Philips 47pfl6008 test-ten model robi furorę na całym świecie,czy tak będzie w Polsce

No właśnie ....opłaca się wgrywać ten 52 . Jeśli obrazu nie "spiepr....yli" i jest jak choćby jak w 45 to chyba OK.
???

Ps. wgrałem dla sprawdzenia ....tak dla sportu :)
I dopiero przeżyłem różności i dziwy ....hehe... obraz niby OK ( na początku ) jak w wersji 45. Jednak zbyt mało czasu że potwierdzić. A czemu tak mało czasu miałem ? bo po 15 min TV stracił zupełnie głos ! ( czytaj dźwięk )
Z podpiętego komputera niby OK ...ale z tunera UPC (wersja standard) lipa. Wyłączałem / włączałem TV tak z przycisku na TV / tuner / pilocie TV/ wielokrotne wyciąganie wtyczki z prądu / kabli HDMI ....i nic .....martwa cisza ! Ale dziwne bo przy naciskaniu na pilocie Volume +/- nie pojawiał się wogóle pasek pogłaśniania na TV ???????????????????? o co kaman ????
Może jednak mam pecha i tuner UPC szwankuje ? .....sprawdzam .....
Wgrałem ponownie FW 45 ..... dźwięk wrócił :) .....ale na jakieś 15 s TV miał podwójny obraz
jak by był na rauszu / lub dostał pałką w łeb :) :) :) ........szok ! Na szczęście po ponownym wył/wł z prądu "chyba" wróciło do normy .....uuuuffffff ..... To jednak nowe i cudowne FW Philipsa zaszalało :)
Powiem tak już więcej nie wgrywam żadnego FW do TV ( chyba że na tym lub forum philipsa potwierdzą na 100% poprawne działanie)
I już pewnie nigdy nie zainwestuję w firmę Philips ...... sory Winetu :-(
 
Ostatnia edycja:

drqq

New member
u mnie po trzeciej wymianie płyty głównej wreszcie tuner satelitarny zaczął odbierać kanały bez zakłóceń,
jednak telewizorem nacieszyłem się niecały miesiąc i wczoraj prawdopodobnie padła matryca... :(
przez całą długość ekranu mam białe pionowe pasy, dodatkowo kolory są wyblakłe, tak jakby nie było pełnej palety kolorów.
Dodam jeszcze, że jak jest wyłączony przez kilka godzin to po włączeniu działa normalnie przez kilka minut i wskakują pasy.
Czy to na pewno matryca?

Philips stwierdził, że nie będą go czwarty raz naprawiać jeżeli serwis potwierdzi uszkodzenie to wymienią na nowy.
Teraz pytanie mogę żądać wymiany na inny model albo zwrot kasy? Nie chce kolejny raz tego bubla.
Problemem może być wielkość (mam 60 cali) i nie chcę mniejszego ;)
 
Ostatnia edycja:
No to faktycznie masz problem ze swoim modelem :-( ... sytuacja nie do pozazdroszczenia. A ciekawi mnie czy chociaż firma Philips dała na czas naprawy jakiś zamienny TV ? .... (jeśli to już aż trzeci raz to musi długo trwać)
Mój model na razie odpukać technicznie "chyba" OK :) choć przy Philipsie jak widać niczego nie można być pewnym.... ma czasem swoje fochy ale raczej jest to wina FW . Czasem traci głos przy przejściu z jednego źródła na inne i czasem jakieś dziwne pasy (ale bardzo rzadko). Sam obraz mi się bardzo podoba ..... ale... to ale .
Jeśli TV jest na gwarancji to raczej tylko wymiana na nowy model... czasem jednak można się dogadać jeśli np. już takowy model jest mało dostępny to mogą zwrócić kasę.
pozdro!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak Ci wymienią na nowy model Philipsa to będzie extra, bo nowe modele są pozbawione tych problemów.
Ale jeśli dostaniesz pismo o nienaprawialności sprzętu to w sklepie w którym kupiłeś mogę Ci wymienić na każdy inny telewizor - bo dostaną korekltę na ten wadliwy telewizor.
 

drqq

New member
Mam jeszcze starego LCD samsunga 40 cali więc nie potrzebowałem zastępczego, choć była miataka możliwość.
Natomiast irytujące było za każdym razem oddawania modułu CI+ z karta C+ bo oni taki cudów nie mają i nie będą mieli jak przetestować...
Czekam na serwis mają potwierdzić usterkę i wtedy mam dzwonić do philipsa i porozumieć się na temat nowego modelu.
Tego już na pewno nie chce, jestem gotów nawet dopłacić do innego.
 

cureman

Active member
Bez reklam
Jak Ci wymienią na nowy model Philipsa to będzie extra, bo nowe modele są pozbawione tych problemów.
Ale jeśli dostaniesz pismo o nienaprawialności sprzętu to w sklepie w którym kupiłeś mogę Ci wymienić na każdy inny telewizor - bo dostaną korekltę na ten wadliwy telewizor.

