Ps4 czy warto

Caparzo

New member
Bez reklam
No i po kampanii najnowszego COD-a,która okazała się jak dla mnie,jedną z najlepszych z serii.
Chociaż nie obraziłbym się,gdyby była ze 2x dłuższa ;)


u ciebie na very easy ile zajęło ? 6h ? :hihi:




ja gram w tego ghost recona breakpoint no i tak niedopracowanej i durnej gry dawno nie widziałem, do wildlands sie nie umywa , mam 76% gry zrobione, głównego bosa ubiłem po godzinnej batalii i tak nie wiem czy mi sie chce grać dalej i szukać misji które kij wie gdzie są bo kilka zablokowanych jest
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Bierz Caparzo tego COD'a, bo jest sztos.
Misja w domku na noktowizji jedna z lepszych jakie widziałem.
Krótka, kilka minut, ale zacnie to się prezentuje. Pokój po pokoju, strzał w głowę i następne piętro. Jak dobry film.
Gdyby to była godzina, dwie takich akcji, a najlepiej cała gra, to miałbym swojego lidera w ostatnich latach.
Jestem dopiero przy misji na snajperce, więc jeszcze sporo, ale już mogę powiedzieć, że gra jest więcej jak dobra.
Do tego świetne sterowanie, satysfakcjonujące strzelanie i co istotne, jeden, dwa strzały i gleba. Kolano, głowa, bez znaczenia, wróg leży i kwiczy.

Jeżeli chodzi o audio, a konkretnie Atmosa, to klękajcie narody.
Scena gdzie babeczka wchodzi na piętro i słychać z góry odgłosy, miazga.
Wybuchy, strzały, helikoptery latające nad głowami, że świecą szukać filmów które dają tyle wrażeń sufitowych, ale i na 5.1 brzmi to świetnie.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
czekam na dobrą cenę, bo za singla 200 zł to bez sensu tym bardziej na pare h, a w sieci nie mam czasu a drugie 200 na ps plus to głupota ...
Zawsze możesz odsprzedać :wink:
Taaa,też tak sobie mówiłem,ale jakoś nigdy mi się nie chciało i leży u mnie ponad 30 gier na PS4 :-D
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Zawsze możesz odsprzedać :wink:
Taaa,też tak sobie mówiłem,ale jakoś nigdy mi się nie chciało i leży u mnie ponad 30 gier na PS4 :-D


można kupić, pograć i odsprzedać póki coś warte, ale to marka dla mnie znana więc na pewno zostanie u mnie na stałe ;P poza tym nie pali mi się, dziś kończe breakpoint, po 30h zostało mi chyba 10% do końca gry, główny boss padł już dawno... ale zostały leszczyki ;P a potem może pozbieram puchary
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Tyle gier tu wymieniacie, a mnie czeka jeszcze dobre kilkadziesiąt godzin w Wiedźminie. Potem napewno GoW i zobaczy się co dalej. Może CoD na szybko jak tak zachwalacie.
 

Dubek

Member
Bez reklam
Teraz w Listopadzie jeszcze Nioh w plusie dają, jeszcze z września mam nieogranych Darksidersów 3 i ciągle w GT Sport gram :p A jeszcze Horizon na półce leży nie odpalony i RDR 2 :D
 
Do góry