Ps4 czy warto

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Piramida ty taki obcykany w tych grach wiec powiedz.

Czy nie lepiej zamiast kupowac gry na PC taki COD to 250zl itp nie taniej i lepiej kupic XboXa i kupowac gry z allegro:

https://allegro.pl/oferta/call-of-duty-modern-warfare-xbox-one-xone-8513113144

Banuja takie konsole w jakis sposob? Czy mozna bezpiecznie grac?

PS4 takich opcji chyba nie ma co?


Co daje ustawienie "konsola domowa"?
Powiem więcej, nawet jak kupisz CoD na płycie to potem możesz ją sprzedać tracąc kilkadziesiąt złotych. Na PC nie ma takiej opcji.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
:D
comment_BZdbRvv48aYv3XaPtYBbs0vjUeEX5iyN,w400.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Piramida ty taki obcykany w tych grach wiec powiedz.
Czy nie lepiej zamiast kupowac gry na PC taki COD to 250zl itp nie taniej i lepiej kupic XboXa i kupowac gry z allegro:
https://allegro.pl/oferta/call-of-duty-modern-warfare-xbox-one-xone-8513113144
Banuja takie konsole w jakis sposob? Czy mozna bezpiecznie grac?
PS4 takich opcji chyba nie ma co?
Co daje ustawienie "konsola domowa"?

Czy lepiej, to już sam sobie odpowiedz na pytanie.
Natomiast tak to funkcjonuje na XB i technicznie jest to normalna procedura - mam tu na myśli wpisanie ustawień i grę, na allegro masz pełno takich ofert, ale nie tylko, bo i na zagranicznych ebayach, co ciekawe, tam to funkcjonuje jako firma z adnotacją o legalności takiej sprzedaży i o ile u nas zawsze była samowolka, to za granicą od razu się za to biorą, a jednak aukcje wiszą, a sprzedający od lat sprzedają.
Nie wnikam, ale jeżeli chodzi Ci o działanie, to tak, grasz.
Dla wielu to jedyna okazja, żeby potraktować taką ofertę jako "demo" i dopiero dokonać zakupu.
Dziś dziady nie udostępniają już dem, a jak już, to sporadycznie i w zasadzie kupujesz kota worku.
Pytanie, czy jak przejdziesz grę za 7zł, będziesz chciał ją potem kupić za 200zł i zostawić do kolekcji.
Ja zostawiam, tracę na tym, ale uważam, że jak coś jest dobrze skrojone, to trzeba mieć tak jak ustawa przewiduje.
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
No to tak uczynie. Zara black friday to kupie xbox one x.

Wczoraj na amazonie byla promo za 1171zl nowki.
https://www.pepper.pl/promocje/xbox-one-x-gears-5-bundle-z-amazonde-200714

Jak tu porownac takiego xboxa do kompa. Skoro rok temu kupilem karte za 1500zl plus jeszcze gry za 200zl kupowac bez mozliwosci odsprzedazy, a w tym roku karta juz powoli za slaba. Za rok bedzie trzeba nowy procek kupic, wiecej ramu itd. Chyba bez sensu, juz lepiej konsole sobie kupic.

Tylko sie zastanawialem czy M$ czasem nie banuje takich konsol.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie. Jedynie z online możesz mieć problemy, więc raczej nie nastawiaj się na sieciowe granie, chyba, że mało użytkowników ma dostęp do konta po kupnie dostępu do profilu.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Do online to juz oryginal mozna kupic.

Ale za singla trwajacego 6h dac 200zl to lekka przesada xX
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Seizo,
Piramida już kończy paczki roznosić, a Ty dopiero startujesz?
Ja się nie dziwię, że te paczki maja wiecznie opóźnienie : )
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Steelbook mi się spodobał, a że tylko 20 zeta więcej to czemu nie. U Ciebie też te 36GB instalowalo prawie godzine?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
U mnie też jakoś długo.
Pograłem z godzinę i jestem pod wrażeniem co tu się odpierdziela :-D
Armanig,nie pękaj i odpalaj Sonkę :wink:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie wiem czy wiatraki ruszą tyle kurzu zebrała :)
Zresztą gdybym miał PRO, to grę brałbym w ciemno, klimat dobrze się zapowiada, ale na staruszku nie będę kaleczył gry.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Pograłem z godzinę i jestem pod wrażeniem co tu się odpierdziela :-D
Skończyłem pierwszy rozdział. Tutaj nawet sterowanie postacią nie jest proste szczególnie jak bedziesz niósł na plecach pewną panią. Fajny motyw z tym łapaniem równowagi. Spotkanie z wynurzonymi w pyte :D
Armanig nie zastanawiaj się. Na podstawce też wygląda i działa bardzo dobrze.
 
Do góry