Ps4 czy warto

mr_roba

Member
No i po Rage 2, szybko poszło, za szybko.

Wyborna zabawa, czułem się jak 20 lat temu grając w Halo na Xb.
Zresztą bardzo podobna w obejściu.
Zabieram się za American Fugitive.


Dzięki za info.
Szukam właśnie czegoś miodnego. Jedyne gry, które były w stanie na dłużej mnie zatrzymać przy konsoli to Wiesiek3, PES, NHL no i Uncharted. Reszta to po prostu nuda. Nawet RDR2 tak chwalone znudziło mi się po paru godzinach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Far Cry też, ale dalej się w to fajnie gra. Pod warunkiem, że grasz a nie oglądasz na YouTube :D Rage sprawdzę, ale w swoim czasie.
To prawda,zdarza nam się grać w jakieś odgrzewane kotlety,ale po Armanisiu się tego nie spodziewałem :D
A teraz jeszcze sprawdza kolejny - American Fugitive :grin:
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
To prawda,zdarza nam się grać w jakieś odgrzewane kotlety,ale po Armanisiu się tego nie spodziewałem :D
A teraz jeszcze sprawdza kolejny - American Fugitive :grin:
Oj tam, oj tam :D Przynajmniej gra, a nie ocenia po YouTube :D Dobrze też, że się savy nie skasowały, bo by Rage skończył jak RDR2 :E

P. S. Skończyłem fabułę Days Gone. Bardzo fajna historia. Fra dołączyła do mojego topu gier. Teraz wybije wszystkie hordy, obozy i chyba kończę tę przygodę.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Mi pewnie starczy jeszcze na jakieś 2 tygodnie...

Zastanawiam się,czy dopisywać do listy ten polski,psychodeliczny horrorek :
[youtube]nVo_rVjN6c8[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jeszcze nie.Dopiero przeniosłem się na te bardziej południowe południe i śmigam sobie po Wyspie Magów.
Trzeba przyznać,że nieźle się tu urządzili ;)
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ten tego :D Druga platyna. Pierwsza była w pająka.
de14a34ddb6f58ac33e2df1feaf59f77.jpg
0d8294b5d46b973b5fbf2065598b5fcf.jpg
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Trochę tak (quick time events) ale jakoś go odwlekam,podobnie jak Tomb Raidera z zeszłego roku... :wink:
 
Do góry