Porady - KODI. Wtyczki, problemy, rozwiązania, nowinki

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jeden i drugi warto, pierwsze lepsze, 148 wyników Barbie 23gb dla RD, zero wyników EN, Blue Beetle jeden wynik EN 8gb, na 121 wyników RD, gdzie jest 25gb.

Z czasem zależy jak leży, teraz sprawdziłem i roznice marginalne, ale bywaly takie, gdzie praktycznie w ogóle nie chciało nic otworzyć, a z RD nie było problemów.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Jeden i drugi warto

Roczny koszt obydwy to ok. 70 dolców. Wykupienie obydwu i rezygnacja z Netfix-a to najlepiej wydane i jednocześnie zaoszczędzone pieniądze ;)
Z czasem zależy jak leży, teraz sprawdziłem i roznice marginalne, ale bywaly takie, gdzie praktycznie w ogóle nie chciało nic otworzyć, a z RD nie było problemów.
Jakie masz ustawienia dla EN w FEN ? Ja musiałem tam troche poprzestawiac defaultowe .
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jesteś pewny, że jest "Rój"?
Kliknąłeś na źródło? ; )
Edit: Tobie nie chodzi o Rój Polski z Lubosem, a jakis serial z Amazona, eee... ; )
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ma za to , zauważalnie więcej plików lepszej jakości,których ilość po zamknięciu RARBG jednak w RD spadła.
Zauważyłem,że na TGx torrent (RD od nich bierze) przybywa osób,które wrzucają wstawki UHD z prywatnych trackerów.

Przy tych kosztach i tak moim zdaniem warto go mieć jako backup.
No i mają Cloud Storage ;)
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
O film mnie chodzi z Lubosem. Nie kliknąłem żeby odtworzyć ale widziałem pełną stronę plików z en 😉

Czyli jednak. No to sobie kliknij, to zobaczysz, że tam nie ma żadnego filmu z Lubosem, a serial pod tym samym tytułem z czarnymi siostrami z Amazona.
Jednym słowem fejk ; )

Co do Barbie, to generalnie mam gdzieś, ale co by nie mówić, to duża produkcja, a jednak na EN nie ma. Nie pierwszy raz tak jest z EN.
 

andrzeej

Member
Mat74 kiedyś wysłałeś mi Titan bingie Skinbackup ( na dysku Google) a ja głupi nie zrobiłem kopii. Dasz radę wstawić jeszcze raz to kapie ustawień?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Mat,widzę,że masz trochę tych list :grin:
https://www.reddit.com/r/Addons4Kodi/comments/1466amc

Screenshot_20230930_144022_Kodi.png
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Gdyby ktoś chciał pobawić się chińskim trackerem,to na UBits mają otwartą rejestrację.
Czasami na takich stronkach można znaleźć niezłe wrzutki,no i widzę,że posiadają też obrazy płyt.
Ciekawe,czy współpracują z RD ? ;)

Czyli dopóki ich wszystkich nie obejrzę,to nie umrę ? ;)
A teraz pytanie,ile z tego znajdzie RD/EN...
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Mat74 kiedyś wysłałeś mi Titan bingie Skinbackup ( na dysku Google) a ja głupi nie zrobiłem kopii. Dasz radę wstawić jeszcze raz to kapie ustawień?

Proszę

Ten szablon do pełnego działania wymaga aktywnej wtyczki YT i TMDB Helper .Przy tym drugim gdyby ktoś miał jakieś problemy z konfiguracją, dawać znać- żeby odnośniki odpalały się od razu ,bezpośrednio w FEN trzeba przestawić w konfiguracji playera url resolver na false.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Też masz tylko 25 filmów,gdy przewijasz w bok ?

Z tego co pamiętam (od dawna nie korzystam z tej skórki) ilosc elementów w widzecie można zmienić.

Ciekawy jestem,czy te obrazki płyt,da się dodać do wszystkich pozycji,z dopiskiem 4K na niektórych ?

Wydaje mi sie ,że ta skórka nie umożliwiała tworzenia fikcyjnych dysków ,jeśli nie bylo ich w fanart.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Masz na myśli,że ktoś to musi zrobić ręcznie i wrzucić jako Discart ?
Polish_20231003_135613084.png
 

Attachments

  • Polish_20231003_135613084.png
    Polish_20231003_135613084.png
    2,1 MB · Wyś: 13
Do góry