Ps4 czy warto

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Przeszedłem wczoraj Serce z Kamienia i zacząłem Krew i Wino. Rzeczywiście dodatki lepsze niż podstawka. Do tego Krew i Wino wydaje się tak duży, że niektóre osobne gry mają mniej wątków i zadań :D
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Przeszedłem wczoraj Serce z Kamienia i zacząłem Krew i Wino. Rzeczywiście dodatki lepsze niż podstawka. Do tego Krew i Wino wydaje się tak duży, że niektóre osobne gry mają mniej wątków i zadań :D

Serce z kamienia troche mniej mi sie podobal ze wzgledu na te schizy z ta zona w palacym domu.

Krew i wino calkiem "inna gra" inna grafika inny klimat. Super. Jakbys calkiem w inna czesc wiedzmina gral.

Kurna pogralbym jeszcze raz, tak swietna gra. Ale nie potrafie grac dwa razy w to samo :)) Zazdroszcze ze dopiero jestes przed przygoda.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Noo dokładnie, taka bardziej cukierkowa grafika się zrobiła. Aż sprawdzałem czy czasem jakiś tryb Dynamiczny się w TV nie włączył.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Pewnie, mi nie przeszkadza w ogóle :) Jak lubisz takie gry to bierz PS4 albo czekaj na PS5 i odpalaj Horizon Zero Dawn :D Jak nie miałeś nigdy konsoli to tym bardziej, bo poza tą gierą jest jeszcze mnóstwo innych perełek.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Jak liczysz na MFS, to z tego co widzę w wypowiedziach (wczoraj był duży wywiad), to nie prędko.
Coś czuję że wyjdzie dopiero na nową generację.

Przeszedłem wczoraj Serce z Kamienia i zacząłem Krew i Wino. Rzeczywiście dodatki lepsze niż podstawka. Do tego Krew i Wino wydaje się tak duży, że niektóre osobne gry mają mniej wątków i zadań :D
40-50 godzin z pobocznymi. Ten dodatek mógłby być osobną grą :)

Serce z kamienia troche mniej mi sie podobal ze wzgledu na te schizy z ta zona w palacym domu.
Nie spoileruj, bo Piramida nie zagra :D
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Pierwsze 2 to takie wprowadzenie do gry i mechaniki. 3 jest bardziej nastawiony na rozbudowę świata i ponoś najdłuższy jak bawisz się w te wszystkie poboczne aktywności. Polecam inwestować w autostrady :D
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Pewnie, mi nie przeszkadza w ogóle :) Jak lubisz takie gry to bierz PS4 albo czekaj na PS5 i odpalaj Horizon Zero Dawn :D Jak nie miałeś nigdy konsoli to tym bardziej, bo poza tą gierą jest jeszcze mnóstwo innych perełek.

Narazie zafunduje sobie xboxa tanie gierki na allegro no i nie wiem czy sie przekonam do konsoli. Ostatnio tylki mluce LOL-a.

Czekam na blackfriday bo ostatnia akcje z amazona przegapilem a byla po 1170zl xbox one x. Na olx teraz je sprzedaja za 1350zl xD Wiec albo kupie z olx albo ze sklepu na black friday.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pograłem chwilę w Terminatora, a jakże.
Dawno takiego gniota nie widziałem.
Technicznie, leży i kwiczy. Już po kilku minutach utknąłem między postaciami i za cholerę nic nie dało się zrobić (restart), strach pomyśleć ile baboli będzie potem.
Tak się robiło gry naście lat temu, nie dość, że lata to chyba w 10 fpsach, to i graficznie leży, dochodzą do tego sztampowe rozwiązania typu - podejdż tu, zabierz to, wyburz tamto.

Gdzie to do takiego COD'a, płynność, grafika, sterowanie(!)...
To samo RAGE2, lata świetlne dzielą te gry.

Szkoda, bo byłem wstanie przełknąć wiele dla samej fabuły, klimatu i przywiązania do tematyki, w końcu to Terminator, ale dla mnie to za dużo, a męczyć się nie zamierzam. Już samo sterowanie dyskwalifikuje grę. Może na myszce i PC ma się to inaczej.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Piramida gra na przewijaniu, więc w jedną sobotę ogarnie te 40h gry :D

Nie gra,tylko ogląda speedruny na YT x2 :D

Pierwsze 2 to takie wprowadzenie do gry i mechaniki

Ale do interfejsu w bazach i ikon na mapie,mogli się lepiej przyłożyć,bo wyglądają jak wczesna prealpha ;)

Czekam na blackfriday bo ostatnia akcje z amazona przegapilem a byla po 1170zl xbox one x. Na olx teraz je sprzedaja za 1350zl xD Wiec albo kupie z olx albo ze sklepu na black friday.

Kup za rok nową generację i będziesz mi dziękował ;-)

Pograłem chwilę w Terminatora, a jakże.
Dawno takiego gniota nie widziałem.
Technicznie, leży i kwiczy. Już po kilku minutach utknąłem między postaciami i za cholerę nic nie dało się zrobić (restart), strach pomyśleć ile baboli będzie potem.
Tak się robiło gry naście lat temu, nie dość, że lata to chyba w 10 fpsach, to i graficznie leży, dochodzą do tego sztampowe rozwiązania typu - podejdż tu, zabierz to, wyburz tamto.

Gdzie to do takiego COD'a, płynność, grafika, sterowanie(!)...
To samo RAGE2, lata świetlne dzielą te gry.

Szkoda, bo byłem wstanie przełknąć wiele dla samej fabuły, klimatu i przywiązania do tematyki, w końcu to Terminator, ale dla mnie to za dużo, a męczyć się nie zamierzam. Już samo sterowanie dyskwalifikuje grę. Może na myszce i PC ma się to inaczej.

W tym konkretnym przypadku,raczej nie mogło być inaczej :wink:
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Z okazji Black Friday Microsoft zorganizuje wyprzedaż na produkty związane z ich konsolą. Promocja obejmie konsolę Xbox One, gry, personalizowany kontroler, a także tańszy abonament. Oferta startuje dla wszystkich 24 listopada, a dla abonenetów Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass dostępna będzie trzy dni wcześniej.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Z okazji Black Friday Microsoft zorganizuje wyprzedaż na produkty związane z ich konsolą. Promocja obejmie konsolę Xbox One, gry, personalizowany kontroler, a także tańszy abonament. Oferta startuje dla wszystkich 24 listopada, a dla abonenetów Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass dostępna będzie trzy dni wcześniej.
Nawet po tej promocji będzie drogo. Zerknij na inne kraje, tam na pewno będzie taniej. Wysyłka i tak idzie z Holandii nawet jak w PL zamówisz.
 
Do góry