Ps4 czy warto

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jak Metro? Widziałem, że wrzucałeś foty ale gdzieś zniknęły :)

Fotorealizm jaki lubię :grin:
46396793884_c12cb616f5_o.jpg


47048090372_c02f70b1b1_o.png


Czekam jeszcze na gierkę ;-)
 

mr_roba

Member
Trzeba mieć kartę Revolut z kartą wirtualną przypisaną do USA i ustawić adres z Argentyny jako rozliczeniowy. W sumie tyle. Kupiłem AC Origins w wersji Gold za 31 zł. Metro też w Goldzie jest za 60 czy 70 zł. GTA V za 23 zł. Far Cry 5 za 22 czy 23 zł.


Chciałem tak zrobić ale chyba coś źle zrozumiałem.
Ściągnąłem apkę Revolut i podałem adres z USA. Ale dostałem info, że Revolut nie jest dostępny w USA.

PS. Na PS4 też takie triki można?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Chciałem tak zrobić ale chyba coś źle zrozumiałem.
Ściągnąłem apkę Revolut i podałem adres z USA. Ale dostałem info, że Revolut nie jest dostępny w USA.

PS. Na PS4 też takie triki można?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
W Revolut podajesz swoje dane. Chodzi tylko o kartę wirtualną. Musi być Master Card, a te nowo utworzone mają kod, który widnieje jako karta dla USA.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wykręcasz czasy, czy stajesz na poboczach i podziwiasz gwiazdy? ;)

Stestowałem nowe Dead or Alive 6, szału nie ma. Dla fanów być może ok, ale zdecydowanie wolę Fatality style ; )
 

wolfikx

New member
Co do revoulta to ponoć wszystkie nowe konta są identyfikowane jako PL. Ciekawe czy MasterCard nadal jest US. Chyba, że myślicie o wirtualnej karcie.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Co do revoulta to ponoć wszystkie nowe konta są identyfikowane jako PL. Ciekawe czy MasterCard nadal jest US. Chyba, że myślicie o wirtualnej karcie.
O wirtualnej :)

Sposób działa na 100%, bo kupiłem AC Origins Gold za 31 zł. Wszystko pięknie się zainstalowało.
Dirt 2 jest za 52 zł :D U nas za ponad 200 zł.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Odpaliłem dziś Trials Rising (XBoneX), starszym graczom dobrze znana seria. Premiera była 26 lutego 2019.

Jest to zdecydowania najlepsza gra jaką widziałem na Xboxie (nie mam na myśli jakości grafiki), a mam ich kilkadziesiąt. Nie wiem kto personalnie robił tą grę (Ubisoft), ale goście którzy stworzyli to małe dzieło, mogli by zostać moimi braćmi, za podejście i serce ; )

Gdybym zobaczył tą grę gdzieś w sklepie, to z miejsca kupiłbym konsole.
Jestem znudzony już tymi wszystkimi "hitami" pokroju Far Cry, Metro, Tomb Raider etc. człowiek odpala i znowu widzi wtórność, powtarzalność i zazwyczaj kończy się rozczarowaniem i zaczyna wiać nudą, a tu niby nic, prosta niczym budowa cepa gra (pozornie, bo jest trudna ; ) ), a jakże dopieszczona i nie chodzi tu o jakość grafiki (chociaż wygląda kozacko), a o tą całą oprawę, menu, wstawki, muzyka, no i GENIALNA fizyka (co nie znaczy, że jest to model symulacji), a najważniejsze, to pomysły na poziomy, co tam się wyprawia, szacun. Odzyskałem wiarę w ludzi którzy tworzą gry, bo po tym co widzę u innych, mam wrażenie, że wszystko leci taśmowo i na jedno kopyto.

Choćbym miał w tą grę pograć 2,3 dni i odstawić, to zdania nie zmienię.
Tak właśnie powinny wyglądać gry na konsole, dokładnie takie podejście do tworzenia oczekuje, bez znaczenia co to za gatunek. Niestety, ale większość gier które ogrywam są bezpłciowe.
Tutaj feeling aż kipi, myślałem, że tylko Rockstar potrafiłby zrobić z niczego coś, a tu proszę, Ubisoft.

W przeciwieństwie do większości trailerów, ten nie oddaje 20% tego co faktycznie widać na ekranie:

[youtube]swEzRSxC-M8[/youtube]
 
Ostatnia edycja:
Do góry