Ps4 czy warto

Seizo

Active member
Bez reklam
Masz na myśli lewitujące samochody ? :-D
https://youtu.be/C54xKxtAOV4?t=1294

A tak trochę bardziej serio,to na początku też nie byłem wielce zachwycony,ale później się rozkręciło...

P.S.
Dziś o 18:30 będą puszczać zajawki Star Wars Jedi: Upadły zakon.
Bugów nie doświadczyłem. Jestem po patchu 1.10 ale sama histora, gameplay i misje takie średnie. Sam wstęp do gry beznadziejny. Bez bomby, bez emocji, taki byle jaki. Daleko temu do TLOU z 2013. Zobaczymy jak będzie dalej, ale średnio wykręcam się w klimat tej gry. RDR 2 porwał mnie od pierwszej godziny, a tutaj mam mieszane uczucia.
 

Rudeford

New member
Dokładnie, kwestia gustu. Dla mnie po mocnym początku TLOU było mocno średnie gameplayowo i przewidywalne fabularnie.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Może kiedyś się weźmie... chociażby aby sprawdzić te świetlne bronie w HDR ;-)
[youtube]8939aURV9Dc[/youtube]
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Bugów nie doświadczyłem. Jestem po patchu 1.10 ale sama histora, gameplay i misje takie średnie. Sam wstęp do gry beznadziejny. Bez bomby, bez emocji, taki byle jaki. Daleko temu do TLOU z 2013. Zobaczymy jak będzie dalej, ale średnio wykręcam się w klimat tej gry. RDR 2 porwał mnie od pierwszej godziny, a tutaj mam mieszane uczucia.
Dobra, zaczynam się wkrecać :D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Misję ok, ale cała gra poza tym to mega zamuła :D Niestety, ale tempo w jakim ta gra "żyje" to totalna porażka.

Nie znasz się :grin:
Poza tym,oprócz świetnej historii i bohatera,postawili na zaskakujący realizm oraz fizykę,gdzie w Days Gone nie można nawet przebić opony w samochodzie,czy zbić w nim szyby,a w zwłoki wjeżdża się tak,jakby ich tam nie było :wink:
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Nie znasz się :grin:
Poza tym,oprócz świetnej historii i bohatera,postawili na zaskakujący realizm oraz fizykę,gdzie w Days Gone nie można nawet przebić opony w samochodzie,czy zbić w nim szyby,a w zwłoki wjeżdża się tak,jakby ich tam nie było :wink:
:D Tak poważnie to może kiedyś jeszcze odpale Reda, bo ciekawi mnie zakończenie. Narazie nie mam w co grać.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
TR to dopiero zamulacz, dobrze, że pojawił się Rage2, bo przywrócił moja wiarę. Adrenalina okraszona akcją w starym stylu. Zobaczymy jak Cyberpunk.
 
Do góry