PS3 jako odtwarzacz filmów Matroska (.mkv)?

darok

New member
Mam film mkv gdzie są dwie ścieżki audio w jęz rus i eng jak ustawić w programie mkv2vob by można było na ps3 ogladać film z audio eng pozdrawiam
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Jeśli nie masz zamiaru nigdy wyciągać dysku z tej obudowy (ja sobie taką możliwość zostawiłem) to kup najtańszy gdzie oferowana jest gwarancja producenta i tyle - to znaczy, że jak sprzedawca zamknie biznes to nie zostaniesz na lodzie.

darok napisał:
Mam film mkv gdzie są dwie ścieżki audio w jęz rus i eng jak ustawić w programie mkv2vob by można było na ps3 ogladać film z audio eng pozdrawiam
Wybierz w PAL - English.

Pozdrawiam,
 

gianbuffon

New member
no to nie wiem moze wybiore ten, ktory Ty masz :) w gre wchodza tylko te dwa samsungi, chyba, ze trafi sie jakas dobra okazja.

dzieki wielkie za pomoc i poswiecenie troche czasu!
pozdrawiam:)
 

darok

New member
Film ma osobny plik dts eng teraz dopiero zauważyłem da rade jakoś to wdrożyć w film itd
 
Ostatnia edycja:

darok

New member
Masta_J napisał:
Skorzystaj z MKVToolnix.

Pozdrawiam,
Ogromne dzięki działa parę minut i jest dts eng :-D,mam jeszcze małe pytanie jest możliwość zachowanie dts w programie mkv2vob jak jest to jak to zrobić
 

darok

New member
Masta_J napisał:
Nic nie musisz robić. DTS zostanie.

Pozdrawiam,
Jak nie odznaczę always transcode dts to mam np koncert, bez dzwięku jak ta opcja jest zaznaczona to jest tylko ddigital co robie zle pozdrawiam
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Nic nie musi być zaznaczone, skorzystaj z uwag zawartych w okienku po kliknięciu w Static? No Sound? Click here

Pozdrawiam,
 

jamopl

New member
Prosze o pomoc, co w sytuacji gdy film przerobilem TSMuxer'em z MKV na M2TS ale glos w filmie MT2S jest z opóźnieniem znacznym względem napisów? Zauwazylem, ze szczegolnie w przypadku bajek z dubbingiem jest taka sytuacja. Dzieki z gory za pomoc.
 

gianbuffon

New member
wlasnie sciagnalem program multiAVCHD, pewnie jutro bedemial dysk usb.
czy moglbys mi Masta_J napisac, czy w tym programie cos mam zmieniac? moze jakis maly tutorial?:p bo bardzo duzo tam opcji nie chcialbym czegos spieprzyc :)
rozumiem, ze mam najpierw przerobic filmy w mkv2vob, a pozniej wrzucic do tego programu? dlugo to sie bedzie robic?
bede bardzo wdzieczny za pomoc ;)
 
D

djrobus

Guest
Zajrzyj do tematu "Kamery", tam znajdziesz wszystko o multiAVCHD, warto poczytać dokładnie. Szczególnie posty kolegi Sydon777

I zapomnisz o mkv2vob;)
 

gianbuffon

New member
djrobus napisał:
Zajrzyj do tematu "Kamery", tam znajdziesz wszystko o multiAVCHD, warto poczytać dokładnie. Szczególnie posty kolegi Sydon777

I zapomnisz o mkv2vob;)
tam sa trzy tematy o tym, lacznie 100 stron :p
mam czytac wszystko, czy wystarczy jeden konkretny. no i te z przed roku tez? :p
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Masta_J. Możesz nam tu opisać ładnie jak skutecznie poradzić sobie z problemem rozjeźdżającego się dźwięku i obrazu. To coraz częstszy problem. Już chyba 4 film z rzędu, który ściągnąłem ma ten problem. Do kitu takie coś...
 

gianbuffon

New member
czy ktos obeznany w multiavchd moglby mi pomoc? :p
juz umiem robic strukture, tworzyc wlasne menu, itd.
ale mam problem z edycja utworzonej struktury.
wczytuje zapisany projekt i jak chce dodac do niego jakis film, to wszystko robi sie od nowa. tj. te filmy, ktore juz zostaly wczesniej przerobione i dodane do struktury AVCHD, znowu sa kopiowane i nie trwa to krocej, niz jakbym chcial zrobic nowy projekt dodajac od razu te wszystkie filmy. po calym tym zabiegu powstaje nowy folder AVCHD z tymi filmami, ktore wczesniej juz byly i z tym, ktory dodalem, a ten stary zmienia nazwe.
to samo jest jak chce zedytowac menu, czcionke, czyli te filmy, ktore mam w strukturze znowu sie kopiuja i tworzy sie nowa struktura AVCHD. nie wiem dlaczego tak sie dzieje, przeciez wczytuje juz gotowy projekt...
 
Do góry