Ps4 czy warto

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Gdzieś to rano czytałem zagorzałą dyskusję nt. grafiki w kontekście możliwości obecnych (i nie tylko) gier na PC i tego co zaoferował U4 na PS4.
Owszem to jedna z najładniejszych gier na PS4, ale te ochy i achy graficzne w zestawieniu z PC są co najmniej przesadzone.

Jak Pecetowcy robią sobie dobrze przy 4K, to co robią ci którzy nie potrafią opanować swoich fanboyskich zapędów pisząc o jakiś proktologach, pękniętych żyłkach i innych przedszkolnych przypowieści.
Piszę to jako stary konsolarz.

Kupię tego U4 i ocenię jak to się ma do PC i tej fanboyskiej paplaniny.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Armanig a ja cały czas czekam na te Twoje obiecane screeny w natywnej rozdzielczości ze "Star Wars Battlefront" (misja w lesie) :p;-)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A to nie wrzucałem? Pamiętam, że robiłem jakieś zrzuty, a jak nie wrzuciłem, to pewnie wyszły gorzej jak w realu, bo coś mi świta.
To miazga jest i jaki by ten U4 nie był, nie ma szans (mimo braku detali) na porównania. Już sama rozdziałka robi niesamowitą robotę.
Zresztą w ilu lata ten U4, 30fps?
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
30 fps 1080p - singiel
60 fps 900p - multik

:oops: Nu i pozamiatano. :cry: Piramida postawił diagnozę. Recenzje szlag trafił.
Och i ach skończyło się. Na 30 fps-ach. :cry:
Piramida, zamówiłem teczkę na Ciebie. Z dokładnymi danymi i adresem.
Wkrótce.
Nadejdzie ten czas.
Sepuku i harakiri.
Honor i duma.
:p:p:D
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Gdzieś to rano czytałem zagorzałą dyskusję nt. grafiki w kontekście możliwości obecnych (i nie tylko) gier na PC i tego co zaoferował U4 na PS4.
Owszem to jedna z najładniejszych gier na PS4, ale te ochy i achy graficzne w zestawieniu z PC są co najmniej przesadzone.

Być może, ale to co Naughty Dog wycisnął z tego pudełeczka to po prostu mistrzostwo. Osobiście chciałbym zobaczyć tą grę w 4K na bardzo mocnym blaszaku :grin:

Jak Pecetowcy robią sobie dobrze przy 4K, to co robią ci którzy nie potrafią opanować swoich fanboyskich zapędów pisząc o jakiś proktologach, pękniętych żyłkach i innych przedszkolnych przypowieści.
Piszę to jako stary konsolarz.
Kupię tego U4 i ocenię jak to się ma do PC i tej fanboyskiej paplaniny.

Niektórzy nie potrafią opanować swoich emocji :)

Zresztą w ilu lata ten U4, 30fps?

Jak pisał już Piramida w SP jest lock na 30 FPS ale z tego co widziałem, czytałem animacja nie chrupie. Jest mega płynnie i filmowo. Zobaczymy. We wtorek gierka będzie u mnie, więc napiszę coś więcej od siebie. No chyba że jakimś cudem dostanę jeszcze przed 10 maja.
Nie mniej jednak oceny mówią same za siebie i jest to obowiązkowa pozycja dla każdego posiadacza PS4.
 

Kolos28

New member
Dobra pierwsze podejście Dark Souls 3 za mną. Gierka świetna.
Z lizaniem ścian mam 86godzin na liczniku. Gre skończyłem na 101 levelu. Teraz tylko czekać na U4 ☺

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Armanig
Jakby Ci kiedyś wpadł w ręce Far Cry Primal pctowy to mam nadzieję, że podzielisz się screenami, bo na Xone wygląda ładnie i całkiem przyjemnie się gra.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Daj znać co i jak :)

Spoko, najpóźniej w środę do południa. Chyba że sklep da doopy i wyśle dopiero w dniu premiery, ale wtedy to się wkur....:-D

Dobra pierwsze podejście Dark Souls 3 za mną. Gierka świetna.
Z lizaniem ścian mam 86godzin na liczniku. Gre skończyłem na 101 levelu. Teraz tylko czekać na U4 ☺

Całkiem przyzwoity wynik. Siadam do DS zaraza po U4 i Wieśku.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Uncharted 4 zalega już praktycznie w każdym magazynie sklepu. Nie ma ktoś znajomego z Katowic i okolic mających dojścia w sklepie :p
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Armanig
Jakby Ci kiedyś wpadł w ręce Far Cry Primal pctowy to mam nadzieję, że podzielisz się screenami, bo na Xone wygląda ładnie i całkiem przyjemnie się gra.

Przymierzałem się, ale odpuściłem.
Brak czasu zrobił swoje, ale może wezmę i naturalnie wrzucę screeny.

Dwa lata temu, na FC 3 wyglądało to tak. To była jeszcze starsza karta GTX780Ti.

20140817_103457.jpg
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ładnie, Far Cry 4 przebija grafiką 3, a Primal jest na tym samym silniku co 4. Ogólnie polecam Primala, bardzo udana gra i ładna, a gram tylko na Xone.

Na studiach gdy jeszcze miałem Asusa G73JH najlepiej wspominam całą serię Crysis, która jak na tamte czasy graficznie zabijała konkurencję.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Może się skuszę jak znajdę gdzieś poniżej 100 zł ale tylko i wyłącznie dla tej lokalizacji bo 4 odsłona w ogóle mi nie podeszła.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
"Far Cry'a 3" oczyściłem prawie całego.Nawet pod koniec zrobiłem motorówką kółko dookoła wyspy,aby przypieczętować jej zdobycie...Hehe :)
Czwórkę również przeszedłem,jednak już się tak nie wkręciłem i wypełniłem o wiele mniej misji niż w trójce,pewnie również dlatego,że gra dużo kopiowała z poprzedniczki,co już trochę nudziło...
Nie będę także ukrywał,że osobiście bardziej wolę Tropiki niż Himalaje.
W "Far Cry Primal" jeszcze nie gierczyłem,jednak myślę,że przeniesienie akcji do czasów prehistorycznych,wniesie trochę świeżości i odmiany do serii.
Z pewnością ta pozycja może się bardziej spodobać fanom skradanek,gdyż nie ma w niej dostępnej broni palnej.
Dodatkowo klimat wydaje się surowy.Jacyś kanibale itd. :)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Piramida
Właśnie to skradanie w Primalu jest najfajniejsze. Możesz walić z łuku, rzucać dzidami, jest dużo broni prehistorycznej, możesz zabijać przy pomocy zwierząt. Moim zdaniem Far Cry 4 był bardzo fajny, poza misjami Shangri La, a Primal to rewelka i dobrze, że się na niego skusiłem w sumie przypadkiem bo miałem pominąć tą część.
 
Do góry