Philips PML9008 Telewizor Xtra, Mini LED 4K: zaktualizowane ceny .

Rafpio76

New member
Nadziei, że będą lepsze nie mam😃. Udało mi się za to pozbyć czarnego halo przy oglądaniu piłki kopanej. Pomogło ustawienie jakości obrazu na dekoderze play z 4k50hz na 4k60hz. Ale żeby nie było zbyt kolorowo, to zmiana ta spowodowała minimalne, acz zauważalne (kilka milisekund) przycinki obrazu 🤷.
 

diabeelek

Member
Hej, dzisiaj odpaliłem w końcu zakupionego PML9008 - powiedzcie mi pare rzeczy.
Czy w Netflixie podczas szybkiego szukania serialu/filmu przeskakiwania po tytułach przycina się Wam TV?
Po drugie - mam go podłąłczonego po HDMI do dekodera Zgemma H11s. Na szczęscie można sterować pilotem od TV dekoderem ale czy można mu przypisać funkcje klawiszy? Tzn. jak wciskam na pilocie od TV przycisk góra/dól to zamiast zmiany kanału wskakuje mi w opcje dekodera.
Jedynie moge przeskakiwać po kanałach za pomocą tego 4 przyciskowego przycisku.
Trzecie pytanie czy można ustawić tak, że dźwięk ma iśc non stop optykiem i na głośniki w TV?
Chodzi mi o to żebym nie musiał za każdym razem przestawiać w TV wyjścia audio tylko żeby cały czas dwa były aktywne.
 

diabeelek

Member
Mam jeszcze jedno pytanie. Tv ma 120hz ale jednak podczas oglądania meczu siatki na Polsat sport widać że obraz przycina trochę piłkę tak jakby nie nadążał. To się jakoś wymusza 120hz?
 

PiotrekZas

Member
Mam jeszcze jedno pytanie. Tv ma 120hz ale jednak podczas oglądania meczu siatki na Polsat sport widać że obraz przycina trochę piłkę tak jakby nie nadążał. To się jakoś wymusza 120hz?
Oglądasz z tunera wewnętrznego czy z innego urzadzenia zewnętrznego? Ja właśnie patrzę z Polsatu i jest git
Mam dekoder evobox
 
Do góry