Ps4 czy warto

Seizo

Active member
Bez reklam
Panto, wszystko wskazuje na to że nie masz zakupionego dodatku.
Zobacz z poziomu PSS czy przy Old Hunters masz status "Zakupiono". U mnie wygląda to tak jak poniżej.


Panowie mam problem - dzis zakupilem Bloodborne the Old Hunters (dodatek ).
Wklepalem kod aktywacyjny i nic - co czynic dalej ?(aktywacja przebiegla pomyslnie )
O jakim kodzie aktywacyjnym mówisz?
 

Attachments

  • BB.jpg
    BB.jpg
    14,7 KB · Wyś: 114

pantomima

Banned
Panto, wszystko wskazuje na to że nie masz zakupionego dodatku.
Zobacz z poziomu PSS czy przy Old Hunters masz status "Zakupiono". U mnie wygląda to tak jak poniżej.



O jakim kodzie aktywacyjnym mówisz?


KOD NA:BLOODBORNE THE OLD HUNTERS - zakupiony w RTV EURO AGD .

Oplacilem transakcje , a oni droga elektroniczna podrzucili mi na poczte kod .
Wklepalem kodzik , po czym dost info , ze kod pomyslnie zostal przyjety/zrealizowany .

Gdy wejde na swoje konto Ps Plus , to w historii transakcji mam potwierdzenie zakupu dodatku :

Data: 16/08/2017
Zamówienie zakupu Bloodborne™ The Old Hunters (1)
0,00 zl
Karta przedpłacona D77D-94NP-L2FP 0,00 zl

ale caly czas mam wrazenie , ze nie mam jeszcze dostepu do tego dodatku .

Jak wroce do domu to poszperam jeszcze na ps plus ,ps store .
 

pantomima

Banned
Wlasnie wszedlem w ps store i dostaje info ze , ze produkt jest niedostepny do kupienia , poniewaz go juz mam , ale nie jest on odznaczony czerwona lovka .
 

Seizo

Active member
Bez reklam
To przepłaciłeś :) Ostatnio był w promo na PSS na 40 złociszy :p
Ja swojego też nie mam odznaczonego na czerwono. Masz zresztą powyżej zrzut jak to u mnie wygląda.
 

pantomima

Banned
Seizo - wlasnie zaczerpnalem pomocy ze str Playstation i z tego co uslyszalem , to jednak zawartosc The Old Hunters trzeba pobrac .

No moze odrobine przeplacilem ;)
 

Seizo

Active member
Bez reklam
U mnie się nic nie pobierało a zakupywałem z poziomu PSS. Zresztą nie masz tam nawet informacji o wadze pliku. Chyba ze chodzi dodatkowo o wciśnięcie przycisku pobierz na PS4 ??
 

pantomima

Banned
Pytalem na oficjalnej stronie Playstation Polska i tam mi tak powiedzieli , ze dodatek nalezy pobrac .
Zaraz bede probowal , bo wczesniej cos witryna byla nieaktywna .

Piramida - gdyby to tylko bylo takie proste ;)
 

pantomima

Banned
Problem rozwiazany ,choc narazie tylko polowicznie, bo niewiadomo jak to jeszcze bedzie finalnie .

Wykonalem polaczenie na infolinie Playstation i co sie okazalo :

wersja podstawki ktora posiadam , to wersja obowiazujaca na terenie UK , natomiast kod The Old Hunters ktory dostalem , dostosowany jest tylko do wersji gry przeznaczonej na nasz kraj . Brak kompatybilnosci powoduje cale to zamieszanie .
Po wyslaniu pewnych dokumentow zwiazanych z numerem referencyjnym podstawki, ich zatwierdzeniu przez dzial wsparcia Playstation , wygeneruja mi nowy kod kompatybilny z podstawowa wersja gry , ktora posiadam ;)
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Seizo,bierzesz teraz "Uncharted: Zaginione Dziedzictwo" ? ;)
Pewnie wezmę ale nie wiem czy od razu na premierę. Ogólnie czekam na jakiegos bundla z PS4 pro w MM ale ciężko z tym u nich. W ogole to jestem jakoś sceptycznie nastawiony na ten dodatek. Robią z tego na siłę jakiegoś sanboxa. Niektore tytuły powinny pozostać tunelowe. Ta mapa, misje poboczne itp w Uncharted jakoś do mnie nie przemawiają np. Misja z jeepem na Madagaskarze w U4. W nowym TR też przesadzili z tymi grobowcami, misjami pobocznymi i systemem rozwoju postaci. Niby wydłuża to rozgrywkę na plus, ale to nie jest kufa gra RPG. Fabuła schodzi na boczny tor i to już nie jest to samo. Podobnie MGS V. Gra jest w mojej ocenie genialna. Najlepsza skradanka w jaką grałem, ale zrobienie z tego sandboxa nie do końca wyszło temu tytułowi na dobre i w ten sposób dostałem najgorszego MGSa. Gdyby cała gra została zaprojektowana, wyreżyserowana i utrzymana w konwencji prologu było by arcydzieło.

Problem rozwiazany ,choc narazie tylko polowicznie, bo niewiadomo jak to jeszcze bedzie finalnie .

Wykonalem polaczenie na infolinie Playstation i co sie okazalo :

wersja podstawki ktora posiadam , to wersja obowiazujaca na terenie UK
A miałeś w grze język PL?
 

pantomima

Banned
Oko oko , nast. razem wszystko uproszcze , postaram sie tak nie zakrecic ;)

Tak na marginesie , co dwie glowy to nie jedna ? - dwie rozne ososby z strony wsparcia Playstation , i dwie rozne od siebie , sprzeczne wiadomosci .
Jedna pokrywa sie z Twoja ! Nie instalujemy dodatku ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry