PS3 złamana (ponownie)?

mataman

New member
Bez reklam
Jak czytam posty niekórych to az mi ręce opadają.

Sony nie zlikwiduje usb bo move nadchodzi, pada trzeba ładować itd itp. Trwaja zaawansowane prace nad flashem napędu ps3 więc może byc podobnie jak w x360.

Co do banowania. Grasz online beż jailbreak, grasz offline na piratach. Poza tym że twórcy jailbeak'a tak zmodyfikuja backup menagera że będzie wysyłał ID jakiejś gry i sony leży. Tego hacka nie zrobili gimnazjaliści panowie. Sony ma przesrane.
 
Ostatnia edycja:

Carbon_

New member
Bez reklam
Niesamowita korzyść w stosunku do rzeczy poświęconych. Sony nie czeka z założonymi rękami, więc pzdr dla frajerów, którzy to kupili :)
 

mataman

New member
Bez reklam
Jak ci sie wydaje czy takiego kolesią interesuje brak online ? Zwłaszcza że można do tego kupić drugie ps3.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Dokładnie, używane PS3 za grosze.
http://www.hdtv.com.pl/forum/playstation-3/55906-ps3-zlamana-ponownie.html#post544829


Czasy zgrywania przykładowych gier na dysk wewnętrzny i zewnętrzny (FAT32):

God of War III:
File Size: 40.10GB
Internal Backup Time: 90 mins
External Backup Time: 280 mins

Red Dead Redemption:
File Size: 4.83GB
Internal Backup Time: 15 mins
External Backup Time: 40 mins*
* Fails (file over 4 GB)

Condemned 2:
File Size: 6.43GB
Internal Backup Time: 15 mins
External Backup Time: 40 mins

Resistance: Fall of Man:
File Size: 15.40GB
Internal Backup Time: 35 mins
External Backup Time: 100 mins*
* Fails (file over 4 GB)

FIFA World Cup South Africa 2010:
File Size: 7.36GB
Internal Backup Time: 15 mins
External Backup Time: 40 mins

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

pa3

New member
Bez reklam
Jeśli ktoś chcę grać wyłącznie na kopiach i wybierze ps3 - to przede wszystkim dla excluzivów (w innym wypadku sięgnie po x360), więc będzie mały problem:

MGS4 - 32.5 GB
GoD of War 3 - 43.2 GB
Heavy Rain - 25 GB
Heavenly Sword - 24.2 GB
Ratchet and Clank Crank in Time - 24.8 GB
Reistance - 16.6 GB
Resistance 2 - 23.7 GB,

nie każdy ma dojście do oryginałów, więc życzę powodzenia w ściąganiu :)
 

mietek099

New member
Dokładnie. Ja posiadam łącze 25 mb/s (co daje przy ściąganiu jakieś 2,5 mb/s) za IMO całkiem niską cenę 90 zł miesięcznie i szło by elegancko.
 
Ostatnia edycja:

feromann

Member
Ta cała sprawa mi smierdzi.Zbyt łatwo piratom się udało i na dodatek na usb??
Teraz sobie tak mysle kto najbardziej na tym zarobi--czy aby produkcja konsol dla Sony przestała być deficytowa i obecnie przynosi duży zysk?Aby nie okozało się że Sony samo się spiraciło, a nas uczciwych graczy poraz kolejny nabiło w butelke?
Te całe gadanie ,że przez piratów gry są drogie-to chyba kulą w płot-skoro jak do tej pory właśnie na PS3 były najdroższe.
Moze na tym całym zamieszaniu my skorzystamy,bo gry w końcu potanieją.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Dokładnie. Ja posiadam łącze 25 mb/s (co daje przy ściąganiu jakieś 2,5 mb/s) za IMO całkiem niską cenę 90 zł miesięcznie i szło by elegancko.
Coś pomieszałeś, masz łączę 25 mb/s a przy ściąganiu tylko 2,5 mb/s?
Przy 25 mbit/s teoretycznie powinno się ściągać nawet ciut szybciej niż 3 MB/s.

Pozdrawiam,
 

pav3l

New member
Bez reklam
Coś pomieszałeś, masz łączę 25 mb/s a przy ściąganiu tylko 2,5 mb/s?
Przy 25 mbit/s teoretycznie powinno się ściągać nawet ciut szybciej niż 3 MB/s.
Pozdrawiam,
Bo provider zamiast dać out 4-5mb/s przy in 25mb/s (jak mówi kolega), dał mu pewnie 0,512mb/s, albo 1 mb/s.
Jak się nie upomnisz, to tak cię robią. I dam sobie rękę uciąć, że nie ma download przy 3,12 MB/s, za które mu mówią, że płaci.... najprostsza sprawa - Speedtest.net - The Global Broadband Speed Test i wyjdzie szydło z worka.
marketing. Pozdr.
 

Peek

New member
Bez reklam
A ja widzę, że niektórzy z was panowie są tym kluczykiem strasznie ucieszenie, kupiliście to już czy jak?

Według mnie nie ma się czym podpalać, tak naprawdę niewiele wspomiany gadżecik zmienia, kto kupował gry orginalne bedzie je kupował dalej a kto nie chciał ich kupować kupił sobie xboxa, a jak ktoś chce ściągać jedną grę po 25GB to życze powodzenia...

Atuty grania bez kluczyka całkowicie do mnie przemawiają:
- Granie Online
- Może ktoś uzna to za głupie, ale jak grałem na PC to nawet najlepsze tytuły grałem po 2h i zostawiałem a tu jak za taką grę dajesz 2 stówki to przechodzisz ją w całości i cieszysz się nią (wiele dobrych tytułów straciłem przez "powierzchowne" granie na PC)
- Update'y systemu
- Może są jakieś inne które przegapiłem
 

premek111

Active member
Bez reklam
Ja tez nie mam zamiaru tego kupować.Do tej pory nie przerobiłem żadnej konsoli ( kiedyś 2 PS2-ki, X-box , 2 Gamecube`y ) :D Gier jest naprawde duzo i te które kupuje ledwo ogarniam z braku czasu.
ps: na Allegro gość ma do sprzedania 50 sztuk,aukcja od kilku dni i na razie nie sprzedał ani jednej sztuki
 
Ostatnia edycja:

pkomp

New member
to że pary z was nie zamierza tego kupić nie znaczy że nie znajdą się chętni
to że paru z was nie ma czasu grać bo ma pracę szkołe rodzinę nie znaczy że inni nie mają
to że jedni piracą okradając pozbawiając zysków całą rzeszę pasożytów po drodze i producenta na końcu nie znaczy że wy uzywając oryginałów nie jesteście okradani
frajerzy panowie sa po obydwu stronach barykady

bo granie na piratach nie znaczy że coś mamy za darmo :)

co do ściagania to łącze 25 megabit spokojnie pozwoli na ściągnięcie pełnej gry w jeden dzień
a zabezpieczenia są do złamania - nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę jakim problemem był assassin creed - kombinacje z wirtualnymi serwerami itp - teraz to jeden pliczek do podmiany większy o kilkadziesiąt kilobajtów od oryginalnego....
a jak dla wielu legalnych uzytkowników tej gry zaczęła się przygoda z nia nie muszę chyba wspominać - i jak wielu legalnych uzytkowników zamiast cieszyć się z posiadania gry ma tylko same kłopoty..
z kolei co do ściągania - to nie KRADZIEŻ to co najwyżej paserstwo - kraśc to mozna coś ze sklepu czy włamując się na serwer a nie coś co ktoś udostepnił za friko bo ukradł to wcześniej..ot gwoli ścisłości

i bez spinek
jednego nie mozna twórcom odmówić - geniuszu -proste bezinwazyjne urządzenie w dodatku pewnie proste w ewentualnej aktualizacji
chętni zawsze sie znajdą chocby dla innych korzyści niż granie na piratach
 

pa3

New member
Bez reklam
To są żadne rozmiary, na w miarę łączu mniej niż doba ściągania :)

Pozdrawiam,

Akurat większość nie posiada szybkiego internetu a tym bardziej czasu żeby bawić się w takie rzeczy. Co do szybkości neta ta jednak te 25 mb/s nie są dostępne w każdej kablówce (w zjadliwych cenach). Netia ma niby 20 mb/s - jednak trzeba spełniać warunki (kable miedziane od netii, a nie TP, mieszkać koło centrali, mieć niezłe szczęście :)).

Idąc dalej, na publicznych torrentach raczej nie ma mowy o max prędkościach, prywatne trackery posiadają ratio (czy jak to się tam zwie) - ile ściągniesz tyle musisz udostępnić, są jeszcze serwery typu rapidshare,..itp ,ale tam trzeba bulić za wykupienie konta.

Myślę ze dla większości to nie są "żadne rozmiary" no chyba że tutaj każdy posiadacz ps3 ma min 20 mb/s i gra na Kuro plaźmie :eek:k:
 
Do góry