Philips 47pfl6008 test-ten model robi furorę na całym świecie,czy tak będzie w Polsce

piot.rek

New member
w ustawieniach język menu (mam polski), język główne napisy (mam polski) i główna telegazeta (mam polski). Są jeszcze inne ustawienia dla języków? używam tv naziemnej
 

kosa666

New member
Nie rozumiem zarzutów "pod adresem" SmartTv w tej serii. Wszystkie działają OK. Inna rzecz, że głównie korzystam z YouTube. I to nie z filmów, lecz zwiedzania świata w HD.

Skoro nie rozumiesz zarzutów pod adresem SMART to chyba nigdy zwykłego Samsunga średniej półki nie miałeś w ręku...

PS - i żeby była jasność, ten TV kupiłem dla jakości obrazu który jest BDB
 

grizli

New member
Hmmm, może rzut monetą będzie najlepszy? Poszukam jeszcze, jesli znajdę w bardzo dobrej cenie (jakaś super promo?) wyrwę 7008. Jeżeli jednak będzie ona za wysoka, niestety zostane przy 2 strefowym 6008.
 

Predo

Banned
czy komuś w czasie oglądania robi się czarny ekran? A po przełączeniu programu obraz się włącza i za chwile znowu wyłącza? Zdarzyło mi się to parę razy już..
 
Ostatnia edycja:

Domely

New member
grizli,

Kupiłem ten tv jakiś miesiąc temu i nie żałuje. Rzeczywiście jest dużo różnych komentarzy a ten test kikiego to nie wiam jak był robiony (jakie warunki, jaki sygnał itd.) Moim zdaniem TV nie jest tak rewelacyjny jak w teście ale jest bardzo dobry. Też się zastanawiałem kilka miesięcy i oglądałem różne TV na końcu został Philips i Sony ale jednak wygrał Philips ze względu na dźwięk, ambilight i cenę.
Moim zdaniem nic lepszego za tą cene nie kupisz. Obraz jest bdb, dźwięk super (nie potrzeba kina domowego), 3D bdb. Fakt że menu głupie a smart kiepski (mam porównanie z najprostrzym Samsungiem F5000 – kupiłem synowi do gier) ale u mnie np. youtube hula bezproblemowo a co najważniejsze funkcje smart mnie mało interesują bo TV u mnie służy głównie do oglądania.
Kolejny fakt przemawiający za tym TV to jego cena – obecnie jest bardzo atrakcyjna i możesz go kupic za 3,4 tys.
Uważam też, że nie ma sensu dopłacać 1,2tys. do 47pfl7008 bo to strasznie dużo… a różnica będzie niewielka.
Jakbyś miał jakies pytania dodatkowę to pisz na prv.

Pozdr
Domely
 

SDman

Banned
grizli,

Kupiłem ten tv jakiś miesiąc temu i nie żałuje. ....
bo TV u mnie służy głównie do oglądania.

Witam,
smart TV to podstawa, możliwość oglądania z netu bezcenna (kiedy chcę i co chcę).
Dokup Blu Samsunga BD-F6500, a będzie to najlepszy zestaw pod słońcem !
Iplex PLus, Cineman,vod, Vodeon, wiele innych - jakość uzyskasz rewelacyjną znacznie lepszą
niż ze smarta w TV. USB również będzie grać lepiej, a TV nie będzie się męczył.

Pozdr.
 

asqinejem

New member
Witam,
smart TV to podstawa, możliwość oglądania z netu bezcenna (kiedy chcę i co chcę).
Dokup Blu Samsunga BD-F6500, a będzie to najlepszy zestaw pod słońcem !
Iplex PLus, Cineman,vod, Vodeon, wiele innych - jakość uzyskasz rewelacyjną znacznie lepszą
niż ze smarta w TV. USB również będzie grać lepiej, a TV nie będzie się męczył.

Pozdr.
Wiesz... są różne potrzeby (dla mnie zdanie, że smart TV to podstawa jest co najmniej zabawne :D). Ja jestem jedną z nielicznych osób, które kupują telewizor do oglądania TV. Mając z kablówki koło 100 programów i sporo HD mam w czym wybierać.

W ostateczności, jak chcę oglądać coś z neta w HD, uruchamiam TV jako drugi monitor...

Z tymi dodatkami jest tak jak ze smartfonami, bo niektórzy nie wyobrażają sobie kupna normalnego telefonu do dzwonienia i esemesowania, bo zawsze musi mieć on internety, facebooki, youtube, odtwarzacz hd, gg i nie wiadomo jaki aparat.
 
Ostatnia edycja:

matysek_alf

New member
Wiesz... są różne potrzeby (dla mnie zdanie, że smart TV to podstawa jest co najmniej zabawne :D). Ja jestem jedną z nielicznych osób, które kupują telewizor do oglądania TV. Mając z kablówki koło 100 programów i sporo HD mam w czym wybierać.

W ostateczności, jak chcę oglądać coś z neta w HD, uruchamiam TV jako drugi monitor...

Z tymi dodatkami jest tak jak ze smartfonami, bo niektórzy nie wyobrażają sobie kupna normalnego telefonu do dzwonienia i esemesowania, bo zawsze musi mieć on internety, facebooki, youtube, odtwarzacz hd, gg i nie wiadomo jaki aparat.

