Ps4 czy warto

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Na tym filmiku sporo funkcji jest zablokowanych,ale Armanig coś pisał,że będą także neony,jak w starych częściach i już zmodyfikował swój samochód :-D

need-for-speed-payback-2.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja ogrywam Wreckfest, już jestem w pierwszej 20 światowego rankingu, a na niektórych trasach pierwsza 10. Wpadam na online 20 noobów i zawsze jestem w top 3 na sesji. Opanowałem drifty do perfekcji :D
Zarąbista gra, graficznie bomba, a fizyka miazga.
Jak się ukaże na PS4, to brać w ciemno.

Swoją drogą i nie tyczy się to tylko ww. gry, widzę czasy pod pozycją nr. 1 czy 2.
Znam trasę na pamięć, przerobiłem wszystkie możliwe myki na niej, wejście z ręcznym, zarzucanie tyłem, hamowanie itp. itd. i za cholerę nie idzie się zbliżyć do wyników pod pozycją nr. 1
Jedną trasę zarzuciłem na 50 okrążeń, tylko po to, żeby się przekonać czy ćwicząc w kółko te same przejazdy pobije gości z top 3 wyników, ale za cholerę.
To nie ludzie tam grają, to jakieś boty z ADHD. Nie ogarniam jak można przejechać z takim czasem.
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
Bierz, stara szkoła. Niektóre etapy są na prawdę wymagające i potrafią napsuć krwi:) Teraz już takich gier się nie robi.

E tam, przesadzasz. RAYMAN dużo więcej wymagający. Nie tylko krwi napsuje, to jeszcze ma mocna tendencje do rozwalienia pada:D.
Nie słuchaj ich, Piramida, dla nich Podróż tez jest wymagająca gra.:p
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Tutaj jest to samo :D:D

[youtube]j1oqrZm9P_s[/youtube]


Hahahaha... No becze normalnie ! Niesamowity kolezka ! :)
Ale nie dziwie sie tej irytacji . Podobnie reaguje jak on , a ostatnio to nawet przestalem grac w Crasha , bo jeden poziom doprowadzil mnie do maxymalnej furii .
Jak ochlone , to zrobie podejscie . Narazie pauzuje bo cisnienie siega zenitu ! ;)
 
Do góry