Ps4 czy warto

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ciężko mi będzie przez jakiś czac w coś się wkręcić po Days Gone. Po jej ukończeniu mogę śmiało stwierdzić, że gra jest wybitna. Poza świetna historią bardzo lubię jej detale. Między innymi genialne hordy, te okrzyki i poruszanie się jeest wręcz przerażające. Potem zmieniający się motocykl w menu gry w zależności od stopnia tuningu, pogoda w tym śnieg porywający zwłoki i głównego bohatera inaczej podczas ruchu pieszo i inaczej podczas jazdy motocyklem. Odbicia światła na ostrzach noszonych broni, czy trzymanie palca przed i na spuście podczas strzelania. Wytwarzanie drzwi lub ich otwieranie w zależności od dynamiki z jaką do nich podejdziemt. Jazda motocyklem to też poezja. Na początku irytuje, ale wystarczy wczuć się w klimat i zobaczyć, ze inaczej zachowuje się w deszczu, na trawie, w śniegu czy ruszając pod górę. Do tego Deacon zmienia biegi podczas jazdy. Zycie świata bez naszego udziału, polujace świrusy na zwierzęta, czy walczące ze sobą zombie w zależności od stopnia mutacji (biegacze). Rozszerzające i kurczace się źrenice Deacona w zamieśći od padające światła (to już na YT podejrzalem). Ogólnie widać przywiązanie do detali. Do tego dynamika samej gry i ładna grafika powoduje, że gra jest dużo lepsza od nudnego RDR2 nad którym pracowało ponad 1000 osób.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Są szybkie podróże,a podczas jazdy można np. zaznaczyć cel i włączyć kamerę filmową :wink:
[youtube]n-aP4nPsjhA[/youtube]
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Są szybkie podróże,a podczas jazdy można np. zaznaczyć cel i włączyć kamerę filmową :wink:

[youtube]n-aP4nPsjhA[/youtube]
Odkryłem szybkie podróże w obozie, ale i tak jest to średnio wygodne :D Wczoraj zainstalowałem Lare. Zobaczymy co i jak. Początek fajny, taki Unchartedowy. Tylko mnie oszukałeś, bo Lara w ubraniu była ;D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A jaaaaak :D
20190604-223601.jpg
 
Do góry