Philips DLED 9206 z odświeżaniem 100 Hz na rok 2021

Tego testu nie można zobaczyć, brak dostępu, że albo został skasowany,albo prywatny, jak tam Kiki z Twoim testem? Już połowa lutego prawie :) jedna pomocna uwaga, gdyby ktoś chciał oglądać na tym tv filmy, zdjęcia z telefonu, czyli miracast, ale bez połączenia wspólnego WiFi, to z tego co przerobiłem tych programów, to działa tylko jeden, tylko trzeba włączyć router w telefonie i sparować go z tv,no bo nie każdy musi mieć ogólny router na całe mieszkanie prawda :) ten program to castto na telefon z Google Play, super działa i bez WiFi
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
test jest w strefie klubowej...
połączenie wspólne z wifi tv i telefonu być musi a jak Ty to połączenie zrobisz to już inna sprawa (czy główny router domowy, czy hotspot z tel nie ma znaczenia)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TV LCD Philips 55PUS9206 - Recenzja | Test | Opinie
hdtvcompl-Philips_PUS9206-test-1.jpg
philips.pl​

Wstęp
Po niedawnej przygodzie z Sony XR-65X95J, mamy okazję sprawdzić jak prezentuje się podobna technologicznie konstrukcja innego producenta. Tym razem zapraszamy do zapoznania się z naszymi spostrzeżeniami na temat Philips 55PUS9206.

Budowa
hdtvcompl-Philips_PUS9206-test-2.jpg
philips.pl​

hdtvcompl-Philips_PUS9206-test-6.jpg
philips.pl​

Philips jest jedną z firm, która podczas wszelkiego rodzaju prezentacji prasowych (gdy te odbywały się w tradycyjnej formie), z reguły miała przedstawiciela odpowiedzialnego za wzornictwo. I choć standardowo, jak u większości producentów, TP Vision także pozostawia lepsze materiały dla telewizorów wyższej klasy, to trzeba przyznać, że linia PUS9206 nie odstaje zbyt od serii PML. Patrząc z pewnej odległości, ramki i stopki wydają się po prostu delikatnie inne. Sama stylistyka utrzymana jest jednak w podobnej tonacji. Ekran osadzono na minimalistycznych stopkach, które wydają się być kopią tych, na których spoczywają telewizory OLED serii 806. W komplecie znajdują się dystanse pozwalające na podniesienie ekranu nieco wyżej, tak by móc umieścić pod nim system typu soundbar lub soundbase. Podobnie jak w przypadku serii miniLED, tu także Philips zdecydował się przenieść logo marki na lewą stronę dolnej ramki okalającej ekran. Na tylnej ścianie, poza zestawem gniazd znajdującym się po lewej stronie (patrząc od frontu) oraz układem głośników niskotonowych, zamieszczono 4-stronny system ambilight. Miłym akcentem jakościowym jest pilot, który spotkać można w wyższych seriach telewizorów. Jego konstrukcja należy do przyjaznych i ergonomicznych.


Całość masz TU :
http://www.hdtv.com.pl/forum/tv/151486-tv-lcd-philips-55pus9206-recenzja-test-opinie.html
 
test jest w strefie klubowej...
połączenie wspólne z wifi tv i telefonu być musi a jak Ty to połączenie zrobisz to już inna sprawa (czy główny router domowy, czy hotspot z tel nie ma znaczenia)

No właśnie nie musi być w tym przypadku, dlatego napisałem, to jedyny program z którego można zrobić odzwierciedlenie ekranu, puszczać filmy itd,a który nie potrzebuje WiFi, włącza się tylko router w telefonie :) inne programy chcą wspólnego WiFi,ten jako jedyny nie I bardzo płynnie działa
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
No właśnie nie musi być w tym przypadku, dlatego napisałem, to jedyny program z którego można zrobić odzwierciedlenie ekranu, puszczać filmy itd,a który nie potrzebuje WiFi, włącza się tylko router w telefonie :) inne programy chcą wspólnego WiFi,ten jako jedyny nie I bardzo płynnie działa


Skoro nie musi to po co włączasz router w telefonie??
 
