Philips 47pfl6008 test-ten model robi furorę na całym świecie,czy tak będzie w Polsce

albin37

New member
nonz dzięki za ustawienia nawet fajnie wygląda obraz tylko podczas ruchu tak jakby się delikatnie zamazywał można by coś na to poradzić?
 
Ostatnia edycja:

nonz

New member
Używam tych ustawień nawet do grania (laptop/xbox) i nie zauważyłem nic niepokojącego przy sygnale hd - sd się nie przeskoczy ;)

Pokombinuj z ostrością zaawansowaną i kontrastem.
 

cureman

Active member
Bez reklam
Kontrast funkcji Backlight: 70
Kolor: 60
Ostrość: 3
Redukcja szumów: wyłącz!
Zmniejszenie usterek MPEG: wyłącz!
Perfect Natural Montion: wyłącz!
Clear LCD: włącz
Ostrość zaawansowana : wyłącz
Kontrast dynamiczny: wyłącz
Dynamiczne podświetlenie: najlepszy obraz
Wzmocnienie kolorów: wedle uznania
Czujnik światła: włącz
Gamma: 0
Temperatura kolorów: własna (111/110/109/0/0/0)
Kontrast wideo: 100
Jasność: 50

Dzieki za ustawienia .
 

nonz

New member
Dopasowałem je do własnego "widzimisia" i średniego pokoju z oknem naprzeciw tv na podstawie wypowiedzi z tego wątku :)
 

cureman

Active member
Bez reklam
Dopasowałem je do własnego "widzimisia" i średniego pokoju z oknem naprzeciw tv na podstawie wypowiedzi z tego wątku :)

Ja wlasnie mam bardzo jasno w pokoju i testuje twoje ustawienia ( w dzien jest bardzo fajny obraz ,czekam jak bedzie w nocy ? ) Ty na tych ustawieniach grasz na xboxie ?
 

ataman76

New member
Witam,
Spotkałem się ostatnio z informacja że w telewizorah Philips serii 6000, 7000 i 8000 występuje problem z wyjsciem optycznym audio i przerwy w sygnale dźwiękowym? Czy ktos mógłby to potwierdzic lub zaprzeczyć ?
 

ataman76

New member
A jak w końcu jest z czernia w tym telewizorze, jest na poziomie akceptowalnym w zaciemnionym pomieszczeniu ?, bo naczytałem siuę skrajnie różnych opinii .
 

Tubass2

New member
wonsz wyjmij wszystkie podłączone wtyczki, od słuchawek też, lcd musi być ,,czysty'', u mnie nie idzie jak jest cokolwiek podłączone .
 

nonz

New member
Ja wlasnie mam bardzo jasno w pokoju i testuje twoje ustawienia ( w dzien jest bardzo fajny obraz ,czekam jak bedzie w nocy ? ) Ty na tych ustawieniach grasz na xboxie ?

Tak :)

albin37 napisał:
Głównie to mi się tnie na sygnale HD 3D puszczanym z laptopa.

Na 99% to wina laptopa. Birate jest za wysokie dla Twojego procesora który nie jest w stanie zdekodować filmu - 3d HD to 2x zwykły film HD. U mnie (i5 430M) płynnie chodzą filmy 3d HD które ważą do około 24 gb :)

wonsz napisał:
U mnie też zero problemów z wyjściem spdif.
Mam za to problem z aktualizacją oprogramowania, miał ktoś podobny?

Aktualizujesz online czy przez usb? Ja zawsze robię tą drugą opcją i jakoś działa :)

ataman76 napisał:
A jak w końcu jest z czernia w tym telewizorze, jest na poziomie akceptowalnym w zaciemnionym pomieszczeniu ?, bo naczytałem siuę skrajnie różnych opinii .

Panel LCD nigdy nie będzie faktycznie czarny - aczkolwiek w tym modelu jest niezły i dodatkowo dzięki kilku ustawieniom można uzyskać świetny rezultat nawet widziany w nocy :)
 
Ostatnia edycja:

nonz

New member
Nikt wcześniej na tym forum się tym nie chwalił. Jeśli nie próbowałeś to ściągnij paczkę jeszcze raz i wrzuć na innego pena - mi nie chciało zaktualizować z nowego kingstone'a 32gb usb3.0 :)
 

Tubass2

New member
Mój model bez problemu robi aktualizację online,fakt że mam 8008.
WONSZ -u mnie jest podłączona tylko nc+po HDMI w trakcie aktualizacji i jest gicio.
 

bla.zej

New member
Dzisiaj telewizor pryjechał z serwisu, rzekomo wymieniona płyta główna, ale efekt plam i kratek dalej został. Już nie wiem czy dalej reklamować i czekać na wymianę na nowy czy dać już spokoj...

Co dziwne, po wejściu w ustawiania telewizora, wszystkie parametry dziwnie podobne do tych które miałem przed rekalamcją, przypadek ? Czy może chłopaki w Radomiu próboją na mnie efekt placebo... ?

Czas trwania serwisu, równe 3 tygodnie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry