Ps4 czy warto

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Pakolo,skradanka to miła odmiana w dzisiejszych czasach futurystycznych sieczek.
Nie jestem tylko do końca przekonany,co do tych pomagających zwierząt...
Trochę zbyt fantasy :)

Seizo,no to czekamy :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No i zayebiście :)
I Wojna Światowa.To co chciałbym zobaczyć...
Gimby się smucą.
Hahaha :)

[youtube]c7nRTF2SowQ[/youtube]
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Na to właśnie czekałem :) Widać że robiona na na silniku SW Battlefront więc od strony wizualnej na pewno będzie bomba. Kał of djuti nawet przy tym nie pierdnie, chociaż gimbusy i tak sięgną po ten drugi tytuł tylko dlatego że jest cool i pewnie sprzeda się lepiej.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Łoooo EA w końcu wysłuchało moich modlitw!!! Pozamiatają to nowe gówno Call oF Duty.

Piramida
Pomoc zwierząt w Primalu jest mega zabawna. Masz sowę, którą możesz zabić przeciwnika(1 na minutę). Lecisz sową i w odpowiednim momencie ciśniesz RT i ta wbija szpony w twarz przeciwnika.

Poza sową masz inne zwierzęta, które sobie oswajasz, od różnych dzikich kotów po nedjedy itd:D

Gra strasznie wciąga i jedyne czego żałuje to, że nie mam mocnego blacharza aby wycisnąć z tego full detale w 4k i projektora 4k:D
 

Kolos28

New member
No ja już mam ale nie grałem jeszcze. Jedynie co to zdążyłem odpakować z foli ☺☺
153d2bf60a98fdb065be587b0b2bf2cf.jpg



Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Bardzo ładnie to wygląda na gameplayach z Youtube,więc zapewne jeszcze lepiej w rzeczywistości...:-D
Tak z ciekawości pytam,gdyż mam PC,jednak chcę dokupić PS4 dla niektórych pozycji...
Jednak czekam na konkretną informację odnośnie specyfikacji PS4 Neo...(może za miesiąc na targach E3 podadzą ;)).

Możecie zrobić screeny z gry w oryginalnej rozdzielczości i wrzucić tu w tej jakości ? ;)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Piramida
Odpiszą Ci za tydzień jak ograją gierkę i będą się kładli spać:D

Ktoś może się orientuje czy za 4 tysie złożę pcta żeby pograć w 4k?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pakolo, ciężko to widzę. Mnie komp wyszedł z 7-8k. Sama karta ok. 3tyś.
Nie liczę już obudowy za 2tys, a do 4K to wypadałoby SLI, czyli dwie karty np. 980Ti
Do tego porządny procek, też sporo wnosi.

Bardzo ładnie to wygląda na gameplayach z Youtube,więc zapewne jeszcze lepiej w rzeczywistości...:-D

Chyba na odwrót, ew. grasz na małej przekątnej. Widać, żeś nie miał konsoli ;)
Jak wrzucisz to co widzisz na YT (mowa o dobrej jakości) na duży tv (z grą docelową), to nie masz niestety już pola manewru suwakami i bywa, że jest niebo a ziemia (na korzyść YT - paradoksalnie)
Nie chce umniejszać U4, bo to prawdopodobnie najlepiej wyglądająca gra na PS4, ale nie przesadzajmy.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Hmm chodzi mi o płynną rozgrywkę przy wysokich detalach.

Za 4-5 koła możesz złożyć kompa,który będzie odpalał najbardziej wymagające gry w 30 kl/s na wysokich ustawieniach...
Jak chcesz 60 fps,to dołóż do tego 2-3 tysia ;)

Chyba na odwrót, ew. grasz na małej przekątnej. Widać, żeś nie miał konsoli :wink:
Jak wrzucisz to co widzisz na YT (mowa o dobrej jakości) na duży tv (z grą docelową), to nie masz niestety już pola manewru suwakami i bywa, że jest niebo a ziemia (na korzyść YT - paradoksalnie)
Nie chce umniejszać U4, bo to prawdopodobnie najlepiej wyglądająca gra na PS4, ale nie przesadzajmy.

Nie kumam o co Ci chodzi :-D
Może podaj przykład gry,która lepiej wygląda na YT,niż w rzeczywistości (tylko bez jakiś modów,czy podbijania rozdzałki) :wink:
 

Kolos28

New member
Muszę, sprawdzić tą drugą bo podobno jest dwustronna hihi

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Jest dwustronna, ale ta druga strona jest gorsza. Ja na szczęście przewidziałem, że tak będzie i zamówiłem wersję PL z oryginalną angielską okładką :-D
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Tak właśnie myślałem żeby na początek wrzucić jedną lepszą kartę, a później dołożyć drugą. Kompa dla ojca składa, niby za chwilę ma wyjść to Playstation 4k, ale nie ma co się ślinić bo za Chiny to nie pociągnie gier w fajnej jakości w 4k.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie kumam o co Ci chodzi :-D
Może podaj przykład gry,która lepiej wygląda na YT,niż w rzeczywistości (tylko bez jakiś modów,czy podbijania rozdzałki) :wink:

No ja widzę, że nie kumasz ;)
YT odpalasz zazwyczaj na małym ekranie monitora, docelową grę na (np.) 55".
Co tu tłumaczyć. Efekt rozciągania i brak możliwości podbicia rozdziałki, wygładzenia krawędzi, detali itp. Coś co często dobrze wygląda skumulowane na małym ekranie, nie będzie tak dobrze już wyglądać na dużym.
Przykład, cała lista. Niech będzie GTA5. Zobacz gameplay z PS4 na monitorze, a potem odpal to samo na 55".
 
Do góry