Philips PUS8535 - ustawienia obrazu.

Petru23

Banned
Wielkie dzięki za odpowiedź, spruboj go tak ustawić ale dziś i tak podjadę na sklep niech wymienia najwyżej na inną sztukę. Wyboru za bardzo nie było do tej kwoty bo albo ten albo Samsung Q67TAU albo LG NANO813NA

W tej cenie masz xh80. Gwarantuje Ci, że po tym philipsie będziesz wniebowzięty. Również IPS więc na pewne kwestie trzeba się liczyć, ale to co pokazujesz to jakaś masakra.

Mój tak świecił. Nie wykluczam powrotu do niego.
https://drive.google.com/folderview?id=1DqYS9NGxiVKRnkN9cSaPHS1cX-x9Oexf
No ogólnie dramat ten Philips. Mogę go do jutra wymienić i albo wezmę samsunga QE65Q77TAT lub Panasonic TX-65HX820E co lepsze?

Panasonic. Miałem q74t i q77t oraz gx810 (praktycznie to samo co hx)
 

Jarek8803

New member
No niestety w tym sklepie mam tylko do wyboru z Sonego jest tylko X7055 i jest jeszcze tańszy Panasonic x580 No i reszta to samsungi i LG
 

zibilo75

New member
no i juz

Witam ponownie, obserwuję to forum od samego początku gdyż mam telewizor 70pus8535 i różnych ustawień próbowałem w grudniu Zamówiłem pana wiadomo skąd słowo zaczyna się na "S" przyszedł wczoraj z dziwnymi mikrofonem ustawił przed telewizorem włączył program zaczął bawić się ustawieniami robił to na wtyczce hdmi przedziwna było to aparatura ale gdyby taką aparaturę była wyposażona firma Philipsa to myślę że nie byłoby taki bubli. Sam gościu powiedział że to telewizory potrzebują kalibracji. Po ustawieniu wszystkich parametrów wygenerowanie raportu moją oczom ukazał się piękny obraz jasny ostry bez żadnych artefaktów jakość 4k ultra HD oraz HDr bajka na tym kończy się moja przygoda forum Dziękuję tutaj również za wszystkie sugestie z których korzystałem. :)
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Hej
Ja też dzwoniłem do tego pana że strony na S. I pan powiedział że nie da gwarancji że uda się to naprawić. Poważnie nie ma artefaktów na ciemnych scenach?? Zero nic??

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

zibilo75

New member
znal temam

Hej
Ja też dzwoniłem do tego pana że strony na S. I pan powiedział że nie da gwarancji że uda się to naprawić. Poważnie nie ma artefaktów na ciemnych scenach?? Zero nic??

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

ogólnie facet znał temat bo był już też był u paru gości u których też to ustawiał na Philipsbo pierwsze co zrobił po ustawieniach to włączył wikingów i sprawdzał na sceny w Wikingach a później na innych netflixie telewizję kablowąja jestem zadowolony zostawien.
 

zibilo75

New member
a i jeszcze

Hej
Ja też dzwoniłem do tego pana że strony na S. I pan powiedział że nie da gwarancji że uda się to naprawić. Poważnie nie ma artefaktów na ciemnych scenach?? Zero nic??

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

I pamiętaj Jeszcze jedna ważna rzecz kiedy facet przychodzi i ci to ustawia a nie będzie ci pasowało ustawienie to zawsze możesz zrezygnować nie płacisz ani grosza tak jest.
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Tak wiem czytałem o tym. Tylko ja odpuściłem bo jak facet powiedział że zna temat i że kalibracja może to trochę wyeliminować ale nie da gwarancji że uda się usunąć całkowicie to nie chciałem go naciągać na koszty... Jesteś zadowolony bo jest idealnie czy jesteś zadowolony bo jest ok i da się oglądać...?? Bo tak że jest ok i da się oglądać to mam teraz..


Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

12jojko

Banned
Tak wiem czytałem o tym. Tylko ja odpuściłem bo jak facet powiedział że zna temat i że kalibracja może to trochę wyeliminować ale nie da gwarancji że uda się usunąć całkowicie to chciałem go naciągać na koszty... Jesteś zadowolony bo jest idealnie czy jesteś zadowolony bo jest ok i da się oglądać...?? Bo tak że jest ok i da się oglądać to mam teraz..


Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Gość najpierw sprawdza, czy tv nie ma wady matrycy, dlatego mu sprawdzał najpierw Wikingów itp., a dopiero potem zabierał się za kalibrację, bo inaczej traciłby tylko czas. U mojego znajomego robił to samo. zibillo, wyczyść skrzynkę, bo masz pełną, a mam pytanie.
 

zibilo75

New member
zadowolony

Tak wiem czytałem o tym. Tylko ja odpuściłem bo jak facet powiedział że zna temat i że kalibracja może to trochę wyeliminować ale nie da gwarancji że uda się usunąć całkowicie to chciałem go naciągać na koszty... Jesteś zadowolony bo jest idealnie czy jesteś zadowolony bo jest ok i da się oglądać...?? Bo tak że jest ok i da się oglądać to mam teraz..


Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Mi też wydawało się że mam okej A zapisał mi te ustawa na Na nocnych i porównywali śmy moje ustawienia i jego się okazało że niebo a ziemia Przecież mogłem mu nie zapłacić gdyby nie było różnicy ale Dałem kasę i jestem zadowolony.
 

12jojko

Banned
Mi też wydawało się że mam okej A zapisał mi te ustawa na Na nocnych i porównywali śmy moje ustawienia i jego się okazało że niebo a ziemia Przecież mogłem mu nie zapłacić gdyby nie było różnicy ale Dałem kasę i jestem zadowolony.

I ile zapłaciłeś? Bo tam chyba za kalibrację HDR i DV się dopłaca, nie?
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Pod DV są inne ustawienia kolorów, 2 i 20 pkt??

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry