Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

WuMike

New member
Bez reklam
Moje pytanie, czy raczej ciekawość jest niezaspokojona, mianowicie czemu Philips nie produkuje porządnych TV w rozmiarze 75”? 8102 kończy się na 65”, a nic ciekawego nie widać na horyzoncie. To samo dotyczy OLED.
 

gustdelf

Member
Mój tv wygląda teraz tak jak na zdjęciu poniżej, uszkodzony przez chrześniaka podczas 40 urodzin. Ciekawe jak cenowo wyjdzie wymiana panela w serwisie. Jak pech to pech, pierwszy egzemplarz miał uszkodzony dyfuzor do drugiego weszły robale, ten był idealny, spasowany żadnych defektów panela, cieszyłem się 1 miesiąc od wymiany przez KIKI. Znacie jakiś szczęśliwy model 65"?

[/URL
 

gromboy

New member
Witam.
Miesiąc temu zakupiłem ten model po wnikliwej analizie forum oraz kilku wizyt w sklepach.
Wcześniej miałem Samsunga i pierwszy zamysł był, aby pozostać przy tej firmie(celowałem w ue 65 nu 8072 )lecz ostateczny wybór padł na Philips-a.
Jakość wykonania oraz czerń wygrały z Samsungiem.
Mam nadzieję, że nie będę miał takich cyrków jak niektórzy z forumowiczów tu obecnych.
Dodam, że w Samsung-u po miesiącu zawiesił mi się dźwięk po podłączeniu słuchawek i po odłączeniu wtyczki TV dalej widział słuchawki.
Serwis był dwa dni po zgłoszeniu.
Decyzja: wymiana płyty głównej.
Bez żadnych problemów.
Wcześniej system ambiligh był mi obojętny, ale po zakupie i oglądnięciu kilku filmów mogę stwierdzić, że teraz nie jest mi już obojętny. [emoji6]
No Zobaczymy jak to Philips się będzie sprawował.

Pozdrawiam

FOTA w Dzień ( minus , że wszystko się odbija w ekranie)
c5ea480a25121eb09ee3223b5b138032.jpg


FOTA wieczorem.


Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
24517bd963a75953ec784813b9ea2906.jpg
 
Ostatnia edycja:

WuMike

New member
Bez reklam
Ten model wyglada porządnie. Oby się nic nie rozsypało po gwarancji, tak jak mi kiedyś, bodaj dwa miesiące po jej wygaśnięciu.

Ps. Meble mam niemal identyczne, w salonie :)
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Witam.
Miesiąc temu zakupiłem ten model po wnikliwej analizie forum oraz kilku wizyt w sklepach.
Wcześniej miałem Samsunga i pierwszy zamysł był, aby pozostać przy tej firmie(celowałem w ue 65 nu 8072 )lecz ostateczny wybór padł na Philips-a.
Jakość wykonania oraz czerń wygrały z Samsungiem.
Mam nadzieję, że nie będę miał takich cyrków jak niektórzy z forumowiczów tu obecnych.
Dodam, że w Samsung-u po miesiącu zawiesił mi się dźwięk po podłączeniu słuchawek i po odłączeniu wtyczki TV dalej widział słuchawki.
Serwis był dwa dni po zgłoszeniu.
Decyzja: wymiana płyty głównej.
Bez żadnych problemów.
Wcześniej system ambiligh był mi obojętny, ale po zakupie i oglądnięciu kilku filmów mogę stwierdzić, że teraz nie jest mi już obojętny. [emoji6]
No Zobaczymy jak to Philips się będzie sprawował.

Pozdrawiam

FOTA w Dzień ( minus , że wszystko się odbija w ekranie)
c5ea480a25121eb09ee3223b5b138032.jpg


FOTA wieczorem.


Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
24517bd963a75953ec784813b9ea2906.jpg

Wszystko super tylko jakbyś odsuną całą szafkę z TV w lewo to uzyskałbyś lepszy efekt wizualny - tak ograniczasz sobie ambilight z prawej strony - za blisko wysokiej szafki.
 

gromboy

New member
Wszystko super tylko jakbyś odsuną całą szafkę z TV w lewo to uzyskałbyś lepszy efekt wizualny - tak ograniczasz sobie ambilight z prawej strony - za blisko wysokiej szafki.
Wiem i trochę mnie to denerwuje, ale nie mam możliwości manewru na tej ścianie, a ta opcja jest najkorzystniejsza.
Muszę dłuższy kabel HDMI do pleya kupić i dać go na stojąco na prawą stronę.
TV ma wszystkie wejścia po lewej stronie.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

gromboy

New member
Przesunąłem pleya i TV .
Szału z ambi nie ma, ale lepiej niż było [emoji2], ale ps mnie denerwuje w tym miejscu.
Na razie może być.
a33bd086f76fb1da81ff5f599dcdecfc.jpg


Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Przesunąłem pleya i TV .
Szału z ambi nie ma, ale lepiej niż było [emoji2], ale ps mnie denerwuje w tym miejscu.
Na razie może być.
a33bd086f76fb1da81ff5f599dcdecfc.jpg


Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Od razu lepiej ale dokup jeszcze mostek + listwę LED i będzie jeszcze lepiej - HUE robi robotę
 

gromboy

New member
Od razu lepiej ale dokup jeszcze mostek + listwę LED i będzie jeszcze lepiej - HUE robi robotę
Meble były z opcją podświetlenia którego zresztą nigdy nie używam.
Myślisz, że jak w miejsce białego światła dam listwę będzie to dobry pomysł?
68978cc541f6077cc8b625ae06a47820.jpg


Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry