Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

G

Grant2008

Guest
Informacja dla KRYTYKÓW PHILIPSA, niezdecydowanych i wszelkiej maści malkontentów.
Kupiłem 8102 nie widzac go na żywo bo we Wrocławiu nie był NIGDZIE wystawiony, zaufałem
Internautom z tego forum i jest to tv ktory wyświetla wspaniały obraz z dobrego zródła czyli dobry sygnał jest potrzebny.
Co najważniejsze nie musiałem go restartować a tego bałem się najbardziej.
Sorry idę cieszyc oko na lidze mistrzów :D:shock:
 
G

Grant2008

Guest
Liverpool to nasz wzór 65PUS8102
 

Attachments

  • IMG_20180404_230907.jpg
    IMG_20180404_230907.jpg
    44,6 KB · Wyś: 40
  • IMG_20180404_230836.jpg
    IMG_20180404_230836.jpg
    49,1 KB · Wyś: 31
  • IMG_20180404_231007.jpg
    IMG_20180404_231007.jpg
    91,3 KB · Wyś: 39
  • IMG_20180404_231123.jpg
    IMG_20180404_231123.jpg
    71,8 KB · Wyś: 38
  • IMG_20180404_231232.jpg
    IMG_20180404_231232.jpg
    62,6 KB · Wyś: 30

sloma212

New member
Po jakimś roku przeglądania forów, serwisów z recenzjami itd, wizytach w sklepach, zdecydowałem się na Philipa 65PUS8102. Zastanawiałem się, czy nie wziąć OLEDa od LG z serii B7, ale dopłata była zbyt duża, obawiałem się też wypaleń, gorzej radzi sobie ze sportem no i nie ma ambilight. Philipsa mam od tygodnia.

Pierwsze wrażenie - ale on jest wielki!
Wrażenie po tygodniu - ie jest wielki, raczej w sam raz. Teraz gdybym wrócił do mojego starego LG 42", miałbym wrażenie, że oglądam obraz przez dziurkę od klucza. :) Czerń jest fantastyczna. Ambilight robi robotę, świetna sprawa. Smart tv to jak dla mnie rewelacja, działa stabilnie, jest bardzo funkcjonalny. Mimo że wcześniej miałem najbardziej wypasionego chińskiego TV boxa, różnica jakości smarta jest kolosalna. Fajny pilot z dobrym zasięgiem i rozplanowaniem klawiszy. Netflix i PS4 wyglądają bardzo dobrze, blu-ray fenomenalnie, a kablówka w 720p (mmedia) o dziwo daje radę. Zdecydowanie widać różnicę między FullHD a 4K. Dźwięk jest ok, jak na tv całkiem w porządku. Jak na razie żadnych problemów z TV.

Kupowałem u Kikiego. Wysyłka błyskawiczna, a kontakt bardzo dobry. Polecam :)
 

jarswi

New member
Witam
Wreszcie ceny ruszyły w dół
6999 lub 6999 - 600 w talonach na przyszłe zakupy do znalezienia w wyszukiwarkach.
Pozdrawiam łowców okazji

Jarek
 

szybal

Banned
Witam
Żadnych problemów z oprogramowaniem nie ma. Mam 8102 już 5 miesięcy zero zwiech.
Przykładowo w 8007 problem na początku zanim dostał aktualizacją występował bardzo często tu nic się nie dzieje a mam porównanie.
 

jarswi

New member
Prośba do moderatora forum - trochę kultury proszę wymusić na forum - brak kultury wypowiedzi i wulgarny język niczym niemożna usprawiedliwiać.

P.S.
Grant2008 może sam na trzeźwo zrobisz edycję swoich postów?
 
G

Grant2008

Guest
Prośba do moderatora forum - trochę kultury proszę wymusić na forum - brak kultury wypowiedzi i wulgarny język niczym niemożna usprawiedliwiać.

P.S.
Grant2008 może sam na trzeźwo zrobisz edycję swoich postów?
Rachunek sumienia zrobie sobie sam i ty nie bedziesz mnie umoralniał.Nie czytaj moich postow.
Wracając do tematu, nie trzymam ciśnienia jak Mondrale na tym forum wypisują niestworzone rzeczy z kosmosu w momencie kiedy nigdy na własne oczy nie widziały danego tv.Powiem ci wiëcej ja kupiłem 8102 nie widząc go na żywo!!!!!!!!!!
Wydałem niemałe środki i nie bedzie mi byle coś wciskać że ten sprzęt to kupa g...na że sie nie znam, a zdjecia obrazu to są złe bo na tle okna!!!! I jeszcze te naklejki na ekranie!!!! a co najlepsze pisze to- nie majac danego sprzetu w domu,a to uwłacza mojej inteligencji.

p.s. Pozdrawiam wszystkich fanów dobrego obrazu na Tv Philips 65PUS8102
 
G

Grant2008

Guest
Dla wszystkich co chcą "DOTKNĄĆ" Philipsa 65PUS8102 z Wrocławia, dostałem tel. od Panów z euro agd z Bielan Wrocławskich że mają w końcu na wystawie....:mrgreen:
 
Ostatnia edycja:

DzaceQ

Banned
Ja miałem nie małe problemy z tym tv a tak mięsem nie rzucam, wedle mnie narazie za krótko masz ten model by w sposób obiektywny wyrażać o nim opinie narazie jest to głównie zachwyt który i mnie początkowo spotkał, teraz patrzę na chłodno co do systemu fakt zwiech nie łapie ale po jakimś czasie chodzi zauważalnie wolniej ja raz na dwa tyg odlaczam z prądu by się poprostu całkowicie wyłączył.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Ja miałem nie małe problemy z tym tv a tak mięsem nie rzucam, wedle mnie narazie za krótko masz ten model by w sposób obiektywny wyrażać o nim opinie narazie jest to głównie zachwyt który i mnie początkowo spotkał, teraz patrzę na chłodno co do systemu fakt zwiech nie łapie ale po jakimś czasie chodzi zauważalnie wolniej ja raz na dwa tyg odlaczam z prądu by się poprostu całkowicie wyłączył.

To widzę zmiana punktu widzenia - pisałeś jeszcze niedawno że nie masz nic do sprzętu tylko do serwisu a tu nagle : "Ja miałem nie małe problemy z tym tv".
Co do wolniejszego działania potwierdzam - po aktualizacji troszkę wolniej chodzi całe menu TV ale absolutnie wszystko w normie - za to obraz jest o wiele lepszy niż na starym sofcie.
 
Do góry