Ps4 czy warto

kaminskakl

Active member
Bez reklam
O stary... załatw mu jakieś prawilne buty, bo go zajedziesz :D Warto się za to zabierać? Mam trochę do czynienia z kurierką to powinien być dobry w tej grze :D
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Online. Nie wyobrażam sobie grać w to offlinie. Jak Ci idzie roznoszenie paczek? Ja dotarłem do 3 rozdziału :D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Online. Nie wyobrażam sobie grać w to offlinie.

Nie radzisz sobie sam ? :grin:
Każdy z trybów ma swoje plusy,ale muszę to jeszcze posprawdzać...

Jak Ci idzie roznoszenie paczek? Ja dotarłem do 3 rozdziału :D

Nie pędź tak,bo TLOU 2 wychodzi dopiero za pół roku :-D
Napisalibyscie podanie do DHL to nie dosc ze troche prawdziwego ruchu byscie mieli to i grosza by wpadlo.

Eeee tam,codziennie rano wyszukuję nową nature wallpaper i robię głębokie wdechy :mrgreen:
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Napisalibyscie podanie do DHL to nie dosc ze troche prawdziwego ruchu byscie mieli to i grosza by wpadlo.
Podobno przyjmują tylko tych co wbiją platynę :D


Nie radzisz sobie sam ? :grin:
Każdy z trybów ma swoje plusy,ale muszę to jeszcze posprawdzać...
Nawet nie próbowałem gry offline, bo całe to multi jest fajnie zaprojektowane.



Nie pędź tak,bo TLOU 2 wychodzi dopiero za pół roku :grin:
Padaka :D
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Znaki się przydają. Ja miałem tak oznaczone znajdzki. Zobaczymy jak wypadnie wspólne budowanie autostrad :D
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Jakby ktoś nie miał. @lolo2 działa też na PC :)
33d98b68c81e9d9619adc610b96c0530.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A jak ktoś ma i płaci co miesiąc subskrybcje, zrezygnuje i od razu z tego skorzysta?
Przerabiał ktoś taki manewr?
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
A jak ktoś ma i płaci co miesiąc subskrybcje, zrezygnuje i od razu z tego skorzysta?
Przerabiał ktoś taki manewr?
Chyba nie możesz mieć aktywnej, a po zrezygnowaniu pewnie kończy się zgodnie z okresem rozliczeniowym i musiałbyś poczekać. Ja skorzystałem z opcji połączenia Live Gold i Game Pass. Sumowały się wtedy dwa abonamenty i mam na 2 czy 3 lata do przodu. Nie pamiętam już dokładnie, ale w cholere długo.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No i żebyś wiedział, będę latał jak Barry Seal król przemytu :D
W GTA grałem kilka lat z przerwami, na PS4 chyba ze 300RP, na PC jakieś 400RP, to i polatam dłużej. Co mi z takiego (świetnego) COD'a, jak pękł po dwóch podejściach i już zapomniałem. Niech będzie i jeden ex, wystarczy.
Zresztą ja już odkładam na PS5 i Johansson ; )

Btw. Ten nowy NFS, to faktycznie kaszanka. Ja rozumiem, że to typowa arcadówka, ale już na androidzie są gry którę mają o niebo lepsze sterowanie.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Rok temu bym się obawiał, ale jak zobaczyłem nowych Gearsów i teraz COD'a, to jestem spokojniejszy. Wyciskają ostatnie soki widzę, a to MS. Co by nie mówić, potrafią dopracować grę, a tu jeszcze ma doczytywać tekstury z chmury, zobaczymy. Wierzę, że będzie git.
Ciekawe jak online będzie wyglądać.
 
Do góry