Panie Kiki bardzo pana szanuje i cenie pana zdanie ale pisanie ze nowe modele sa pozbawione tych wad ,to pisanie troche na wyrost bo kto wie jakie one maja wady jak wchodzą na sklepy ,testów nie ma .Pozdrawiam .
 

cureman

Active member
Bez reklam
No właśnie ....opłaca się wgrywać ten 52 . Jeśli obrazu nie "spiepr....yli" i jest jak choćby jak w 45 to chyba OK.
???

Ps. wgrałem dla sprawdzenia ....tak dla sportu :)
I dopiero przeżyłem różności i dziwy ....hehe... obraz niby OK ( na początku ) jak w wersji 45. Jednak zbyt mało czasu że potwierdzić. A czemu tak mało czasu miałem ? bo po 15 min TV stracił zupełnie głos ! ( czytaj dźwięk )
Z podpiętego komputera niby OK ...ale z tunera UPC (wersja standard) lipa. Wyłączałem / włączałem TV tak z przycisku na TV / tuner / pilocie TV/ wielokrotne wyciąganie wtyczki z prądu / kabli HDMI ....i nic .....martwa cisza ! Ale dziwne bo przy naciskaniu na pilocie Volume +/- nie pojawiał się wogóle pasek pogłaśniania na TV ???????????????????? o co kaman ????
Może jednak mam pecha i tuner UPC szwankuje ? .....sprawdzam .....
Wgrałem ponownie FW 45 ..... dźwięk wrócił :) .....ale na jakieś 15 s TV miał podwójny obraz
jak by był na rauszu / lub dostał pałką w łeb :) :) :) ........szok ! Na szczęście po ponownym wył/wł z prądu "chyba" wróciło do normy .....uuuuffffff ..... To jednak nowe i cudowne FW Philipsa zaszalało :)
Powiem tak już więcej nie wgrywam żadnego FW do TV ( chyba że na tym lub forum philipsa potwierdzą na 100% poprawne działanie)
I już pewnie nigdy nie zainwestuję w firmę Philips ...... sory Winetu :-(

Ja znowu wgralem 45 bo nowy ma nadal problemy z rwaniem obrazu ...soft 45 jest uniwersalny .
 

tdx

New member
Bez reklam
W Tv kloss_ks w innych testach nadal jest poruszana kwestia nie zawsze stabilnie działającego softu...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie potrzebnie szukasz dziury w całym
Kloss dostał wadliwy , uszkodzony model.
I on wie o tym. Będzie miał wymianę na nowy.
 

tdx

New member
Bez reklam
Spokojnie ja też czekam co napisze kloss_ks jak mu go wymienią...
Natomiast to co napisałem nie opiera się tylko na 1 opinii :D
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,
Już Philips wydał nowy soft TPN 149E:2.080 opublikowany 23 maja 2014 r. do serii telewizorów
4009,4109,4209,4309,4809,5109,5209,5219,5309,5409.
Tester ceniony John Archer z Trusted Reviews również pisze o niestabilnym oprogramowaniu w
telewizorze Philips 55PFS6609 w swojej recenzji tego telewizora.

Nasuwa się więc pytanie , czy znowu telewizory z logo Philips będą się pojawiać z niedopracowanym
oprogramowaniem i będzie "powtórka z rozrywki"?:neutral:

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

maximus86

New member
Nowa aktualizacja pobrana, żadnych problemów tym razem nie ma z obrazem, tak więc jak dla mnie jest ok, nic się nie pogorszyło, a jest według mnie stabilniej w smart TV i szybciej troszkę. (wcześniejsza aktualizacja sprawiała trochę problemów z obrazem)
 

cureman

Active member
Bez reklam
Nowa aktualizacja pobrana, żadnych problemów tym razem nie ma z obrazem, tak więc jak dla mnie jest ok, nic się nie pogorszyło, a jest według mnie stabilniej w smart TV i szybciej troszkę. (wcześniejsza aktualizacja sprawiała trochę problemów z obrazem)

Zbyt wcześnie sie cieszysz bo nadal sa rwania obrazu ..najlepszy jest soft 45 .
 

cureman

Active member
Bez reklam
Mam jedna uwagę ,mi przytrafiła sie dziwna sprawa po wgraniu softu telewizor zaczął wyświetlać obraz o bardzo niskim kontraście i bardzo sie zdziwiłem .Polecam po wgraniu softu zrobic reset fabryczny obrazu .Po wykonaniu resetu obraz juz wyświetla sie normalnie .Na sofcie 45 obraz jest rewelacyjny .
 

nonz

New member
Na 45 obraz może i lepszy ale po pod względem szybkości menu 52 bije go na głowę i przy nim pozostanę :)
 
Do góry