Plazma PS50C7000 3D

redlum

New member
Bez reklam
Proste samsung to tania plazma dla tych których nie stać na panasonica wczesniej na pioneera tyle w temacie. 50vt20 a 50c7000 to przepaść.

nawet nie porównuj chłopcze pioniera i panasonica - bo to jest dopiero przepaść

za sam znaczek panasonica nie zamierzam zapłacić tylko po to aby przy szpanować - no ale o gustach się nie dyskutuje
 

damian820927

New member
Bez reklam
Witam,
Mam pytanie do użytkowników PS50C7000 czy on posiada panel z filtrem Real Black Filter ?
Wszędzie na europejskich stronach Samsunga ma w specyfikacji, ale jak się wejdzie na stronę Kanadyjską Samsunga są dwie plazmy PS50C8000 i PS50C7000 właśnie różnią się tym oto filtrem :confused:
Czy możliwe jest że na europejski rynek model C7000 ma ten filtr ?
Proszę również użytkowników o o jakieś wypowiedzi odnośnie użytkowania jak obraz, płynność, multimedia z sieci, i filmy z dysków chodzą ?
Z góry dzięki
 

Kwachu

New member
Mam pytanie do posiadaczy tego TV czy ma ktos go powieszonego na wieszaku samsunga WMN1000B?
Mysle nad kupnem tego wieszaka ale zastanawiam sie czy tv nie bedzie sie grzal za mocno przez to ze jest tak blisko sciany.
Niby na stronie samsunga jest napisane ze ten wieszak jest do led'ow... ale na pudelku tego wieszaka jest napis ze plazmy od 6500 i wyzsze tez.
Jednak wolalbym zeby wypowiedzial sie ktos kto uzywa tego wieszaka do tego tv.
 
Ostatnia edycja:

cichom

New member
Dołączyłem do grona posiadaczy PS50C7000. Zakup dokonany w sklepie dla idiotów za 4097zł w promocji bez vat. Sztuka zapakowana nie otwierana. Okulary w komplecie są. Jestem pod wrażeniem jakości obrazu. SD wygląda nieźle, HD super. Full HD jeszcze nie widziałem.

TV u mnie chodzi trzeci dzień i niestety bzyczy i to co raz głośniej. BZZZZ u mnie jest wyraźnie słyszalne z dużej odległości i bardzo denerwuje podczas oglądania.
Chcę zgłosić usterkę do samsunga, tylko widzę że do mojego TV nie była dołączona karta gwarancyjna.
Widzę, że na stronie samsunga jest opcja pobrania gwarancji online - ale nie można wybrać tego modelu.
Pytanie do tych co już mieli kontakt z serwisem. Jak wygląda zgłaszanie usterki? I co z tą brakującą kartą gwarancyjną?
 
Ostatnia edycja:

jgx

New member
Bez reklam
Dołączyłem do grona posiadaczy PS50C7000. Zakup dokonany w sklepie dla idiotów za 4097zł w promocji bez vat. Sztuka zapakowana nie otwierana. Okulary w komplecie są. Jestem pod wrażeniem jakości obrazu. SD wygląda nieźle, HD super. Full HD jeszcze nie widziałem.

TV u mnie chodzi trzeci dzień i niestety bzyczy i to co raz głośniej. BZZZZ u mnie jest wyraźnie słyszalne z dużej odległości i bardzo denerwuje podczas oglądania.
Chcę zgłosić usterkę do samsunga, tylko widzę że do mojego TV nie była dołączona karta gwarancyjna.
Widzę, że na stronie samsunga jest opcja pobrania gwarancji online - ale nie można wybrać tego modelu.
Pytanie do tych co już mieli kontakt z serwisem. Jak wygląda zgłaszanie usterki? I co z tą brakującą kartą gwarancyjną?

szkoda Twojego czasu i nerwów - reklamacja nic nie da, plazmy (szczególnie samsunga) tak mają i nic z tym nie zrobisz, kupiłeś bzyka i masz dwa wyjścia - pogodzić się z tym lub sprzedać - czy nie czytałeś wcześniej forum żeby później nie być zaskoczonym??? Jeśli czytałeś to przecież powinieneś wiedzieć że bzyka, a jeśli nie to ....i tu skończę bo mnie nerwy niosą
:)
 
Ostatnia edycja:

cichom

New member
szkoda Twojego czasu i nerwów - reklamacja nic nie da, plazmy (szczególnie samsunga) tak mają i nic z tym nie zrobisz, kupiłeś bzyka i masz dwa wyjścia - pogodzić się z tym lub sprzedać - czy nie czytałeś wcześniej forum żeby później nie być zaskoczonym??? Jeśli czytałeś to przecież powinieneś wiedzieć że bzyka, a jeśli nie to ....i tu skończę bo mnie nerwy niosą
:)

forum czytałem, bzyczenia się spodziewałem... ale nie TAAKIEGO. Bzyczy bardzo głośno. Słychać głośno z odległości 5m w środku dnia przy normalnym oglądaniu TV z głosem. To chyba nie jest normalne.
Z dnia na dzień bzyczy coraz głośniej. Żona mnie już nawet ochrzaniła, że po 3 dniach TV za 5k PLN się psuje.

