Porady - KODI. Wtyczki, problemy, rozwiązania, nowinki

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
Od androida 10 google pozwala tylko programom na dostep do swoich plikow w folderze data.
Domyslam sie ze shield ma juz A11 albo i 12?
Jesli zrootujesz urzadzenie masz dostep do wszystkiego 😉 dlatego polecam wrzucic taki plik xbmc_env.properties z taką zawartoscią xbmc.data=/storage/emulated/0/ 😉
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Od Androida? Bo zrozumiałbym, że od Windowsa 11.
Shielda nie tykałem, "wczoraj" działo na Win10, dziś nie działa na Win11.
Coś tu się nie klei ; )

O to,abyś się nie nudził,tak samo jak ja,przeinstalowując Fen i CocoScrapers :grin:

Z tego co widzę, to Ty się nie nudzisz ostatnio za nas dwóch :-D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Oglądam sobie Kokainowego misia (17,9 GB) i coś buforuje na tej nowej skórce,a teraz wyszło z filmu.
Dobra tam,idę na dwór ;)
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Oglądam sobie Kokainowego misia (17,9 GB) i coś buforuje na tej nowej skórce,a teraz wyszło z filmu.
To raczej nie wina skórki,odpalalem juz na niej nawet wieksze pliki i nie było żadnych problemów.Jeśli wyskakuje kółko buforowania to winne jest połączenie internetowe.
Ile masz widzetów na stronie głównej ?

Zmieniłem tv z lcd Samsung na oled lg. Czy kodi ogarnia pliki z RD w DV? Gdy puszczę coś w tym formacie są przełamane kolory.
Ogarnia ale musisz zainstalować wersję master .zrób sobie kopie przez wtyczke backup z oficjalnego repo ,wejdzie Ci na mastera bez kombinacji.
Mastera możesz sciagnąć tu (v21) https://kodi.tv/download/android ,możesz to równiez zrobic przez Kodi instaler z oficjalnego repo Kodi.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Musisz ustawić widżety bazując na zakładkach FEN.W defaultowych ustawieniach jest skonfigurowana do współpracy ze zdefiniowana lokalna biblioteką.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Te moje Kodi jest już trochę zajechane,muszę ogarnąć sobie nowe i pachnące ;)

Skończył mi się Crystal i Datoo i zastanawiam się,czy odnawiać,czy może wziąć coś innego...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Weź coś innego, ja już się dosyć natestowalem - może trafisz białego kruka i będziemy mieli alternatywe.
Co by nie mówić, bywa, że potrafi pauzować kanały.
Teraz patrze, to Tivimate pokazuje mi wszystkie kategorie. Wcześniej miałem wyłączone jakieś arabskie i inne cuda.
Więc dokonał czegoś samoczynnie i znowu trzeba powyłączać 90% listy.

To nie nadążam 😜 nie wiem jakim prawem mialeś wgląd w data 😉

Przecież pisałem o tym miesiącami, ale rozumiem, że to zmieniło się jakoś niedawno?
Jeżeli tak, to by się zgadzało. Jakiś czas temu tam nie wchodziłem - czyli mam rozumieć, że aktualizacja andka zamknęła temat (dostęp)?

To dajcie jakieś prostego tutka do roota. Widzę, że są w sieci, ale tutaj będzie z pierwszej ręki.
Co, gdzie i jak. Gdzie mam i co wrzucić.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie, ale drogo - 50E za rok (na oficjalnej stronie, o ile to oficjalna), chociaż... tylko 18zł/msc. Taniej u resselerów.
Wziąłem na próbe triala, zobaczymy. Nie widzę tam adult.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Na USEV... mają po 24,01$ za rok (niby są też XXX).
W ogóle jest trochę stronek z tym pakietem...
Na jednej piszą "Porsche TV IPTV oferuje ponad 5000 kanałów 4K dla treści Pay-Per-View, zwłaszcza treści sportowych z Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Portugalii, Holandii, Belgii, Francji, Polski, Szwecji, Albanii, Hongkongu i wielu innych" ;)
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Te moje Kodi jest już trochę zajechane,muszę ogarnąć sobie nowe i pachnące
Jesli masz jakąs bibliotekę lokalną to zamulać może Ci Artwork Beef odświeżając fanarty etc.

(na oficjalnej stronie, o ile to oficjalna)
E tam oficjalna ...... :-D to wszystko pochodzi od Chińczyków .Nie ma takiej mozliwości by takie pakiety były oficjalnymi ,chocby ze wzgledu na ograniczenia licencyjne w róznych krajach.W UK np. nie ma mozliwosci odbioru HBO bo prawo do rozpowszechniania ich kontentu ma SKY.
Wrzuciłem Ci z resztą ostatnio linka skąd sie to wszystko bierze ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zapewne, aczkolwiek nazwa z domeną w połączeniu z wysoką ceną sugerowała co najmniej kapitana tego statku z piratami ; )

Powiedz lepiej Mat, jak dostać się do plików Shielda z poziomu PC o których pisałem wcześniej. Mam tu na myśli, jakiegoś tutka.
Ty szybciej to napiszesz, jak znajdę sprawdzonego tutka.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
btw. Jesli komuś zamula skórka Titan Bingie niech sprawdzi czy ma wyłaczone wszelkie animacje tła.
 
Do góry