Plazma PS50C7000 3D

Voytheck

New member
Obecność instrukcji do okularów jednoznacznie wskazuje na to, że okulary były w zestawie. Znając polską mentalność, ktoś ze sklepu postanowił zaopiekować się okularami.
Kupując telewizor myślałem że nie ma w zestawie okularów. TV kupowałem w elektro.pl i zanim telewizor przyszedł w innym sklepie kupiłem 3 szt. okularów. Jakież było moje zdziwienie kiedy odpakowałem telewizor a tu pudełeczko z okularami SSG-2100AB.
 

Voytheck

New member
I jeszcze jedno, czy ktoś z Was użuwa dysku twardego podłączonego do złącza USB (HDD), z którego można odtważać materiały (video, zdjęcia, muzyka), oraz na który można nagrywać materiały odtwarzane na telewizorze. Chodzi mi o HDD, który ktoś z Was używa, z akcentem na używa. Proszę o podanie modelu. Nie chciałbym eksperymentować i kupować coś co później będzie mi służyć nie w tym celu w jakim był kupiony.
Dzięki za odpowiedzi
Pozdr.
Voytheck
 

Xano

New member
Chodzi mi o HDD, który ktoś z Was używa, z akcentem na używa. Proszę o podanie modelu.
Ja używam zewnętrznej kieszeni na dyski 3,5" do kupienia w sklepach komputerowych za kilkadziesiąt PLN. Podpinałem różne dyski S-ata oraz IDE i nie było problemów. Korzystam też z pendriva oraz uniwersalnego czytnika kart z aparatu. To raczej nie rodzaj dysku (producent) decyduje o poprawnej współpracy z telewizorem lecz zastosowany do połączenia kontroler USB (koniecznie 2.0).
Pozdrawiam.
 

Voytheck

New member
Ja używam zewnętrznej kieszeni na dyski 3,5" do kupienia w sklepach komputerowych za kilkadziesiąt PLN. Podpinałem różne dyski S-ata oraz IDE i nie było problemów. Korzystam też z pendriva oraz uniwersalnego czytnika kart z aparatu. To raczej nie rodzaj dysku (producent) decyduje o poprawnej współpracy z telewizorem lecz zastosowany do połączenia kontroler USB (koniecznie 2.0).
Pozdrawiam.

Dzięki Xano. A czy Ty nagrywasz na te zewnętrzne źródła bezpośrednio z telewizora? Bo właśnie o to mi chodzi aby można było nagrać na HDD program emitowany na antenie. Co do odtwarzania to tu nie mam żadnych problemów. Z pendrive'ów leci wszystko, nawet jeśli telewizor krzyczy że są niewłaściwe kodeki, to jeszcze nie zdażyło mi się aby czegoś nie odtworzył. Natomiast przy naciśnięciu przycisku "rec" na pilocie pisze "niedostępny" choć jest wybrany np. pendrive.
Pozdr.
Voytheck
 
Ostatnia edycja:

Kwachu

New member
Nagrywanie i timeshift dziala tylko przy sygnale z tunera cyfrowego i do tego urzadzenie na ktore owe programy sie nagrywaja musi byc wczesniej sformatowane przez TV (z tego co pamietam to formatuje na system plikow XFS)
 

Xano

New member
...przy naciśnięciu przycisku "rec" na pilocie pisze "niedostępny" choć jest wybrany np. pendrive
Mam dokładnie tak samo.

Nagrywanie i timeshift dziala tylko przy sygnale z tunera cyfrowego i do tego urzadzenie na ktore owe programy sie nagrywaja musi byc wczesniej sformatowane przez TV
Zastanawiało mnie dlaczego TV nagrywa na dysk tylko sygnał z tunera cyfrowego (próbne emisje kilka ośrodków już robiło). Odpowiedź może być tylko taka, że w telewizorze nie ma odpowiedniego kodeka sprzętowego, który umożliwiałby nagrywanie sygnału analogowego na dysk.
 

shado

New member
W Euro RTV jest ten TV za 5190PLN-500PLN zwrotu kasy od Samsunga. Jakby dawali jeszcze w zestawie okulary to by była całkiem niezła cena :) Ciekawe dlaczego Electro.pl jako jedyne ma okulary w zestawie.
 

