Philips DLED 9206 z odświeżaniem 100 Hz na rok 2021

pekus1982

Klub HDTV.com.pl
VIP
ja też nie. Dla mnie jest super.

Potwierdzam. TV spoko. Jedyny minus to brak FALD, ale o tym już pisałem. Po wprowadzeniu korekt w ustawieniu barw (pomoc od kolegi conquest), obraz naprawdę ładnie się prezentuje.. ja używam Shield i filmy z KoDi wyglądają bardzo dobrze, podobnie jak z apki Canal Plus. Czerń naprawdę bardzo dobra, wiadomo przy oglądaniu tv na wprost. Ogólnie za cenę 4500pln 65" nie dostaniemy lepszego na dzień dzisiejszy TV w tej cenie. Każde źródło potrzebuje innych ustawień, jeden lubi zimne kolory drugi wysmarowane samoopalaczem twarze, ale każdemu się nie dogodzi. Niestety.
Wszyscy nie mogą być tacy sami, bo życie byłoby zbyt nudne Panowie...

Zdrowia przede wszystkim 💪
 
Nie ma telewizora na tej planecie, który by spełnił oczekiwania wszystkich, zawsze ktoś napisze że jego stary tv lepszy,albo że nie działają jakieś kodeki,albo że jakaś aplikacja, zawsze coś się znajdzie :) ja czytam opisy użytkowników innych tv,za o wiele wyższa cenę i jest o wiele gorzej,nie wiem skąd komuś biorą się różowe twarze,pewnie tv w ogóle nie ustawiony,albo po prostu żarty sobie robi i jest wesoło przynajmniej :)
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Kosztował na BF, sam tyle właśnie dałem za niego...

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dla niebieskich jest za 3899 zł i to z pakietem gratisów dodatkowo o wartości 500 zł .
 

hamertbu

Klub HDTV.com.pl
VIP
Właśnie pojawił mi się komunikat o wymianie baterii w pilocie. I nie byłoby w tym nic dziwnego jakby nie to że tv mam dopiero półtora miesiąca.... Też tak mieliście? A przy okazji jak je wymienić? Jak otworzyć klapkę?

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Mi się też pojawił chyba z 3 tyg temu ale nadal działa ok. Przesuń w dół tył pilota i otworzysz.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

hamertbu

Klub HDTV.com.pl
VIP
No udało się.... wychodzi na to że trzeba się zaopatrzyć w zapas AAA.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
 

FaraonMumia

New member
Czemu pytałeś jak włożyć baterie do pilota? Nowy TV przychodzi z bateriami, które nie są włożone do pilota. Poza tym jakoś nie wierzę, że się rozładowały w 1.5 miesiąca, to dość nowy model, dłużej niż rok nie leżał w magazynie. A to nie jest czas, w którym baterie się rozładują.
 

hamertbu

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mój jest po kalibracji u kikiego więc był rozpakowany. Choć też mi się wydaje że to trochę za szybko ...

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
U mnie jak pisałem też ten komunikat się pojawił ze dwa razy ale nie wymieniam bo wszystko działa jak należy

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

dudrom

New member
Mam od Listopada TV i już mam 3 komplet baterii, te okropne światełka pewnie robią swoje
Mam w sypialni innego philipsa 32' I pilot od niego działa na 9206 , i jest mały lekki wszystkie funkcje działają jak w originale ( no nie jest tak efektowny) . i zamierzam wydać 60 zł na zakup , i zastąpić tego klamota
 
Ostatnia edycja:

hamertbu

Klub HDTV.com.pl
VIP
No i wszystko jasne. Ja wymieniłem bo komunikat był co chwilę

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Kolego dudrom masz tam może przycisk "i" na tym pilocie?? Jeżeli tak to czy on działa? Brakuje mi tego przycisku... W Sony xh90 tym przyciskiem mogłem sobie sprawdzić np bitrate na Netflix itd a tutaj tego przycisku brak ...

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry