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To ile trzeba dać za x boxa ?

Jak liczysz na MFS, to z tego co widzę w wypowiedziach (wczoraj był duży wywiad), to nie prędko.
Cholera ich wie kiedy to wypuszczą, na razie dużo mówią o tym, jak to słuchają graczy na forach, zmieniają, dodają. Chwali się, bo widać - jeżeli im wierzyć, że będzie grubo i to dla profi graczy, jak i casualowych, ale z tego co zrozumiałem, na pewno nie w przeciągu kilku miesięcy.
Jak ktoś trafi na konkret info, to pisać, bo i ja tu czekam na wojaże.
 
Do góry