Philips 47pfl6008 test-ten model robi furorę na całym świecie,czy tak będzie w Polsce

bartbuks

New member
Kiki pisał do mnie. Ja jeszcze nie zamówiłem, zamówię w tyg, ale pierw chce pobawić się nim. Dlatego pytam, gdzie bo nie będę do Olsztyna jechał, tylko sobie w Wawie zobaczę, a potem z kolegą Kikim dogadam szczegóły i kupię.

Wysyłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 2
 

tomasraz

New member
moja spostrzezenia co do pfl6008 - ustawienia mam fabryczne na standardzie chyba nic nie zmienialem ... na kanalach hd jest ok ale rewelacji - ja roznicy z 3 letnim lg nie widze zadnej a chyba powinienem ? to, ze stane pol metra od tv i widze piksele to zakladam, ze to jest normalny stan ... o dzwieku pisalem naprawde trzeba sie czasami wsluchac, zeby cos zrozumiec ... kanaly sd np polsat szalu zadnego nie widze ... nie jestem uprzedzony do tego tv wrecz przeciwnie napalilem sie na niego strasznie a narazie mnie calkowicie rozczarowal ... o niedzialajacym wifi direct juz pisalem - wina mojego telefonu ? gdybyscie mi mogli jakos pomoc - napisac co mam ustawic jakie opcji to bylbym wdzieczny bardzo - chcialbym napisac, ze ten tv jest super i go goraco polecam .. raczej na pomoc kikiego nie mam co liczyc - za darmo nic nie zrobi ...
 
Przede wszystkim to nie wydaje mi się aby KIKI celowo tutaj zachęcał do zakupu niekoniecznie dobrego telewizora bo nie oszukujmy się, oprócz tego że tutaj testuje to jest głównie po to by sprzedać. A jeżeli chce mieć klientów to nie zależy mu na nabijaniu w butelkę lecz na rzetelnej i dobrej ocenie.
Do tej pory nie widziałem tutaj negatywnych opinii na temat sprzedanych przez Niego TV więc zaufałem. Jak będzie wyjdzie w praniu ale na bank podzielę się z Wami moją opinią.
 

Fenervil

New member
moja spostrzezenia co do pfl6008 - ustawienia mam fabryczne na standardzie chyba nic nie zmienialem ... na kanalach hd jest ok ale rewelacji - ja roznicy z 3 letnim lg nie widze zadnej a chyba powinienem ? to, ze stane pol metra od tv i widze piksele to zakladam, ze to jest normalny stan ... o dzwieku pisalem naprawde trzeba sie czasami wsluchac, zeby cos zrozumiec ... kanaly sd np polsat szalu zadnego nie widze ... nie jestem uprzedzony do tego tv wrecz przeciwnie napalilem sie na niego strasznie a narazie mnie calkowicie rozczarowal ... o niedzialajacym wifi direct juz pisalem - wina mojego telefonu ? gdybyscie mi mogli jakos pomoc - napisac co mam ustawic jakie opcji to bylbym wdzieczny bardzo - chcialbym napisac, ze ten tv jest super i go goraco polecam .. raczej na pomoc kikiego nie mam co liczyc - za darmo nic nie zrobi ...

Automatyczna regulacja głośności- jeśli masz uczucie że musisz wstrzymywać oddech żeby wyłapać samogłoski i po jakimś czasie odnosisz wrażenie że się męczysz i wręcz dusisz słuchając lektora, to nic innego jak kompresja dynamiki dźwięku AVL. Wyłączyć jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Nic tak nie degraduje dźwięku jak to.

Pisałem już wcześniej o "rozczarowanym konsumencie", warto się z tym pogodzić
 

Hadit

New member
Dziś byłem w Avansie testowałem model 42PFL6008 i co wszystko cacy, obraz genialny, ambilight super, już prawie sięgałem po portfel, ale przedtem załączyłem film w 720p, dokładnie H264 1280x536; DTS 48kHz i co jajco, na obrazie TV wyskoczył komunikat: nieobsługiwany format audio! Zagieło mnie ;/ Obraz i napisy były ok, razem z takimi lierami jak "ł,ś,ć, itd" ale nie było dźwięku stąd moje pytanko, dlaczego tak się dzieje i czy po zakupie ewentualnie jeśli zakpie Asus O!Play bedzie wszysto chulać, pozdrawiam i proszę o pomoc :)
 

kjarzyna

New member
Bez reklam
Dziś byłem w Avansie testowałem model 42PFL6008 i co wszystko cacy, obraz genialny, ambilight super, już prawie sięgałem po portfel, ale przedtem załączyłem film w 720p, dokładnie H264 1280x536; DTS 48kHz i co jajco, na obrazie TV wyskoczył komunikat: nieobsługiwany format audio! Zagieło mnie ;/ Obraz i napisy były ok, razem z takimi lierami jak "ł,ś,ć, itd" ale nie było dźwięku stąd moje pytanko, dlaczego tak się dzieje i czy po zakupie ewentualnie jeśli zakpie Asus O!Play bedzie wszysto chulać, pozdrawiam i proszę o pomoc :)

Witam
Philips 6008 nie obsługuje DTS, stąd masz obraz a nie masz dźwięku
Jak kupisz zewnętrzny player wszystko będzie git.
 

accu

New member
Bez reklam
z tego co się orientuje ten model i wyższe mają niedługo otrzymać wsparcie DTS

Witam uprzejmie,

Nie jesteś na bieżąco . Seria 7008/7108 i seria 8008 dostały już DTS , natomiast seria 6008 jak
dotąd nie dostała i nie ma oznak , że dostanie.


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

Korbol

New member
no witam w końcu przyjechał ogólnie bardzo zadowolony filmy hd z dysku obraz żyleta, 3d bardzo dobre, dźwięk myślałem że będzie znacznie gorzej ;)
gorzej jest z programami bez hd - ale tu pewnie wina braku ustawień
nie czyta mi polskich znaków muszę chyba pogrzebać w ustawieniach;)
KIKi dzięki jeszcze raz
dwa pytanka
ma ktoś jakoś fajne ustawienia ?? jak tak prosiłbym o info na priv lub tutaj - starsze watki strasznie mi się przegląda bo ciągle przeskakuje na inne

KIKI ile kosztuje kalibracja jestem z łodzi
 

pitpawel

New member
Seria 6008 - nie będzie miała DTS-u.
DTS zaczyna się właśnie od serii 7008

Dlatego mogę napisać już wprost. Wprowadziłeś mnie w błąd. Kupując ten TV u Ciebie zapewniałeś mnie o DTSie od serii 6xx8. Był to jeden z podstawowych warunków zakupu tego TV.
Na przyszłość - nie jesteś pewien to nie wciskaj marketingowego kitu tylko powiedz magiczne słowa "nie wiem".
Pozdrawiam.
 
Do góry