Plazma PS50C7000 3D

ja tez juz sie tak kilka razy nabrałem w sklepach stacjonarnych a to ze sprzedawcy o tym nie mają bladego pojęcia to uuuu długo by pisać a raz w MM przy ostrobramskiej jak zapytałem czym sie rozni 680 od 6900 i 7000 gdyż stały obok siebie kolesia zamurowało i po chwili dłuższej dumania... "a no tak bo te pozostałe to nie mają 3d "
pozdroofka dla profesjonalistów ;)
 
Ostatnia edycja:

depesz

Member
PS50C7000 czy PS50B850

Prośba o opinię do osób, które WIDZIAŁY oba wspomniane modele w akcji.

Posiadam obecnie Plazmę Samsunga 50" PS50B850.

Jako, że znajomi chętnie by odkupili, a mi z dodatkowej fuchy ma wpaść parę groszy - myślę nad zmianą na coś z 3D.

Mam PS3 które ma od niedawna wsparcie 3D, eNka też coś tam kręci, poza tym mam zamiar kupować BluRaye 3D - tak więc materiał będzie.

Założenie podstawowe - jakość obrazu w 2D nie gorsza niż w posiadanej przeze mnie, doskonałej imho w 2D PS50B850.

Czy model PS50C7000 podoła? W Europie nie ma jeszcze nic Samsunga Plazm na matrycach serii 8+ (chyba, że się mylę?) a nie mam zamiaru wymieniając na model z 3D (z którego to trybu będę korzystał może 2-3% czasu) pogorszyć sobie obrazu w 2D - posiadając w tej chwili obraz doskonały.

Proszę o porady:)
 

redlum

New member
Bez reklam
w europie nie będzie plazm z serii C8000 - bo europejska wersja C7000 jest odpowiednikiem C8000 w USA. Zaś C7000 z USA to odpowiednik C6900 z europy.
 

kret2222

New member
Witam wszystkich szczęśliwych posiadaczy tego telewizora. Posiadam go również od ok miesiąca i muszę przyznać, że to był trafny wybór. Mam tylko pytanie co do 3d prosiłbym o podanie na jakim filmie najlepiej sprawdzić co on tak naprawdę potrafi. Dodam tylko, że nie posiadam blueray i interesują mnie materiały które mógłbym odtworzyć z dysku lub z laptopa.
 

depesz

Member
No to zamówiłem! 4817 zł + 69 przesyłka DHLem.
Mam nadzieję, że Panowie z .............. (bez kryptoreklamy;) się spiszą i pojutrze będę zacieszał przed nowym telewizorem.

Mój PS58B850 dziś pojechał do nowych właścicieli - mam nadzieję, że będzie mu tam dobrze ;-)
 

monterie

New member
Podłączenie kabli do PS50C7000

Witam
Jestem posiadaczem plazmy PS50C7000 i chciałbym ją podbiąc pod sprzęt który już posiadam w jak najlepszy sposób (najlepsza jakos obrazu i dzwięku dla podzespołów które juz posiadam.
A więc: Posiadam plazme PS50C7000, playstation3, odtwarzacz dvd pioneer DV575A, nagrywarka dvd Panasonic DMRES10, Amplituner Pioneer VSX-D510.
Spisałem następujące wejścia i wyjścia jakie mam w poszczegolnych sprzętach:
plazma i playstation to wiadomo.
1. W amplitunerze mam: Assignable digital in [ 1xDVD Coax, 1xOpticalCD1, 1xOpticalCD2 ] , 1xdigital out optical , FM Antenna FMUBALL , Video in/out chinche , AM LOOP Antenna
2. w DVD Pioneer mam: Euro, S-Video, Optical digital out, coaxial
3. w Nagrywarce DVD mam: 1x Euro AV1TV, 1xEuro AVdecorer/EXT , optical out, S-Video out, S-Video AV4 in , chinche

Wiem, że mając taki telewizor ta nagrywarka DVD jest mi nie potrzebna, bo moge bezposrednio nagrywac na pendriva (chyba), ale skoro juz mam to chce podlaczyć to poprawnie. Zeby z tego sprzetu co mam byla jak najlepsza jakos obrazu oraz dzwięku.
Prosze o poradę.
Dzięki i pozdrawiam
 
Do góry