Philips DLED 9206 z odświeżaniem 100 Hz na rok 2021

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tradycyjne:
- Banding
- Coluding
- Piksele
Plus to co Cię denerwuje - dopasowanie
 
Przesyłanie obrazu po bluetooth? Ja inaczej wysyłam, po bluetooth chyba nie pójdzie, na tym tv włączam router z telefonu czy innego urządzenia, paruje go z tv, żeby brał internet z tego urządzenia i aplikacja z sklep google Play o nazwie Castto, i działa śmiga bez zarzutu wszystko, ta aplikacja jest najlepsza, bo sprawdzałem inne
 

smyku

New member
Nie wiem czy ten model tak ma, czy przysłali mi kolejny badziew źle spasowany na dole. Poniżej zdjęcia miarki zestawiłem ją na tle matrycy by było widać, że sporo jej wchodzi głęboko, praktycznie do dna ramki na dole się da ją wsunąć w niektórych miejscach. Zdjęcie się załadowało do góry nogami, na zdj. ta górna ramka to de facto dolna :) Wybaczcie. Nie wiem już co robić, ręce opadają.
 

Attachments

  • IMG_20220517_180915.jpg
    IMG_20220517_180915.jpg
    806,5 KB · Wyś: 50
  • IMG_20220517_180906.jpg
    IMG_20220517_180906.jpg
    594,7 KB · Wyś: 47
Ostatnia edycja:

smyku

New member
Niestety do wad drugiej sztuki dorzucam też clouding. Na czarnym tle występują białe kółka między środkiem a dołem matrycy.

Chyba rezygnuję też z drugiej sztuki. Nie wiem czy bawić się w dosyłanie trzeciej czy totalnie odpuścić ten model.
 

Attachments

  • IMG_20220517_203304__01.jpg
    IMG_20220517_203304__01.jpg
    432,4 KB · Wyś: 48

stefann

New member
Sprawy to mają chyba Ci co nadużywali tego, daj jakiś link bo nie słyszałem o tym, a podobno to akcja przyszłościowa dostaniesz 250 ale będą sciagac od ciebie abonament tv [emoji16]

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Wychodzi na to, że nadużyciem jest dla nich kupno każdego sprzętu poza tym najtańszym prymitywnym.
Ojciec kupił tv za niecałe 3800pln obniżając cenę o to dofinansowanie i dostał pismo o wszczęciu postępowania w temacie niezależnie uzyskanego świadczenia. W piśmie napisali ze świadczenie zrealizował na zakup tv w cenie co najmniej czterokrotnie wyższej niż telewizor posiadający podstawowe funkcjonalności i umożliwiający dalszy odbiór naziemnej tv i wzywają do złożenia „uwierzytelnionych dokumentów potwierdzających trudna sytuację materialną”.
Najlepsze, że w sklepach jest info nawet przy tv za 15 tyś o możliwości dofinansowania.
 
Ostatnia edycja:

Kleofas11

Active member
Bez reklam
Wychodzi na to, że nadużyciem jest dla nich kupno każdego sprzętu poza tym najtańszym prymitywnym.
Ojciec kupił tv za niecałe 3800pln obniżając cenę o to dofinansowanie i dostał pismo o wszczęciu postępowania w temacie niezależnie uzyskanego świadczenia. W piśmie napisali ze świadczenie zrealizował na zakup tv w cenie co najmniej czterokrotnie wyższej niż telewizor posiadający podstawowe funkcjonalności i umożliwiający dalszy odbiór naziemnej tv i wzywają do złożenia „uwierzytelnionych dokumentów potwierdzających trudna sytuację materialną”.
Najlepsze, że w sklepach jest info nawet przy tv za 15 tyś o możliwości dofinansowania.
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/bon-telewizor-dvb-t2-hevcjak-zlozyc-wniosek-naduzycia-oszustwa

https://satkurier.pl/news/217006/naduzycia-w-zakresie-dofinansowan-do-odbiornikow-cyfrowych.html
 

smyku

New member
Jeśli chcesz uniknąć podobnych problemów podświetlenia sięgaj po Oled TV.


Zaproponowali mi 200 zł kodu rabatowego. Trochę mało przy TV za 3800.:-? Albo odeślę obydwa albo zostawię sobie 1. (miał "tylko") niestykającą ramkę do matrycy (ale za to brak cloudingu i innych problemów ekranowych), będę o to dbał po prostu regularnie czyszcząc, ale zażądam na pewno więcej niż te 200 kodu. Co o tym sądzicie?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak dostaniesz 10% - będzie ok, a więc 380 zł .
Myślę że dla nich też poowinno być ok.
 

bartek435

New member
Witam. Przymierzam się do zakupu tego telewizora po nieudanym zakupie i zwrocie sony x90j , w którym rozczarowująca była jakość telewizji kablowej i filmów w jakości 1080p. Czy w tym modelu Philipsa także występuje ziarnistość obrazu w filmach i problemy w ciemnych scenach jak np. kwadratowe piksele?
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Wszystko zależy od wyświetlanego materiału ,np ostatnio oglądałem Vabank na TVP HD i były problemy w ciemnych scenach i piksele
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Ja jeszcze problemów w ciemnych scenach i pixeli nie doświadczyłem na tym tv. Ziarnistość jest możliwa ale to też w wyjątkowych przypadkach i słyszałem że podobno nawet niektóre filmy są tak celowo kręcone.


Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

smyku

New member
Przeszedłem się po kilku salonach EURO i ME w Krakowie i powiem Wam, że w 90% tych egzemplarzy są szpary między matrycą i ramką dolną z przodu. To chyba normalne dla tego modelu, tym bardziej że dolna ramka jest przykręcana od dołu i musi chyba jakkolwiek wystawać. Będzie git. Z TV jestem zadowolony, przynajmniej z tej 1. sztuki. Ciut ciemniejszy po bokach i w rogach, ale za to nie ma cloudingu i nierównomiernego podświetlenia prostopadle do oglądania matrycy.
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
W ogóle nie ma cloudingu? Ciemniejsze brogi to norma nie tylko i tego producenta...

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

smyku

New member
Nie, ten pierwszy modelu nie ma cloudingu. Porównywałem z testami z kilku stron i akurat ten problem w tym egzemplarzu nie występuje, dlatego postanowiłem go sobie zostawić.
 
Ostatnia edycja:

waltman

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wychodzi na to, że nadużyciem jest dla nich kupno każdego sprzętu poza tym najtańszym prymitywnym.
Ojciec kupił tv za niecałe 3800pln obniżając cenę o to dofinansowanie i dostał pismo o wszczęciu postępowania w temacie niezależnie uzyskanego świadczenia.


A możesz napisać, kto jest nadawcą tego pisma?
 

leonk1974

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dziś rano chciałem obejrzeć coś na Apple TV podłączonym do HDMI 2 i wyskakuje Brak sygnału. Podłączyłem urządzenia do HDMI 1,3 i 4 i tam działa. Później podłączyłem tuner sat pod HDMI 2 i również pisze Brak sygnału. Wchodząc w Ustawienia ogólne-HDMI Ultra opcja HDMI 2 jest aktywna. Wyłączyłem telewizor z prądu na 15 minut i próbowałem podłączyć urządzenia pod HDMI 2,ale nadal to samo.
 
Do góry