Philips 47pfl6008 test-ten model robi furorę na całym świecie,czy tak będzie w Polsce

r_p_r

New member
fisher1981

1. Twoj Tv wisi czy stoi?
2. Zdjecie jest zrobione gdy 10 cm jest ustawiony od sciany?
3. Jak rownomiernosc podswietlenia?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
fisher1981 - polska czcionka jest w SRT, i już powinna być nowa aktualizacja na TXT. Ale powiem Ci że fajnie to u Ciebie wygląda. Trochę się bałem tych ograniczeń a tu wyszło lepiej niż myślałem.
 

r_p_r

New member
Sam zajmij sie testowaniem, bo jak sadzisz to latwy i dobry biznes...

Nikt nie kaze Ci tu wchodzic... zawsze mozesz odpalic Sapera i zabic troche swoj cenny czas. Czytac kazdy umie, wiec pozwol kazdemu we wlasnym zakresie ocenic przydatnosc danej opini. Nie bij piany, bo zasmiecasz watek i tracisz czas innych, w tym i moj.

Stworz temat "Gorzkie zale" i tak sie realizuj...

Tyle.
 

bartbuks

New member
W obu przypadkach jest napisane "zamówiłem" (Wczoraj zamówienie a dziś przed 11 dostawa) a nie potwierdziłem.
Irytuje mnie to, że trudno dostać szczere odpowiedzi na pytania na forum (w zasadzie forach) ponieważ od wielu lat są "opanowane" przez jednego faceta (i pewnie jego pracowników, rodzinę, itp.). Człowiek najpierw musi kombinowac czy dany nick to ktoś kto chce pomóc, czy jeden z wielu nicków pewnego właściciela sklepu. Pozdrawiam wszystkich, którzy wchodzą tu aby pomóc a nie robić kasę.

A może Ty jesteś z konkurencyjnego forum i starasz się zdyskredytować to miejsce? :)

Wysłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 4
 
I o tym też właśnie i ja pisałem. Darowałem sobie opinie z forum, sam posprawdzałem i wybrałem LG. Już jutro powinienem się nim bawić w domu. Mam już jeden lg to myślę że i kolejny mnie nie zawiedzie.
Oczywiście nic nikomu nie sugeruje. Taki był mój wybór.

Wysyłane z mojego LG-P970 za pomocą Tapatalk 2
 

Korbol

New member
i jest w domku;)
ogólnie zadowolony hd z dysku rewelacja , 3d lepiej niż myślałem
jedynie zwykłe sd mogło by być lepsze;)
dźwięk bardzo dobry
macie jakieś fajne ustawiania jak tak prosiłbym o priv lub tutaj
jeszcze muszę poszperać z polskimi znakami

Kiki jaki koszt kalibracji tv w łodzi i czy jest taka opcja?
 

bartbuks

New member
Nie mam zamiaru dyskredytować tego miejsca tylko faceta o wielu nickach (i wciąż poznaje jego nowe). Poza tym z jakiego konkurencyjnego forum? Przecież wszystkie są opanowane przez ciebie, nawet te które są rzadko odwiedzane i nikt tam nic nie pisze (no oprócz ciebie) Telewizja i HD - Forum - miejsce dyskusji o IT (tu to nie wiem czy się śmiać, czy płakać). Skończmy tę dyskusję bo po co mam wklejać inne linki.
Tak na koniec dwa zdania o tym jak wierzę w twoje testy.

Z testu T3 - "Czerń jest bardziej szara niż czarna, a o głębi nie ma co nawet pisać." Test najbardziej inteligentnych telewizorów na rynku. Zwycięzca może być tylko jeden! - TechTrendy.pl
Teraz z twojego testu; "Czerń obrazowa , czyli prezentowanmych elementów wypełnionych - wow", "Bardzo dobra czerń"
Kto pisze prawdę?
Podsumowanie z testu T3 - "Wreszcie przyszedł czas na Philipsa 42PFL6188K, który pokazał, że przed nim jeszcze długa droga, by dogonić konkurencję"

Komu wierzyć?
Powtarzam - dziękuję tym którzy wchodzą tu poświęcając swój czas bezinteresownie.
EOT

Rozumiem, że sugerujesz, że Kiki i ja to ta sama osoba?

Wysłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 4
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie przejmuj się głupotami jak widać niektórych ogrania paranoja. Ale teraz to jest wyleczalne.
==========================================

Korbol - W sprawie kalibracji napisz na PW dostaniesz info.
 
fisher1981

1. Twoj Tv wisi czy stoi?
2. Zdjecie jest zrobione gdy 10 cm jest ustawiony od sciany?
3. Jak rownomiernosc podswietlenia?

TV stoi - ale będzie wisiał możę jeszcze w tym tygodniu
Odległość od ściany wynosiła 18 cm
HM równomierność podświetlenia - powiedz jaki mam zrobić test to zrobię bo póki co wydaje mi się ok aczkolwiek na całkiem białym ekranie widziałem taką jakby ciemniejszą poświatę wzdłuż ramki i w rogach ale tutaj musze jeszcze z KIKIm porozmawiać bo być moze kwestia ustawień a ja jeszcze nic w nim nie "szperałem"
 
fisher1981 - polska czcionka jest w SRT, i już powinna być nowa aktualizacja na TXT. Ale powiem Ci że fajnie to u Ciebie wygląda. Trochę się bałem tych ograniczeń a tu wyszło lepiej niż myślałem.


no ambilight to totalny odjazd - aż by się chciało potrójny ambi:) ale tak to jest że apetyt rośnie w miarę jedzenia:)
 
W obu przypadkach jest napisane "zamówiłem" (Wczoraj zamówienie a dziś przed 11 dostawa) a nie potwierdziłem.
Irytuje mnie to, że trudno dostać szczere odpowiedzi na pytania na forum (w zasadzie forach) ponieważ od wielu lat są "opanowane" przez jednego faceta (i pewnie jego pracowników, rodzinę, itp.). Człowiek najpierw musi kombinowac czy dany nick to ktoś kto chce pomóc, czy jeden z wielu nicków pewnego właściciela sklepu. Pozdrawiam wszystkich, którzy wchodzą tu aby pomóc a nie robić kasę.


w obu przypadkach było napisane zamówiłem bo tak było ale tak jak wcześniej pisałem TV nie było na stanie więc czekałemwybór

co do szczerości wypowiedzi - przez takich ciągłych "narzekaczy" jak TY człowiek nie ufa forum, nie posądzaj mnie o jakieś związki rodzinne z KIKI-m bo chłopa nawet na oczy nie widziałem

dla mnie liczył się ambilight i dobry obraz i to mam

prawda jest taka że obecne TV (moim zdaniem) niewiele się różnią od siebie i jaki byśmy nie kupili to bylibyśmy zadowoleni. Liczą się szczegóły i tutaj mi chodziło o ambilight i teraz wiem że to był dobry (sami widzicie jak to wygląda na zdjęciu jakie wcześniej opublikowałem)

ps dla niedowiarków kilka postów wcześniej również dałem zdjęcie z mojego pokoju jeszcze ze starym TV:)
 

Swirek00

New member
Ja też jestem sprzedawcą Philipsów i kumplem Kikiego (a nawet u niego nie kupowałem)

I wszystko przez to, że jesteśmy zadowoleni z zakupu. Takie teraz czasy.
 
Do góry