Co do ceny to nie pomyliłem się. W MM był w cenie 4999, co w promocji bez VAT dało 4097!.
 

redlum

New member
Bez reklam
forum czytałem, bzyczenia się spodziewałem... ale nie TAAKIEGO. Bzyczy bardzo głośno. Słychać głośno z odległości 5m w środku dnia przy normalnym oglądaniu TV z głosem. To chyba nie jest normalne.
Z dnia na dzień bzyczy coraz głośniej. Żona mnie już nawet ochrzaniła, że po 3 dniach TV za 5k PLN się psuje.

Co do ceny to nie pomyliłem się. W MM był w cenie 4999, co w promocji bez VAT dało 4097!.


w moim MM 6499 - zaś promocji bez VAT nie było... (albo przegapiłem)
 

lessig

New member
czasami takie wypasione promocje występują w pojedynczych sklepach na konkretny model - sam kiedyś tak kupiłem LCD LG - cena poniżej przyzwoitości :D
 

ederlezi

New member
Mam pytanie do posiadaczy tego TV czy ma ktos go powieszonego na wieszaku samsunga WMN1000B?
Mysle nad kupnem tego wieszaka ale zastanawiam sie czy tv nie bedzie sie grzal za mocno przez to ze jest tak blisko sciany.
Niby na stronie samsunga jest napisane ze ten wieszak jest do led'ow... ale na pudelku tego wieszaka jest napis ze plazmy od 6500 i wyzsze tez.
Jednak wolalbym zeby wypowiedzial sie ktos kto uzywa tego wieszaka do tego tv.

Ja odpowiem z innej beczki troche - mój TV jest na innym wieszaku ( jakis Vivanco za 200 PLN ) , jest około 7 - 10 cm od ściany. W niczym te cm nie przeszkadzają , a przynajmniej mam dostęp do wszystkich gniazd. Pomimo , że przed powieszeniem na ścianie TV pokupowałem i podłączyłem od razu wszystkie kable , jednak doświadczenie pokazało , że kilka razy musiałem coś pozmieniać. Wygoda , wygoda , jeszcze raz wygoda. No i wszystko zamaskowane tak , że nikt kabli nie widzi.

Z tym , że po obu stronach TV mam dwie szafki około 2 metrowe , więc gdybym tych dwóch szafek nie miał , może bym inaczej sądził.
 

shado

New member
A mnie się dziś udało zamówić ten TV z Morele za 4080 PLN :D
Radość nie trwała długo - anulowali zamówienie twierdząc, że się pomylili...
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam,co do wieszaka samsunga WMN1000B? to jest bardzo praktyczny 1-2cm od sciany i jest uchylny od dolu na jakies 20cm,ma skladaną stopke(podpórke).W kazdej chwili mozna swobodnie dostac sie do kabli.LCD,LCD-LED,PLAZMA-kazdy TV grzeje sie w innym miejscu i dobór odpowiedniego wieszaka jest wazny.pozdr.
 

saailor

New member
Witam
Ja też sprawiłem sobie ten TV. Wczoraj przywieziony ze sklepu nie dla i diotów w promocji bez VAT i dziwię się jednej z poprzednich wypowiedzi w sprawie ceny. Ja dałem 4753 PLN. Okularów niestety brak - produkcja z maja 2010. Niestety zdjęty z półki - ostatni więc bez pudełka. Dziwi mnie fakt obecności instrukcji obsługi od okularów w zestawie.
Wrażenia: jak narazie bardzo pozytywne ale chyba trochę za wcześnie na moją pełną opinię więc napiszę za kilka - kilkanaście dni.
 

pisk

New member
Witam
Ja też sprawiłem sobie ten TV. Wczoraj przywieziony ze sklepu nie dla i diotów w promocji bez VAT i dziwię się jednej z poprzednich wypowiedzi w sprawie ceny. Ja dałem 4753 PLN. Okularów niestety brak - produkcja z maja 2010. Niestety zdjęty z półki - ostatni więc bez pudełka. Dziwi mnie fakt obecności instrukcji obsługi od okularów w zestawie.
Wrażenia: jak narazie bardzo pozytywne ale chyba trochę za wcześnie na moją pełną opinię więc napiszę za kilka - kilkanaście dni.

Obecność instrukcji do okularów jednoznacznie wskazuje na to, że okulary były w zestawie. Znając polską mentalność, ktoś ze sklepu postanowił zaopiekować się okularami.
 

pisk

New member
Witam,
Mam pytanie do użytkowników PS50C7000 czy on posiada panel z filtrem Real Black Filter ?
Wszędzie na europejskich stronach Samsunga ma w specyfikacji, ale jak się wejdzie na stronę Kanadyjską Samsunga są dwie plazmy PS50C8000 i PS50C7000 właśnie różnią się tym oto filtrem :confused:
Czy możliwe jest że na europejski rynek model C7000 ma ten filtr ?

C7000 w EU to odpowiednik C8000 w US (i zapewne Kanada)
natomiast C6900 z EU to odpowiednik C7000 w US (i zapewne Kanada).
 
Do góry