Porady - KODI. Wtyczki, problemy, rozwiązania, nowinki

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Udało mi się już to rozwiązać tym problem
Bardzo dobrze, że udało Ci się problem rozwiązać, ale forum jest m.in. po to, aby dzielić się z innymi tego rodzaju rozwiązaniami. Informacje, że "udało się" nie nie mówi, więc warto napisać, co było przyczyną i w jaki sposób problem został zniwelowany. Warto, aby wszyscy forumowicze o tym pamiętali.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Testuję Shadow.
Dało się ustawić w FEN,aby podczas wyszukiwania,wyświetlały się informacje o aktorach (poster jest zoomowany) ?
W POV mogłoby być ciężko zdążyć je przeczytać ;)
Do grubszych wrzutek,trzeba ustawć większy limit GB w menu.
Screenshot-20240701-012006.png


Kręci się znaczek 4K,ale potrafi też znajdować inne filmy ;)
Screenshot-20240701-011907.png
 
Ostatnia edycja:

OkeyBotriX

New member
Bardzo dobrze, że udało Ci się problem rozwiązać, ale forum jest m.in. po to, aby dzielić się z innymi tego rodzaju rozwiązaniami. Informacje, że "udało się" nie nie mówi, więc warto napisać, co było przyczyną i w jaki sposób problem został zniwelowany. Warto, aby wszyscy forumowicze o tym pamiętali.
Dobrze udało mi się rozwiązać z nową aktualizują kodi 21.1
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dobra, My Services.
454 Days Remaining
Na pewno działa o wiele szybciej jak kiedyś.
Nie zmienia to faktu, że wyniki bardzo słabiutkie.
Sprawdziłem 5-8 pozycji i zawsze RD góra, pomijając, że EN w wielu przypadkach w ogóle nic nie znajduje. Z ostatnich chociażby Furiosa.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
454 Days Remaining
Subskrypcja na 15 miechów.

Sprawdziłem 5-8 pozycji i zawsze RD góra, pomijając, że EN w wielu przypadkach w ogóle nic nie znajduje. Z ostatnich chociażby Furiosa.
Jednak często na RD trzeba dłużej na coś czekać.

Wpisz sobie tam X-art 4K ;)
Swoją drogą,gdzie jest opcja Include Adult Content w POV ?
Nie widzę tego w Ustawienia/Metadata jak w FEN.
 

OkeyBotriX

New member
Witam mam do was nietypowe pytanie czy we wtyczce ( FEN ) da się jakoś zrobić aby były polskie dubbing , żeby jakoś zbierało polskie źródła ,,, chodzi mi o Real debrid
 
Do góry