Voytheck

New member
W Euro RTV jest ten TV za 5190PLN-500PLN zwrotu kasy od Samsunga. Jakby dawali jeszcze w zestawie okulary to by była całkiem niezła cena :) Ciekawe dlaczego Electro.pl jako jedyne ma okulary w zestawie.

Bo może pracownicy nie zdążyli się kapnąć że Samsung daje w zestawie okulary i powyciągać z pudełek. Inni byli szybsi.;-)
 

krawiec51

New member
W Euro RTV jest ten TV za 5190PLN-500PLN zwrotu kasy od Samsunga. Jakby dawali jeszcze w zestawie okulary to by była całkiem niezła cena :) Ciekawe dlaczego Electro.pl jako jedyne ma okulary w zestawie.

Akcja zwrotu kasy trwała do wczoraj. Ja kupiłem swój TV prawie miesiąc temu w Media i okulary w zestawie były.
 

enimgp

New member
Shado jeżeli jesteś zdecydowany na ten TV to kupuj w mediaexpert bo ten sklep także ma system zwrotu kasy od Samsunga az do 24 października 2010r
Jeżeli nie wierzysz to zawsze możesz zadzwonić i się zapytać :)
Ja kupuje na dniach :) Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

damian820927

New member
Bez reklam
Witam,
Po tygodniu użytkowania mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z zakupu. Tv sprawuje się dobrze, nic nie bzyczy piękne kolory czerń jest czarna może nie tak bardzo jak VT20 ale 3tyś różnicy mam w kieszeni ;) i z odcienia czerni jestem zadowolony na pewno lepiej niż w LCD.
Mogło by być trochę lepiej z ruchem wyświetlanym w szybkich akcjach nie jestem do końca zadowolony z wyświetlanego ruchu na ekranie. Mój LCD X3500 robił to o wiele lepiej można powiedzieć bez porównania, jestem co prawda w fazie testów różnych ustawień ale mogło by być lepiej!
Co więcej... wygląd, multimedialność tego tv jest na wysokim poziomie są tu wszystkie złącza jakie się człowiekowi mogą przydać. Na koniec gadżet 3D, oglądany z BD 3D efekt naprawdę miażdży nie przypuszczałem, że będzie to tak dobrze wyglądało na tej plazmie. Tu jestem mile zaskoczony ;) Oglądałem wcześniej materiał 3D na LED C8000 również BD 3D i jakość mnie nie zachwyciła, kolory były jakieś takie wypłowiałe (blade) i strasznie dużo duszków, na plazmie można oglądać nawet bez okularów materiał 3D, nie ma tylu duszków. IMHO na plazmie dużo lepiej to wygląda niż na LEDzie jest większa głębia i kolory, mniej duszków.
Podsumujmy multimedialność, wygląd, mnogość ustawień i czerń na plus ale ten ruch muszę się chyba do tego przyzwyczaić.:popcorn:
 

enimgp

New member
Niestety dowiedziałem sie jaka cena jest w mediaexpercie (6499zl) i bardziej opłaca kupić się w internecie niz z tą "wielką" oniżką Samsunga.
Mam kilka pytań do posiadaczy tego modelu:
1- Czy podczas odtwarzania filmów z USB jest możliwość regulacji wszystkich parametrów obrazu np. motion judder canceller?
2- Czy podczas odtwarzania filmu z komputera i puszczenia dzwięku wyjściem optycznym z komputera występuje opóźnienie obrazu przy włączonych poprawiaczach na tv?
3- Czy jest jakiś sposób żeby z źródła na hdmi przesłać dzwięk 5.1 do amplitunera?
 

krawiec51

New member
Niestety dowiedziałem sie jaka cena jest w mediaexpercie (6499zl) i bardziej opłaca kupić się w internecie niz z tą "wielką" oniżką Samsunga.
Mam kilka pytań do posiadaczy tego modelu:
1- Czy podczas odtwarzania filmów z USB jest możliwość regulacji wszystkich parametrów obrazu np. motion judder canceller?
2- Czy podczas odtwarzania filmu z komputera i puszczenia dzwięku wyjściem optycznym z komputera występuje opóźnienie obrazu przy włączonych poprawiaczach na tv?
3- Czy jest jakiś sposób żeby z źródła na hdmi przesłać dzwięk 5.1 do amplitunera?

