Philips Fidelio B97

siwyyy77

Member
lewa odłączana satelita nie chce się ładować, miał ktoś podobny problem? podłączona do belki mruga na czerwono (niski poziom naładowania poniżej 20% wg instrukcji)
po odpięciu i próbie ładowania zew ładowarką ładuje przez minutę (czerwona dioda świeci) po czym rozłącza i znowu mruga na czerwono.
Wydaje przy tym cichutkie dźwięk jakby pisk cewki. Prawa satelita ładuje się bez problemu i nie wydaje dźwięków.

Na razie zgłosiłem do Philipsa na wsparcie, ale Oni chyba niewiele zdziałają... A jak się dowiedziałem nie mają swojego centrum serwisowego i naprawa za pomocą sklepu :)
Czy są inne metody naprawy gwarancyjnej w przypadku belek Philipsa ?
 

Loku420

New member
Witam,
Przedwczoraj zakupiłem B97 i od 2 dni siedzę na forach i YT szukając rozwiązania... niestety nie jestem w stanie połączyć się w telefonie z WiFi od belki (PlayFi2Device...), w celu sparowania apki Philips Sound. Ciągle mi wyrzuca że nie może uzyskać adresu IP lub po prostu brak połączenia. Próbowałem reset + i -, próbowałem wszystkich przycisków i trybów (casting, PlayFi), próbowałem też apki PlayFi, bez skutku. Ma ktoś pomysł co można zrobić, czy oddawać?
 

Pi3cyk91

Member
lewa odłączana satelita nie chce się ładować, miał ktoś podobny problem? podłączona do belki mruga na czerwono (niski poziom naładowania poniżej 20% wg instrukcji)
po odpięciu i próbie ładowania zew ładowarką ładuje przez minutę (czerwona dioda świeci) po czym rozłącza i znowu mruga na czerwono.e
Wydaje przy tym cichutkie dźwięk jakby pisk cewki. Prawa satelita ładuje się bez problemu i nie wydaje dźwięków.

Na razie zgłosiłem do Philipsa na wsparcie, ale Oni chyba niewiele zdziałają... A jak się dowiedziałem nie mają swojego centrum serwisowego i naprawa za pomocą sklepu :)
Czy są inne metody naprawy gwarancyjnej w przypadku belek Philipsa ?
U mnie było tak że nie ładowały się obie. Zgłosiłem do ubezpieczalni bo 2 letnia gwarancja się skończyła. Serwis nie wykrył usterki, po powrocie do mnie satelity sie ładują,, ale po odłączeniu od belki, mimo że są włączone i na belce pojawia się napis 7-1-2 w satelitach nic nie słychać. Coś się znowu zje....ło
 

Roberro

New member
Cześć. U mnie to samo, lewa po podpięcie miga i cisza po odłączeniu. Podłączona do belki działa. Reset nic nie pomógł. Czy komuś się udało zdiagnozować problem?
 

Roberro

New member
Bardzo prawdopodobne i szkoda, że już po 3 latach... Szukanie serwisu to jakaś kpina... Wyjąłem ten akumulator i jest to 2INR19/66 ale model to SBAA00. Dokładnego modelu nie widzę w sklepach ale 2inr19 są tylko ze z różnymi pinami do podłączenia. Może już ktoś wymieniał i poradzi?
 
Do góry