Ps4 czy warto

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Savron - skusisz sie na ta propozycje od Piramidy ?

Pograłem z godzinę i mi się znudził (For Honor) ;)
Dobre są te dema/bety/czasowe dostępy.Sporo ich ostatnio zainstalowałem (ze 30) i większość z nich zaspokoiła moją ciekawość,szkoda,że tylko ze 3 będę atakował dalej...
Jeśli chodzi o sam rok 2017,to póki co wydaje się dosyć średni.
Z gierek,w które grałem,tylko Horizon Zero Dawn kupił mnie na więcej godzin.
Do sprawdzenia mam jeszcze (z tych co już wyszły) Crash Bandicoot,Hellblade,Dirt 4 oraz dwie nawalanki - Tekken 7 i Injustice 2 :wink:

Edit :
Aaa,mam jeszcze nieskończone demo Resident Evil 7,bo coś mi się tam nie chciało saveować... i zaczynać gry od nowa ;-)
 
Ostatnia edycja:

yogut

New member
Mam dwa pytania. Czy jest jakaś różnica w grze między wersją pudełkową a cyfrową? Jakie lepiej opłaca się kupować?
Czy gra w ps4 pro na tv, który ma input lag ok. 48ms będzie komfortowa (bez grania online)?
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Aaa,mam jeszcze nieskończone demo Resident Evil 7,bo coś mi się tam nie chciało saveować... i zaczynać gry od nowa ;-)
Przecież to demo idzie skończyć w 15 minut :)

Mam dwa pytania. Czy jest jakaś różnica w grze między wersją pudełkową a cyfrową? Jakie lepiej opłaca się kupować?
Czy gra w ps4 pro na tv, który ma input lag ok. 48ms będzie komfortowa (bez grania online)?
1. Cyfry nie odsprzedaż i przeważnie są droższe od pudełek. Zawartość trzeba najpierw pobrać a dopiero później zainstalować. Jeżeli masz szybki internet to ok, jeżeli nie to lepiej sobie darować bo pliki przeważnie ważą 40-50GB. Moim zdaniem nie warto, chyba że mowa o grach które nie wychodzą na nośnikach, albo na prawdę jest dobra promocja w stosunku do ceny gry w pudełku.
2. Lag na poziomie 48 ms to nie najgorszy wynik. Nie powinien wpływać negatywnie na rozgrywkę offline.
 

pantomima

Banned
Piramida - nie szalej dzieciaku ;)


Panowie mam problem - dzis zakupilem Bloodborne the Old Hunters (dodatek ).
Wklepalem kod aktywacyjny i nic - co czynic dalej ?(aktywacja przebiegla pomyslnie )
Dodatek ma mi sie porbac na psx'a tak,czy jak ? Gdzie go szukac ?
Czy mam zwyczajnie sie juz tylko udac do katedry,stanac za tymi nagrobkami... (co uczynilem i nadal nic )

Dodam ,ze skoczylo mi sie czlonkostwo w ps plus .Czakam na kodzik by ponownie je aktywowac - czy brak czlonkostwa moze stwarzac jakis problem w materii dodatku ktory chce odpalic ?
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Ale ten dodatek chyba pobierasz z ps store to musisz mieć członkostwo. A nie że kod aktywacyjny to ci się samo włączy w grze. To tak nie działa. Będziesz miał ps, to wtedy wejdziesz w ps store i tam ten dodatek chyba musisz odszukać i zainstalować. Ja tak robiłem w ghost recon.
 

pantomima

Banned
Tez mi sie tak wydaje ,choc w ps store wchodze bez aktywacji czlonkostwa , kod aktywacyjny rowniez moglem wklepac...
Wlasnie szperam z pozmiomu laptopa w ps store jak rowniez z poziomu konsoli i nigdzie nie widze opcji zassania dodatku .
Czekam w takim razie na kodzik aktywacyjny czlonkostwo i wtedy bd probowal ponownie ;)
 
Ostatnia edycja:

Seizo

Active member
Bez reklam
Serio ? To chyba musiałem wyłączyć przed samym końcem... ;)
Zależy od zakończenia, bo z tego co pamiętam jest kilka wariantów na ukończenie tego dema.

Tez mi sie tak wydaje ,choc w ps store wchodze bez aktywacji czlonkostwa , kod aktywacyjny rowniez moglem wklepac...
Wlasnie szperam z pozmiomu laptopa w ps store jak rowniez z poziomu konsoli i nigdzie nie widze opcji zassania dodatku .
Czekam w takim razie na kodzik aktywacyjny czlonkostwo i wtedy bd probowal ponownie ;)

Ale ten dodatek chyba pobierasz z ps store to musisz mieć członkostwo. A nie że kod aktywacyjny to ci się samo włączy w grze. To tak nie działa. Będziesz miał ps, to wtedy wejdziesz w ps store i tam ten dodatek chyba musisz odszukać i zainstalować. Ja tak robiłem w ghost recon.

Nie trzeba mieć członkostwa na zakupy w PSS. Wystarczy nabity portfel, albo podpięta do konta karta płatnicza/kredytowa.

Old Hunters się nie pobiera. Pliki do dodatku zostały pobrane z ostatnią dużą aktualizacją. Po zakupieniu dodatku w PSS uzyskujesz dostęp do tej zawartości.
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Seizo - jezeli chodzi o BB to jest to kolejny epizod z cyklu ng+ w moim przypadku . Amelie rozwalilem , w zasadzie wiekszosc bossow , kilku mi tylko zostalo . To moze powodowac problem z odblokowaniem dodatku ? Nie lepiej przejsc do konca gre , wystartowac od nowa , rozbic amelie i wtedy soprobowac ?
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Dodatek jest aktywny po ubiciu Amelii. Tutaj chodzi o zmianę pory dnia.

Przenosi do koszmaru tropiciela. Zauważ co jest napisane jak się obudzisz :)
 

pantomima

Banned
Seizo , ale ja mam wszystko porobione prawdilowo , tak jak nalezy .
W miejscu gdzie powinien nastapic teleport, typ mnie lapie dusi wykreca i laduje 2 metry dalej w tej samej lokalizacji :(
 
Ostatnia edycja:
Do góry