Ps4 czy warto

Caparzo

New member
Bez reklam
Hehe, miałem boisko miałem trzepak, miałem c64 potem amige 600, psx i teraz ps3. Ja dorastałem w świecie bez telefonów głownie na boisku. 3-4 h w tyg. To ja miesięcznie nie mam tyle czasu. A jak mam to co innego jest do roboty

Poraz kolejny pisząc coś na forum stwierdzam że nie warto, bo sie na żartach nie znają i zaraz marudzenie i odbijanie piłki.

I jak byś zauważył albo przebywał na forum w innych tenatch, wiedział byś że avatar jest dla jaj a to co nad nim to co miałrm napisać hary poter? Twoją ulubiona postać z gier?
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Hehe, miałem boisko miałem trzepak, miałem c64 potem amige 600, psx i teraz ps3. Ja dorastałem w świecie bez telefonów głownie na boisku. 3-4 h w tyg.
To podobnie jak ja :) Nie uczęszczałem do gimby, kończyłem 8 letnią podstawówkę, a pierwszy telefon miałem chyba w wieku 19 lat.

To ja miesięcznie nie mam tyle czasu. A jak mam to co innego jest do roboty
Najwidoczniej mam po prostu więcej wolnego czasu że mogę sobie na to pozwolić.

Poraz kolejny pisząc coś na forum stwierdzam że nie warto, bo sie na żartach nie znają i zaraz marudzenie i odbijanie piłki.
Znają się, znają ale to już kolejny taki test z Twojej strony bezpośrednio do mojej osoby, więc uznałem to jako prowokację :) Najwidoczniej masz specyficzne poczucie humoru. Dobrze wiedzieć na przyszłość :p

I jak byś zauważył albo przebywał na forum w innych tenatch, wiedział byś że avatar jest dla jaj a to co nad nim to co miałrm napisać hary poter? Twoją ulubiona postać z gier?
Widzę, widzę, nie pień się tak. Avatar jest naprawdę wporzo, a Twoich postów niestety nie śledzę na bieżąco :) Na marginesie dodam tylko, że nie mam ulubionej postaci z gier. Z filmów zresztą również.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Pochwalę się, że w moje ręce wpadł Far Cry Primal, którego miałem nie tykać i okazało się, że jest to świetna gra i gorąco ją polecam:D
 

Seizo

Active member
Bez reklam
A ja czekam jeszcze 11 dni na Uncharted 4. Ta gra prezentuje się po prostu fenomenalnie. Poziom dbałości o szczegóły jest bardzo wysoki. Animacje ruchu i postaci - pierwsza klasa. Oglądając gify, zapowiada najładniejsza produkcja na PS4. Aż dziwne, że Naughty Dog potrafiło to wszystko wyciągnąć z takiego pudełeczka.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Pewnie tak zrobię, ale mało czasu na gry, a jeszcze tłukę Forzę 6 no i wczoraj zacząłem Primala. Chciałbym zobaczyć Primala w 4K na dobrej konfiguracji PCtowej:D
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Mi się bardziej podoba to co zaczyna się od 02:29, ale czytałem z kolei, że remaster MW będzie dodawany tylko i wyłącznie do rozszerzonej wersji najnowszej odsłony.
 
Ostatnia edycja:

Seizo

Active member
Bez reklam
Remake 1, 2 i 5 :) Chociaż obecnej gimbazie mogłoby się to nie spodobać. Widać że futurystyczne pierdy są teraz na topie.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Uncharted 4

Drake się pojawił i pozamiatał wszystko, ale to już było wiadome od kiedy pojawiły się pierwsze informacje że gra w ogóle powstaje. W sieci pojawiły się już recenzje Uncharted 4 i posypały 10.

Cytat z recenzji PPE "Jeśli jakiś zatwardziały pecetowiec robiący sobie dobrze na hasło 4K zacznie swój kolejny monolog o wyższości blaszaków nad konsolami, pokażcie mu Uncharted 4 i dzwońcie po proktologa. Pęknięta żyłka pierdząca wywołana niekontrolowanymi pokładami złości, frustracji i niedowierzania gwarantowana. To produkcja, przy której nawet niewierzący zawołają - "boże jak to wygląda".

http://www.pssite.com/gry/2772/uncharted-4-kres-zlodzieja.html
Recenzja Uncharted 4 - Lara ma wolne, Sony pozamiatało
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja - gram.pl
Recenzja Uncharted 4: Kres Złodzieja
Recenzja Uncharted 4: Kres Złodzieja. Prawdziwa perełka
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja gry - Recenzje gier - PPE.pl
Sic parvis magna - Recenzja gry Uncharted 4: Kres Złodzieja (2016) - Filmweb
 
Ostatnia edycja:
Do góry