Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

szybal

Banned
Co do lampek HUE miałem Bloomy, ale dużo lepsze wydajniejsze z wbudowanym aku są lampki HUE Go .
Bardzo fajnie że mają aku który starczy na około 3 godziny można ustawić gdzie się chce i nie martwić się o kabel kolor też można zmienić manualnie.
Tak więc lampka wiele funkcyjna i do tv czytania czy też nastrojowe komórki dla żony :)
 

MartesPL

New member
Ambi fajnie wygląda sam się do niego przekonałem niestety u mnie zaczyna się 3 tydzień bez tv, pusta ściana a święta za pasem. Aktualnie boję się już tego modelu, jak się pozytywnie sprawa rozwiąże to myślę o Oledzie Philipsa, jaka cena na forum?
 

MartesPL

New member
Dzięki ale póki co średnio to widzę a szkoda.
Takie info bo ja nie mam jak tego sprawdzić z przyczyn wiadomych. Od wczoraj ponoć pojawiło się HBO GO na android tv w telewizorach sony więc i na Philips powinno być polecam poszukać w sklepie.
 

Master-78

Member
Co do HBO Go - instaluje się. Nie korzystałem z tego serwisu, a i czytałem, że często jakość materiałów nie jest najlepsza i konkurencja w postaci Netflixa i Showmax ma lepszą ofertę.

Mój NOWY TV od piątku 'działa' i wygrzewa się.
Szachownica - po wstępnym 'podstrojeniu' ustawień obrazu - na razie jest zauważalnie lepiej niż miało to miejsce w poprzednim, tragicznie 'upadłym'.
Prawdą jest jednak, że szachownice w poprzednim pojawiać się zaczęły po kilkunastu dniach - gdy TV 'wygrzał' się już.
Póki co - zadowolenie :)

Narzekać mogę jedynie na przekazywanie dźwięku via SPDIF z TV do amplitunera - problem 'stutteringu' na wyjściu wielokanałowym/wielkanałowym (obejście) w przypadku YT/NETFLIX, inne podobne - jest 'rzęrzączką' i nadal trzeba ręcznie wchodzić głęboko w menu i zmieniać na 'STEREO' i znów na 'wielokanałowy'. Oby to dopracowali w nowszym sofcie...

W ostatnich m-cach permanentny 'niedoczas' mam (brak czasu) i na grzebanie w TV i niewiele na jego oglądanie ;-)
 

MartesPL

New member
Ja np HBO GO używałem ale z powodu braku tego serwisu na TV był lekki niedosyt, dobrze że już pojawił się na platformie Android TV.
Zazdroszczę nowego TV oby było w porządku. Z moim nie wiadomo co się dzieje czekam, żadnej informacji narazie wygląda na to, że sklep nie potrafi dogadać się z serwisem bo jak wspominałem twierdzą, że serwis blokuje sprawę co za tym idzie dostałem odmowę ze sklepu o wymianie. Prawnik polecił odstąpienie od umowy, jeśli sprawa zakończy się w miarę pozytywnie będę musiał rozglądać się za nowym telewizorem jeśli nie to temat trafi na drogę sądową. Póki co jestem niezadowolony z podejścia do klienta.
 

gromboy

New member
Najwyższy czas z tym HBO.
Apka HBO wypada najgorzej w porównaniu z netflixem i showmaxem.
Ale zawsze lepsze to niż skręt szyi. [emoji23]

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
wspolczuje uzytkownikom ktorym sie trafily sztuki wadliwe. Zawsze trafi sie czarna owca. U mnie po roku uzytkowania jak najbardziej wszystko na plus. Mam nadzieje ze kolegom wszystko pojdzie po ich mysli i nie zrażą sie do tego modelu bo na prawdę warto go miec (oczywiscie nie mowie o tych z wadami). Po roku testow doszedlem do wniosku ze mi najbardziej pasuje tryb ambi "naturalny" i niskie podswietlenie matrycy co daje (w moim przekonaniu) najlepsza czerń i kontrast. oczywiscie mowimy o ogladaniu w nocy. I tez nie czekam z niecierpliwoscia na OREO. Chyba ze wplynie na wsparcie YT dla HDR i poprawi HDR dla NF.
 
Ostatnia edycja:

bobtong

Member
Witam
Z tego co pamiętam na tym forum w modelu 8102 był jeden przypadek plam o ile w ogóle był, kolega który opisywał ten problem głównie skupił się na ataku na Philipsa i serwis mimo że dostał propozycję pomocy wymiany dalej atakował.
Co do występowania plam w nowych egzemplarzach na półce w sklepie to jakaś nowość.
Razem ze mną to już 3 przypadki tylko na tym forum

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

inuictus

Member
U mnie tak to wygląda :) po pół roku jestem bardzo zadowolony z zakupu.

4ea608dc35a994121294acc3b5ff0adb.jpg

3f55000ae7a01a306a1cdaca2c49bd50.jpg

1325d6e1968c09906c450ed06646858a.jpg

00db18b071f714a2eb73a97b4b205bc4.jpg
 
Do góry