Pomóżcie przekonać kobietę do PS3 dla męża

Wiek gracza


  • Total voters
    0

mietek099

New member
Widziałem, ale nie grałem bo nie ciągną mnie takie gry. Rozgrywka nie wyglądała zbyt emocjonująco (nigdy nie lubiłem kręgli). Wydaje mi się, że w taką grę jak kręgle nie trzeba koniecznie zagrać aby mieć na jej temat jakieś zdanie.
 

ps_user

New member
Bez reklam
Ale w temacie mamy już 85 głosów. Nie wiem dokładnie ile PS3 jest w Polsce, ale to może być już próbka reprezentatywna.
To forum ma bardziej dojrzałych (wiekiem) użytkowników, ponieważ tematy HD audio i video, bardziej interesują panów którzy około 15-go lub 30 każdego miesiąca odnotowują przyrost gotówki na koncie ;-)
Zrób taką ankietę na PS3SITE , PS3PL czy innym ogólnokonsolowym poratlu i średnia spadnie. Jednak myślę, że niewiele, bo jednak PS3 jest sprzętem co nieco drogim i na komunię jeszcze się jej jeszcze nie dostaje, nie :rolleyes:Ja bym tam chciał :D
 

debeef

New member
Bez reklam
Ps 1 kupiłem za 1000zł, (ponad wypłata)ps 2 za 1250zł (wypłata)a ps 3 za 1280 (pół wypłaty) za każdą po dwóch latach od startu konsoli...także nie wiem czy jest tak droga...
Co do wieku to tak, to jest forum dla starych ludzi;)
 

igsux3

New member
Próbówał ktoś bishi bashi special? Kupiłem z myślą o imprezkach i grze w 4 osoby, a tu ni huhu nie umiem tego odpalić na więcej niż 2 osoby :-x
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Do buzza dorzuciłbym jeszcze Singstara. Te dwie gry + spora dawka % w przypadku singstara (nie każdy ma odwagę śpiewać na "sucho" :p ) i piękna zabawa :) Polecam!
 

yarcoos

New member
Buzza mam i sprawdza sie i z procentami, i bez...
Natomiast Singstar z moim talentem do spiewania dzialalby raczej jako odstraszacz od Peesa;
no ale moze Zone tym przekonales do siebie, ze bosko serenady pod jej oknem spiewales- wtedy ok.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Też w sumie zastanawiałem się nad Singstarem ale mam jakoś opory.
Muszę za dużo wywalić za kołnierz żeby mieć wigor do śpiewania :)

Pozdrawiam,
 

Redundantor

New member
Co to tego tematu - sprawa zakończyła się pozytywnie. Szwagier ma fata, żona gra w Buzza i głównie oglądają filmy i koncerty (BD, MKV). Mniej inne granie, ale i tak są zadowoleni. Super sprawdza się zabawa z kamerkami. No i ich córeczka ma trochę zabawy ;).

Co do singstara - ja mam ciągle opory bo mieszkam w bloku. Nie jestem pewny, czy jak sąsiedzi usłyszeliby moje i moich znajomych śpiewy też byliby entuzjastycznie nastawieni do PS3.

Odwracając sprawę - nie jestem pewien, czy długo wytrzymałbym pijackie darcie japy Masty, Yarcoosa czy Matamana za ścianą. ;) :lol:
 

Redundantor

New member
To zależy od sąsiadów. Przy różnicy wieku +-30 lat mogą niezbyt chcieć się wychowywać. Poza tym oni mają swojego własnego singstara - "Singstar RM Toruń" - mówi Ci to coś :)

Zamieniasz się na sąsiadów?
 

furi_dp

New member
witam, fajny temat

u mnie problemu z zakupem specjalnie nie było :)
mowię żonce że taki gadżet by się przydał a ona na to - no to jedźmy i kupmy :)
i tyle w temacie.
a co do gier, zaczynałem w połowie lat 80-tych na Atari 800XL z magnetofonem chodząc na palcach bo 'gra sie wgrywa' :razz:
ostatnie kilka lat tylko posuchy było, tak faktycznie zabawe w gry chyba skończyłem na pececie grając w Mafie, Maxa Payne, Countera itd
ale powoli nadrabiam, zwłaszcza że synek coraz starszy a i drugie dziecko w drodze więc za lat kilka będzie zabawa z dzieciakami :)

pozdro
 
Do góry