1- Tak
2- Nie wiem
3- Jeżeli pliki odtwarza telewizor lub jest podłączone cyfrowe źródło antenowe, będzie do amplitunera przesyłany dźwięk 5.1. Gdy źródłem jest urządzenie podłączone za pomocą hdmi dźwięk będzie dwukanałowy- jest o tym napisane w instrukcji.
 

slawko_23

New member
Bez reklam
Niestety dowiedziałem sie jaka cena jest w mediaexpercie (6499zl) i bardziej opłaca kupić się w internecie niz z tą "wielką" oniżką Samsunga.
Mam kilka pytań do posiadaczy tego modelu:
1- Czy podczas odtwarzania filmów z USB jest możliwość regulacji wszystkich parametrów obrazu np. motion judder canceller?
2- Czy podczas odtwarzania filmu z komputera i puszczenia dzwięku wyjściem optycznym z komputera występuje opóźnienie obrazu przy włączonych poprawiaczach na tv?
3- Czy jest jakiś sposób żeby z źródła na hdmi przesłać dzwięk 5.1 do amplitunera?

1.tak
2. a poco podpinac kompa, skoro to usb czyta prawie wszystko, no może bez e-książek
3. optykiem podłączasz do ampli 5.1 i tyle

co do zakupu w sieci to uważaj.....
 

Arleman

New member
witam.
Widziałem ps50c7000 i z tyłu na nalepce jest napisane 420w
w innych modelach w zależności od przekątnej jest 130-190
czy tyle to pije woltów. Napaliłem się na ten telewizor, ale nie mam lewego prądu, jak to jest, prosiłbym o szczegóły

Witam,chciałem się zapytać czy to prawda:-?? ,producent podaje 150W przecież...rozumiem rozbieżność rzędu 10-20% ale nie 150-200% ,czy Ktoś z użytkowników może się odnieść to tego profesjonalnie?.Pozdrawiam.
 

perkins

New member
Witam wszystkich

na tabliczce znamionowej na pewno napisane jest 190W - sprawdzalem wczoraj w MM
i byl to jeden z powodow dla ktorego zainteresowalem sie tym modelem
 

perkins

New member
Bylem juz zdecydowany na ten model w 99% - lecz: ...
1. coraz wiecej glosow ze czarny jest szary
2. matryca mocno odbija swiatlo
3. slynne "buczenie"
4. dlugo utrzymujace sie powidoki (nie wyobrazam sobie "czyszczenia" przek kilkadziesiat minut po ogladaniu.

zaczynam zastanawiac sie nad LE46C750
 

redlum

New member
Bez reklam
Witam,chciałem się zapytać czy to prawda:-?? ,producent podaje 150W przecież...rozumiem rozbieżność rzędu 10-20% ale nie 150-200% ,czy Ktoś z użytkowników może się odnieść to tego profesjonalnie?.Pozdrawiam.

plazma to nie LCD który ma stały pobór prądu. te 420W - to pewnie jest przy kolorze białym - zaś średnio pobiera te 150W
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam,LCD nie ma stalego poboru prądu.W ciemnych scenach pobiera więcej w jasnych mniej,plazma odwrotnie w jasnych żre sporo, srednio ta plazma pobiera 150-180W,zalezy od ustawień i to co oglądamy.pozdr.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam,kol.perkins napisales cyt. zaczynam zastanawiac sie nad LE46C750, odpisze krotko mądra decyzja nie ma co myslec sam Sobie odpowiedzialeś,bardzo precyzyjnie.pozdr.
 
Do góry