Ps4 czy warto

Seizo

Active member
Bez reklam
Kolejny dobry miesiac w dla abonentów plusa.We wrześniu do pobrania Infamous Second Son i Child of Light :D
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
:wink:

gtsport.png

Days_Gone.jpg

sq2viaam1j1y.png

3087655-13433100_990141217772179_2077165116384924598_o.jpg

tumblr_oaygpx8BS21rq6icwo1_500.png

13889.jpg

s_Iao_N4r.png
 

pantomima

Banned
Seizo - Bloodborne Game of the Year Edition to pelna wersja gry (wraz z dodatkiem) , prawda ?

Wlasnie zamowilem , poniewaz kod dlc wraz z podstawka - no nie idzie tego piorunstwa odpalic za zadne skarby swiata ..

Piramida - dzieciaku , dawaj namiary na priv to wysle Ci podstawke Bloodborne ;)
Pograsz troche i sprobujesz co naprawde dobre , bo sam sie raczej nie skusisz :p

Taki przedsmak tego , co Cie czeka w DS ,o ile kiedykolwiek dopadniesz ten tytul ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Bloodborne mam w planach,ale jeszcze nie teraz.Za kilka innych gierek... :wink:
Poza tym,z tego co pamiętam,Ty masz wersję angielską...
Ale dzięki,będę pamiętał o dobrych chęciach :grin:
 

pantomima

Banned
Bloodborne mam w planach,ale jeszcze nie teraz.Za kilka innych gierek... :wink:
Poza tym,z tego co pamiętam,Ty masz wersję angielską...
Ale dzięki,będę pamiętał o dobrych chęciach :grin:

No tak ,anglojezyczna co troche utrudnia rozgrywke , nie jest to do konca mowa potoczna a i nie o nia w sumie akurat chodzi a raczej o pwiedzmy tzw. nawigacje w tej grze ;)

Nie dziekuj , jeszcze nie wyslalem ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Tia , pewnie z Caparzo w jakies zonierzyki :p

A nie.Bo w fajne horrory o duchach.Chcesz zagrać ? :grin:

Chce ktos Bloodborne (podstawowa wersje bez dodatku ) , bo Piramida sie chyba wstydzi w to zagrac..
Przepraszam - peka zagrac ! :p

Dobra,przyznam się.Pograłem trochę i muszę stwierdzić,że ta gra to straszna lipa,w dodatku bossowie to leszcze na jednego strzała.Nawet z liścia padają :mrgreen:
 

pantomima

Banned
A w nic obecnie nie pykam ;)

Kasy nie zwrocili bo sie nawet nie domagalem zwrotu .


Dzwonilem na info playstation juz 3 razy . Probowalismy razem odpalic ten dodatek , ale sie nie udalo .
Olewam temat .
 

yogut

New member
Czy czymś różni się PS4 Pro oznaczone kodem CUH-7002B a CUH-7016B? Jeszcze znalazłem oferte oznaczoną kodem CUH-7000BB01, która ponoć jest na rynek japoński/azjatycki. Wy macie oznaczone jakimi kodami?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja mam CUH-7016B.Te oznaczenia są na dane rynki (kontynenty czy kraje) ale nie słyszałem,aby różniły się specyfikacją techniczną ;)
 
Do góry