Philips seria 9664

Darkus

Member
SDman napisał:
Obudowa mojego egzemplarza jest z czarnego plastiku -tył na obwodzie listwa chromowana to co wydaje mi się inne to ciemno tytanowa
ramka z aluminium oraz podstawa w MM ta ramka z podstawą była w kolorze grafitu -węgla .
Tak to wygląda : http://ma.strefa.pl/a/Philips/Son50536.JPG

Wiem, że dobry sklep to Market Media i oni również miewają go w dobrej cenie.


No,no ładnie prezentuje się na zdjęciu,u mnie w Toruniu powiedzieli w Media Markt że w ogóle tego TV nie będą mieli,powód za drogi.

Dziś czekam na odp.od Kikiego w sprawie 9664,jak będzie od razu go biorę.
 

pike

New member
Darkus napisał:
No,no ładnie prezentuje się na zdjęciu,u mnie w Toruniu powiedzieli w Media Markt że w ogóle tego TV nie będą mieli,powód za drogi.

Dziś czekam na odp.od Kikiego w sprawie 9664,jak będzie od razu go biorę.
Witam
Ja własnie dokonalem zakupu w euro-agd-rtv. W tej chwili mamy promocje ponizej 6000 zł.. Niestety czas oczekiwania to 14 dni. Ale cena kuszaca. ten sam TV jest w Mediamarkt w Szczecinie , ale cena 7499 nie zachwyca. W sklepie firmowym Philipsa 8300 zł . Polecam Euro.
 
Ostatnia edycja:

Darkus

Member
pike napisał:
Witam
Ja własnie dokonalem zakupu w euro-agd-rtv. W tej chwili mamy promocje ponizej 6000 zł.. Niestety czas oczekiwania to 14 dni. Ale cena kuszaca. ten sam TV jest w Mediamarkt w Szczecinie , ale cena 7499 nie zachwyca. W sklepie firmowym Philipsa 8300 zł . Polecam Euro.


Wczoraj dzwoniłem do Euro-Agd-Rtv na pytanie jaki jest okres oczekiwania,konsultant odp.nie wcześniej niż po świętach,więc podziękowałem.

Wczoraj cena w Euro - 5849zł dziś 6499zł.
 

pike

New member
To prawda juz po promocji.....Sa juz dostepne od reki ale w nowej cenie . Mi sie udalo odbieram z promocji jutro. Pozdrawiam
 

Lookasik

New member
a czy gdzies ten TV jest w ogóle dostępny, w sklepach internetowych albo w jakims sklepie w Katowicach bądź okolicach????...szukam dziś i nic... w euro i innych niedostępny

pzdr
Łukasz
 

Darkus

Member
Lookasik napisał:
a czy gdzies ten TV jest w ogóle dostępny, w sklepach internetowych albo w jakims sklepie w Katowicach bądź okolicach????...szukam dziś i nic... w euro i innych niedostępny

pzdr
Łukasz

Dostępny to jest,tylko rozchodzi się o cenę,np. na allegro jest za 5930zł.
 

Lookasik

New member
Darkus napisał:
Dostępny to jest,tylko rozchodzi się o cenę,np. na allegro jest za 5930zł.

taka cena akurat jest do przyjęcia.. dla mnie bardziej rozchodzi się, żeby dostępny był w jakims sprawdzonym miejscu.. a znaleźć nie mogę
 

Lookasik

New member
mela49 napisał:
Poznań MediaMarkt M1 - 429664 6,5 tys zł :)

fajno ale szukam w sprawdzonym sklepie internetowym bądź w sklepie normalnym z okolic Katowic.... czekam na odpowiedź kikiego.. jak będzie miał dobrą cene to u niego kupie
 

turbik

New member
mela49 napisał:
Poznań MediaMarkt M1 - 429664 6,5 tys zł :)