Wtedy jest przesył danych, wiesz o co mi chodzi? Ja korzystam tylko z telefonu, inne programy szukają mi WiFi którego nie mam w mieszkaniu, jak włączam swój router, to nie wyszukują go,nie widzą, żaden, tylko ten jeden bez włączania WiFi w telefonie
 
Co do tego testu tv, co tam Kiki wrzucił, to tam mogą zobaczyć tylko osoby, które mają opłacone konto tutaj :) 😀 że ja o tym nie pomyślałem, a tyle miesięcy czekałem, Kiki pisał że test będzie i jest po pół roku czekania, ale nie dodał że tylko dla tych, co wspierają finansowo forum, oj ja naiwny hahahahaha 😀
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Wtedy jest przesył danych, wiesz o co mi chodzi? Ja korzystam tylko z telefonu, inne programy szukają mi WiFi którego nie mam w mieszkaniu, jak włączam swój router, to nie wyszukują go,nie widzą, żaden, tylko ten jeden bez włączania WiFi w telefonie
Wyjaśnijmy to hehehe
W tel włączasz dane mobilne i stawiasz hotspota tak? A telewizor podłącza się pod twój hotspot z telefonu tak? Router domowy zostawiamy w spokoju...
Oczywiście jeżeli na telewizor chcesz podać coś co masz w telefonie np. filmiki, fotki to nie musisz włączać danych mobilnych...

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 
No tak dokładnie hahahahaha, niby prosta sprawa, a zakręcone jest hehe, bo wszystkie inne aplikacje, włączają WiFi i szukają WiFi by sparować tv z telefonem, to musiałbym wtedy, wyjąć kartę z telefonu i włożyć do przenośnego routera którego mam, a tu włączam tylko router w telefonie, nie włącza się WiFi żadne i idzie na tv, bez zadyszek i szarpania, bardzo dobra aplikacja i po polsku, niestety są reklamy,no ale jest darmowa
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Czyli cały czas potwierdzasz co mówię. Jak włączysz router w telefonie to tv się podpina pod niego i jest w tej samej sieci co telefon. Dlatego to działa...

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 
Nie chodzi tu o żadne racje i czyjeś ego, napisałem to, bo może komuś będzie to potrzebne, komuś kto nie ma w mieszkaniu WiFi, tylko korzysta z telefonu :)
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Oczywiście że nie chodzi o ego. Po prostu chciałem żeby było jasne że zarówno tv jak i tel MUSZĄ być w tej samej sieci..
A tak w ogóle to pozdrawiam z Zakopanego ze stoku :)

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Warunki bardzo dobre. Pogoda świetna. Byliśmy w Kozińcu, na Rusińskim i w Białce.
5e63db13e6c87d8e61bbe3ed79d503a3.jpg


Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

Grzesio32

New member
Wada?

Otrzymałem swój egzemplarz tego telewizora ale wydaje mi się, że mam wadliwą matryce. Da się zniwelować to chmurzenie i podświetlenie czy muszę oddać telewizor i wziąć inny? Na białym widać w narożnikach ciemniejsze plamki.
 

Attachments

  • IMG-20220217-WA0017.jpg
    IMG-20220217-WA0017.jpg
    67,4 KB · Wyś: 53
  • IMG-20220217-WA0018.jpg
    IMG-20220217-WA0018.jpg
    91,6 KB · Wyś: 45
  • IMG-20220217-WA0019.jpg
    IMG-20220217-WA0019.jpg
    51,4 KB · Wyś: 45

conqest

Well-known member
Bez reklam
Niestety ten typ tak ma. U mnie trochę mniej ale podobnie

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

Grzesio32

New member
Niestety ten typ tak ma. U mnie trochę mniej ale podobnie

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Domyślam się, że reklamacje nie wchodzą w grę? Bardzo to przeszkadza w codziennym użytkowaniu? Jestem przed konfiguracją możliwe, że uda się to delikatnie zamaskować? Moge odstąpić od umowy ale pewnie nowy egzemplarz będzie miał podobnie.
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Zdjęcie nr 1 i 3 idzie zamaskować w bardzo dużym stopniu. Zdjęcie nr 2 nie, ale to widać tylko jak stoisz z boku i nie ma wybranego źródła sygnału a tv świeci.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry