Pierwszy test telewizora LCD firmy Samsung UE55D8000.

shyha

New member
Dziwne rzeczy się dzieją. Działało mi to właśnie wcześniej dzięki funkcji anynet.
Problem w tym, że funkcja anynet przestała mi wczoraj działać. Sprawdziłem w tv -Menu-System ANYNET włączone.
W amplitunerze Yamaha RX-V671 również HDMI control - ON, ARC - ON.

Nie wiem co się stało...firmware niedopracowany pewnie. A może coś przeoczyłem?

Konkluzja jest taka, że z dnia na dzień funkcja Anynet w Samsungu przestała działać. Googlam właśnie i sporo osób ma identyczny problem :/
 
Ostatnia edycja:

Tomasz93

Member
Prosze czy ktoś mi odpowie bo chce zmienić przed świętami a nie wiem czy warto

Trudno poradzić tak jednoznacznie - jeden powie, że warto a drugi, że nie. Najlepiej porównać samemu, ale nie wiem czy nadarzy się taka okazja, aby te dwa telewizory stały obok siebie. Obraz D8000 na pewno nie będzie gorszy, może być jedynie lepiej, i warto chociażby dla tych 9 cali oraz nieprzeciętnego designu. Osobiście nie mam większych zastrzeżeń do obrazu. Poza powszechnymi wadami technologii LED wszystko jest ok.

Oczywiście zawsze możesz poczekać na D9000:)
 
czy tez macie złe przekierowanie z maila z powiadomieniem o nowym poście na tym temacie? mnie cały czas wrzuca na tema 40d550 do koga ma sie zwrócić z tym?
 

Tomasz93

Member
W wersji na USA tego telewizora w zakładce "Opcje obrazu" mamy dodatkowo funkcje Smart LED oraz Cinema Black. Jest może tutaj ktoś, kto potrafi dostać się do menu serwisowego i mógłyby sprawdzić czy można te funkcje odblokować?
 

Attachments

  • d8000.JPG
    d8000.JPG
    15 KB · Wyś: 1110

AnGunGi

New member
Witam
Panowie, jeszcze jestem nowy w tych sprawach, siedziałem dzisiaj pół dnia i nie rozwiązałem problemu, a więc:
Niedawno kupiłem Samsunga D8000 i kino ht 5550, odtwarzać już umie z mp3 itp... ale wciąż mam problem, bo nie wiem jak zrobić, aby kino mi działało(głośniki) przy normalnym ogladaniu tv naziemnej czy nawet analogowej, wybierając wtedy opcje w tym kinie, jest tylko obraz, dzwięku wcale nie ma, jak wybieram te wejscie cyfrowe, badz aux to rozlacza mi kino, ale się nie wyłącza, obraz jest, dzwięku nie ma.
pozdrawiam i licze na pomoc
myślę, że przeszukałem już wszystkie opcje w tv i dvd
 

jeak

New member
Witam,
tego chyba nie wie nikt :). W którymś ze starszych rozszerzono odczytywanie plików AVCHD > to jedyne co zauważyłem.
Pzdr.
 
co daje nowy update 19 ?

Pisze jak byk.

1. Title
2011 model Firmware for self-upgrade

2. Applicable Model
UE**D8 Series

3 Description
T-GAP8DEUC-1019.2

Improve internet network connection when using Smart Hub or Apps
support to Channel range for Germany KDG Cable broadcast
support to 3D MPO file.
improve the BBC & BBC I Player connection
 

mrokis

New member
Witam wszystkich zebranych,
Mam pewien problem odnośnie mojego tv UE55D8000. Chodzi o to, że po godzinie, może dwóch zależy od dnia włącza się jakiś taki wielki pasek przyciemniania u góry od lewa do prawa, a po chwili gdy on już się zaświeci tv się włącza i wyłącza co chwile bez niczyjej pomocy. Co mam z tym zrobić?
 

Mario 77

New member
Mario 77

Witam
Jestem laikiem w telewizorach Lcd 3d a chce jakis kupic 60 cali
Powiem tak sklep sony proponuje mi telewizor
KDL-60NX720

nadajac na samsunga

EU60D800

cena jest taka sama tych telewizorów i mam dylemat co wybrać , sony jeszcze dokłada odtwarzacz do płyt i 2 filmy 3d i 4 szt okularów wiec kusząca oferta aczkolwiek się zastanawiam bo jak już kupować to chciałbym kupić cos dobrego a co jeszcze do chciałbym do tego dokupić od razu tej samej firmy kino domowe jakieś dobre z fajnymi efektami bardzo proszę żeby ktoś mi pomógł dokonać dobrego wyboru , czekam na jakaś podpowiedz .
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Mario 77

New member
Bertol napisz cos sensownego jeśli możesz doradzić o tych dwóch modelach bo jak się przejdziesz i zobaczysz ze ceny są te same bo obydwa kosztują ponad 12000 tys. tylko w Media Market jak kupie Samsunga to dają wielkie H…. a do sony jak poszedłem a znam właściciela bo brałem zawsze sony wiec dal mi te rzeczy w cenie aczkolwiek nie mam przekonania co wybrać wiec dlatego napisałem na forum żeby mi ktoś doradził wiec jak nie masz nic sensownego do napisania to ten fotel to sobie zostaw dla innych ludzi których może będą bawić takie teksty .
Pozdrawiam
 

szpaner

New member
Hej. Jestem tutaj nowy, ale wypowiem swoje zdanie. Nie mogę patrzeć na wojnę która czasem tu występuje. Co za różnica czy LG, Samsung, Philips ? Każdy używa tego co mu pasuje. Swego czasu miałem LCD 32" LG oraz monitor LG, jakieś 4 lata wstecz to właśnie sprzęty tego producenta miały dla mnie najlepszy obraz, oczywiście to jest subiektywna ocena. Niestety jak dla mnie LG się popsuło na rzecz Samsunga. Tym oto sposobem mam wszystkie dyski twarde samsunga, lodówkę samsunga, monitor samsunga i TV samsunga UE46C6000. Po obejściu sklepów, nowym TV który kupię zaraz na początku stycznia będzie UE55D8000 Samsunga i tylko dlatego ze subiektywnie najlepiej mi pasuje. Może i jest clouding, nierówne podświetlenie ale w końcu oglądam na nim filmy a nie czarny ekran. Może za jakiś czas lepszy dla mnie będzie znów LG albo Philips, wtedy zmienię mój TV na jedną z tych firm. Dlatego ludzie, cieszcie się tym co macie i co wam pasuje. Dzieci w ugandzie nie mają co zjeść na śniadanie, więc myślę że wojna Panas VS Samsung nie ma najmniejszego sensu. Życzę wszystkim szczęścia i pozdrawiam.
 

Mario 77

New member
Dzieki Szpaner
Powiem Ci ze za mną przemawia sony tylko dlatego ze mi dołożyli te gratisy w cenie 4szt okularów odtwarzacz do 3d i gwarancja 5 letnia co do Samsunga to tez posiadam ta markę kupiłem sobie do sypialni model UE32D6500VS i jestem bardzo zadowolony ma piękny obraz zaś w salonie mam starego sony 50 cali gdzie nie mogę złego słowa powiedzieć ale to już nie ta technologia bo już staruszek ale ten nowy co oglądałem w salonieKDL60NX720 to robi wrażenie dlatego mam dylemat który teraz wybrać a chciałbym sobie tez przy okazji kupić już kino domowe żeby mieć fajny już zestaw do oglądania i dlatego postanowiłem się tu na forum dopytać
Pozdrawiam
 
Do góry