Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

DzaceQ

Banned
To widzę zmiana punktu widzenia - pisałeś jeszcze niedawno że nie masz nic do sprzętu tylko do serwisu a tu nagle : "Ja miałem nie małe problemy z tym tv".
Co do wolniejszego działania potwierdzam - po aktualizacji troszkę wolniej chodzi całe menu TV ale absolutnie wszystko w normie - za to obraz jest o wiele lepszy niż na starym sofcie.
Nie małe problemy to właśnie miałem na myśli moja usterkę nie był to dla mnie problem mały bo byłem bez telewizora praktycznie miesiąc. Też zauważyłem, że właśnie na nowym systemie jest ciut gorzej. Telewizor jest na Androidzie a jak wiadomo android rządzi się swoimi prawami lubi RAM tutaj mamy 2GB więc taki minimum standard jest jeśli chodzi o Androida dla sprawnego działania na chwilę obecną.
 

barburian

New member
Bez reklam
Wszystko ładnie i pięknie do momentu aż się coś nie popsuje albo nie trafi się na egzemplarz z wadami , owszem
bardzo fajny TV i w tych pieniądzach chyba najlepszy.
 

jarswi

New member
Parenaście postów wcześniej 2018 pisał, że zostało tylko parę szt. tego tv.
Ma ktokolwiek jakieś sprawdzone info, że po niecałym roku Gorzów zaprzestał produkcji tego modelu?
 

accu

New member
Bez reklam
Parenaście postów wcześniej 2018 pisał, że zostało tylko parę szt. tego tv.
Ma ktokolwiek jakieś sprawdzone info, że po niecałym roku Gorzów zaprzestał produkcji tego modelu?
Witam uprzejmie,

Odpowiem krótko . Wiesz przecież co to jest dezinformacja . :-|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

CjRudi

New member
Dzięki kiki za kasowanie niewygodnego posta. Dobrze trochę popisać po nic :) następnym razem będę robił print screen i dorzucał do każdego posta ;)
 

2018

New member
Tydzień temu EURO (250 sklepów) miało 10 szt. na magazynie centralnym.
Jutro napiszę ile było dzisiaj.


Jeżeli będą nowe dostawy to sytuacja się zmieni.
 
Ostatnia edycja:

Oliviakrk

New member
Podłączal ktoś PC z win 10 do tego TV?

Po włączeniu HDR mam strasznie wyblakle kolory. Elementy gui windows są nieczytelne... W panelu nVidia mam ustawiona głębię kolorów na 10bit, format YCbCr 4 22.

W opcjach TV hdmi jest w trybie UHD 4:4:4/4:2:2:.
 
Ostatnia edycja:

basket4rap

Member
Bez reklam
Podłączal ktoś PC z win 10 do tego TV?

Po włączeniu HDR mam strasznie wyblakle kolory. Elementy gui windows są nieczytelne... W panelu nVidia mam ustawiona głębię kolorów na 10bit, format YCbCr 4 22.

W opcjach TV hdmi jest w trybie UHD 4:4:4/4:2:2:.

Mam podobnie w TCL 65P60 i do tej pory nie wiem w czym leży problem, ale skłaniam się ku sterownikom. Tzn. na zagranicznym forum nvidii ludzie pisali, że w nowszych wersjach sterowników mieli podobnie. Najbardziej jednak jestem ciekaw czy ów problem rozwiąże najnowsza duża aktualizacja Windowsa, która oficjalnie ma się ukazać za 2 dni a jedną z większych jej głównych nowości ma być właśnie lepsze wsparcie HDR (bo również według Microsoftu nie było do tej pory z tym zbyt dobrze). To + "dobre" sterowniki do grafiki - myślę, że tutaj leży pies pogrzebany. Ewentualnie kabel.
 

Miyagi

Member
Dla zainteresowanych ten tv jest do jutra w jednej z sieci rtv za 6499zł.Też jestem nim zainteresowany ale niestety jeszcze cena jest troche za wysoka.Zastanawiam sie miedzy 8102 a 7502.Planuje zakup na MŚ w piłke w Rosji czyli jeszcze troche czasu mam , mam nadzieje że ceny jeszcze troche polecą.
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Dla zainteresowanych ten tv jest do jutra w jednej z sieci rtv za 6499zł.Też jestem nim zainteresowany ale niestety jeszcze cena jest troche za wysoka.Zastanawiam sie miedzy 8102 a 7502.Planuje zakup na MŚ w piłke w Rosji czyli jeszcze troche czasu mam , mam nadzieje że ceny jeszcze troche polecą.


Taniej już nie będzie, można tak czekać w nieskończoność
 

bobtong

Member
Podłączal ktoś PC z win 10 do tego TV?

Po włączeniu HDR mam strasznie wyblakle kolory. Elementy gui windows są nieczytelne... W panelu nVidia mam ustawiona głębię kolorów na 10bit, format YCbCr 4 22.

W opcjach TV hdmi jest w trybie UHD 4:4:4/4:2:2:.
Jest jeszcze jeden wałek musisz mieć w kompie HDMI które ma wsparcie na 2.0a oraz procek Intel ze wparciem HDR a takie są tylko od 2017 roku

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry