Philips 47pfl6008 test-ten model robi furorę na całym świecie,czy tak będzie w Polsce

EdekBIS

New member
O tym, ze DTS nie bedzie bylo wiadomo juz od dluzszego czasu. Mimo to kiki wprowadzajac 10 dni temu test na strone dalej pisze ze DTS bedzie w czerwcu gdy mamy juz sierpien! Mimo zwracanych uwag taki tekst dalej tam widnieje. Nie ma to jak rzetelny test.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przepraszam - ale czytaj uważnie. Słowa których używałem po pierwszej konferencji to zapowiedzi. I szczerze to sam liczyłem że się spełnią.
Ale okazuje się że nie zawsze zapowiedzi idą z realizacją. I sorry ale sam tego nie wymyślam.
 

sz3fu

New member
co jest z tym forum że klikając na daną stronę wrzuca mnie w inny temat ;/ mam pytanie odnośnie filipa , czy można na nim odtwarzać filmy np z kinomaniak.tv ? albo czy jest jakiś tv przy którym można bezpośrednio ze strony oglądać ?
 

marxon

New member
kiki poleciles mi tv philips 6008pfl 47cali
w moim pytaniu bylo,rezygnuje z kablowki tv,mam kablowke internetowa szerokopasmowa,telewizor mialby bardziej laczyc sie z routerem w celu przegladaniu calego internetu
teraz sie dowiaduje
mam pytanie odnośnie filipa , czy można na nim odtwarzać filmy np z kinomaniak.tv ? albo czy jest jakiś tv przy którym można bezpośrednio ze strony oglądać ?
Na Philipsie nie można.
teraz rozumiem ze na philipsie jest najwiekszy zarobek wiec go poleca innym
 

jenson

Banned
kiki poleciles mi tv philips 6008pfl 47cali
w moim pytaniu bylo,rezygnuje z kablowki tv,mam kablowke internetowa szerokopasmowa,telewizor mialby bardziej laczyc sie z routerem w celu przegladaniu calego internetu
teraz sie dowiaduje
mam pytanie odnośnie filipa , czy można na nim odtwarzać filmy np z kinomaniak.tv ? albo czy jest jakiś tv przy którym można bezpośrednio ze strony oglądać ?
Na Philipsie nie można.
teraz rozumiem ze na philipsie jest najwiekszy zarobek wiec go poleca innym

Jakbyś***się trochę przyłożył przed zakupem, to bez problemu dowiedziałbyś się, że philips nie obsługuje flasha :lol:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nigdy nikomu tego nie mówiłem i gdybym był nie kulturalny to bym powiedział że ...... głupoty jak mały Kazio.
Najpierw przeczytaj co napisałeś o później zastanów się jakie treści niesie Twoje pisanie. I co ma piernik do wiatraka?
Tak jak jenson powiedział - czytaj i zrozum to co przeczytałeś bo będzie z tym Ci po drodze.
Philips nie obsługuje flasha - a oto nie pytałeś. Bo odpowiedź dostałbyś jedną i prostą. Jeśli zapytasz czy wiąże krawaty to też odpowiem, że nie wiąże. Czy ma dostęp do całego internetu - ma.
I do Twojej informacji wkrótce wszystkie firmy odstąpią od wspierania flasha - Samsung również.
 

sz3fu

New member
Kiki. To w takim ukladzie ktorego samsunga moglbys polecic ktory obsluguje flesza ale zeby mial
dobry obraz.

Wysłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 4
 

bartbuks

New member
Poszedłem dziś do Euro RTV AGD w Płocku. Dramat. Znalazłem w/w model, chciałem go sobie obejrzeć, pobawić się i co? Trafiłem jakiegoś totalnie rozchwianego emocjonalnie sprzedawcę, który nie dość, że kompletnie nie znał się na TV, to jeszcze bał się pozwolić mi przetestować w/w model... Także wiem tylko jak wygląda wizualnie i nic więcej...

Jestem strasznie zawiedziony, no ale cóż, chyba będę musiał w piątek wybrać się do Warszawy i tam to zrobić.
 
Ja już mam TV kupiony u KIKIEGO. Wczoraj zamówienie a dziś przed 11 dostawa.

Pierwsze wrażenia:
- fajny obraz (na SD szczególnej rewelacji nie ma ale i tak jest dobrze, ale nie wiem czy gdzieś widziałem na sd lepiej)
- HD super
- filmu z USB np mp4 WYMIATA!!!!!! SUPER OBRAZ
- smart działa
- nie było problemów WIFI
- menu nie działa tak najgorzej

NIe wiem co tu jeszcze napisać. Dopiero zaczynam zabawę. Muszę teraz poszukać ustawień regionalnych aby czcionkę Polską czytał.
Jak coś to pytajcie
 

r_p_r

New member
Zamówił w sobote, wczoraj pewnie potwierdzenie i kurier odebral ze sklepu, a dzisiaj dostawa u klienta. Co w tym dziwnego?

Panowie, myslimy!
 
r_p_r - załączam zdjęcia ambi zgodnie z prośbą

Na zdjęciu niestety kolory ambi nie wyszły tak jak są w rzeczywistości tzn są idealnie zgrane z kolorem wyświetlonego obrazu a na telefonie wyszły jakoś fioletowe ale to może dlatego że to komórką robione

po bokach mam ok 22 cm

ambilight dynamiczne
 

Attachments

  • 20130806_204442.jpg
    20130806_204442.jpg
    28,6 KB · Wyś: 284
Ostatnia edycja:
Do góry