Dobra to ja też sie pochwalę...
Mam 42 9664 od 2 tyg. Zadowolony jestem na 100% (obraz z Cyfry super , ambi specta - extra , DZWIĘK!! jestem w szoku jakie basy..., net tv taki sobie - wolno ładuje - neostrada 2Mb ) Najlepsze jest to,że kupiłem go w Saturnie podczas akcji TV bez vatu - 5728 zł + bdp 3000/12 w cenie ( sprzdałem kumplowi z 500 zł). Dodatkowo jest akcja Philipsa "Rozdajemy prezenty" gdzie są prezenty typu robot kuchenny, golara .. ja zapisałem się na 19pfl3404 , który jest warty ok 900 zł ( juz mam chętnego na niego) w sumie po tych wszystkich akcjach WYPASIONY TV mam za 4328:D :D :D
 

SDman

Banned
turbik napisał:
Dobra to ja też sie pochwalę...
Mam 42 9664 od 2 tyg. Zadowolony jestem na 100% (obraz z Cyfry super , ambi specta - extra , DZWIĘK!! jestem w szoku jakie basy..., net tv taki sobie - wolno ładuje - neostrada 2Mb ) Najlepsze jest to,że kupiłem go w Saturnie podczas akcji TV bez vatu - 5728 zł + bdp 3000/12 w cenie ( sprzdałem kumplowi z 500 zł). Dodatkowo jest akcja Philipsa "Rozdajemy prezenty" gdzie są prezenty typu robot kuchenny, golara .. ja zapisałem się na 19pfl3404 , który jest warty ok 900 zł ( juz mam chętnego na niego) w sumie po tych wszystkich akcjach WYPASIONY TV mam za 4328:D :D :D
w sumie ja w sierpniu (jak kupowałem TV) postawiłem na giełdę i z postawionej kwoty zyskałem 3600 , więc również mam wypas TV za 2400 !!!
Mam nadzieję, że dostaniesz z puli nagród 19" .
Pozdrawiam.
 

Darkus

Member
Właśnie zamówiłem u Kiego 42"9664,jaki uchwyt ścienny polecacie do tego modelu,chodzi mi żeby Tv był jak najbliżej ściany.

Na allegro są uchwyty 60zł,70zł - ale czy będą pasowały.
 

turbik

New member
SDman napisał:
w sumie ja w sierpniu (jak kupowałem TV) postawiłem na giełdę i z postawionej kwoty zyskałem 3600 , więc również mam wypas TV za 2400 !!!
Mam nadzieję, że dostaniesz z puli nagród 19" .
Pozdrawiam.

własnie kurier przywiózł mi TV.. 19pfl3404
Pozdro
 

magik29

New member
prosze o pomoc

Dzisiaj kupiłem 9664 47 cali, jutro dostawa, zamówiłem tez sobie tv N - pytanie jaki kabel hdmi do tego bedzie dobry ??
 

Darkus

Member
magik29 napisał:
Dzisiaj kupiłem 9664 47 cali, jutro dostawa, zamówiłem tez sobie tv N - pytanie jaki kabel hdmi do tego bedzie dobry ??

Wystarczy kabel hdmi 1.3 przyzwoicie wykonany.

PS.Tv N zamawiałeś intern.?ja też zamówiłem ponad tydzień temu i zapewnili mnie że kurier zawita w 11.12piątek albo dziś i kuriera jak niema tak niema.
Jutro do nich dzwonię zobaczę co powiedzą.
 

magik29

New member
a po czym poznac 1.2 i 1.3 - mam jakis kabel z pozłacanymi końcowkami 1,5 metra no i nie wiem czym sie roznią :(

Zamowilem wczoraj wieczorem telefonicznie - do 6 dni ma byc CZEMU TAK DŁUGO !!!! własnie czekam na tv jak sie naciesze opisze wrazenia. W domu mam juz plazme 42 cale panasonica z przed 2 lat wiec bedzie jakies porownanie
 

magik29

New member
w euro agd pomylili adresy dzis nie przywiozą tv :( :( to juz powiem dalej bo kropla goryczy sie przelała - 30 rat 0 % jest dla bogackich - juz nie daja tak łatwo kredytu chyba ze zapłaci sie ubezpiecznienie czyli tv 30x 250 zł rata wyjdzie 290 zł
 
Do góry