Jestem tego samego zdania. Posiadam Polsat Cyfrowy i ze Smart TV korzystam baaardzo rzadko a jeśli już to jego "zabójcza" prędkość mi nie przeszkadza. Co do smartfona, mam Galxy Nota i oprócz dzwonienia i smsów to raz na ruski rok korzystam z internetu i reszta bajerów mi jest nie potrzebna. To sa dodatki do telefonu. Tak samo w tv. Telewizor służy głównie do oglądania TV czy filmów a nie do przeglądania internetu! To są dodatki do TV a nie, że TV jest dodatkiem do Smart TV.
 

Domely

New member
SDman,

Blue Ray'a mam już pre lat i to wysokiej klasy razem z kinem domowym - oglądałem raz (jakoś tak...) Youtube działa - oglądałem raz w zeszłym tyg jakieś kabarety poza tym na codzień oglądam po prostu programy z NC+ i smart może dla mnie nie istnieć więc to co napisałem powyżej jest zgodne z prawdą.

Pozdr
 

SDman

Banned
Witam,
ja troszkę się nie zgodzę, smart to wygoda i niezależność, dla mnie
i mojej małżonki.
... kochanie czy jest nowy odc. Lekarzy, może obejrzymy finał "Must Be The Music".
Nic nam nie ucieknie jakość jest rewelacyjna na nowych materiałach,
a ładniejsza połowa jest mega zadowolona i pozwala na nowe zakupy :)

PS.
nie wspomnę już o filmach za grosze -coś fajnego się zawsze znajdzie.
Pozdr.
 
Ostatnia edycja:

M.technik

New member
Witam wszystkich, zapisałem się na forum gdyż interesuje mnie zakup takiego tv. Rano miałem pecha, gdyż była nocna wyprzedaż w internetowym sklepie, i model 42pfl6008 był za 2680zł, a do tego smartfon htc za 1zł (wart około 400zł). Takie coś mi pasowało. Niestety po kliknięciu zamówienia pojawiła się informacja, że smartfony się skończyły...A były od wczoraj w ofercie kurcze. Zadzwoniłem na infolinię, i potwierdzili że tych prezentów - telefonów htc już nie ma - i zaproponowali zakup tv bez prezentu... za tą samą cenę. Odmówiłem, i będę czekał na jakąś promocję, żeby ten tv wyrwać poniżej 2500zł.

Mam nadzieję, że mi się tylko nie posypie. Mam go zamiar kupić przede wszystkim ze względu na ambilight, gdyby tego nie miał to nawet bym nie ryzykował zakupu tylko kupił jakiegoś samsunga czy coś innego (mniej awaryjne).

Acha,myślałem też o serii 5000, ale miałem szczęście porównać te 2 tv ustawione obok siebie, i wyraźnie lepiej szybki ruch (np przesuwające się szybko napisy od lewej do prawej) widać na serii 6000. Na tyle jest to ewidentne (test pioneer) że seria 5000 odpadła - drażniło by mnie to.

Ze smart tv nie będę korzystał, internet mam w komputerze ;)
 

SDman

Banned
Ze smart tv nie będę korzystał, internet mam w komputerze ;)

Smart TV to nie internet! Jest realizowany za pomocą internetu ale to
Interaktywna Telewizja tak samo pełnoprawna jak satelitarna , kablowa, czy naziemna.
Do tego również świetna wypożyczalnia filmów.

Do netu oczywiście Komp najlepszy i długo tak będzie.

Pozdr
 

asqinejem

New member
Ipla, tvn player, nie mówiąc już o youtube są też na kompa i chodzą nieporównywalnie szybciej. Jeśli oglądać coś z tego, to lepiej na telewizorze, ale za pośrednictwem kompa (chyba, że ktoś ma nerwy ze stali albo przyzwyczaił się do powolnego działania).
 

SDman

Banned
Ipla, tvn player, nie mówiąc już o youtube są też na kompa i chodzą nieporównywalnie szybciej. Jeśli oglądać coś z tego, to lepiej na telewizorze, ale za pośrednictwem kompa (chyba, że ktoś ma nerwy ze stali albo przyzwyczaił się do powolnego działania).

No więc jak pisałem powyżej polecam Smart TV z Blu BD-F6500 śmiga szybko
i w rewelacyjnej jakości - na dowolnym TV .

Spisywał się doskonale ze starszym Philipsem 9664, obecnie z PDP 50ST60 mimo że
Panasonic ma Smart TV to i tak oglądam przez Blu -jakość lepsza i ma znacznie więcej
Cineman.vod, Iplex Plus itd..

Pozdr.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
I to jest to co przekazywałem tysiące razy. Kupujesz super telewizor z super jakością a aplikacje dokupujesz z dowolnego źródła i masz rewelacyjną jakość plus wszystkie aplikacje. Jak Ci mało kup Dongla z Androidem , też się opłaca i to bardzo.
 

phil7008

New member
Bez reklam
dobrego dongla mozna miec za okolo 200 pln juz lepiej chyba dolozyc do blu samsunga,podlaczalem swoj tablet do tv przez hdmi i jakosc taka sobie,mysle ze z donglem bedzie podobnie
 
Do góry