Philips 46PFL9706 -Europejski telewizor LCD w roku 2011/2012.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Widzisz tutaj sie zgodze z toba i mysle ze nie tylko ja , bo wiekszosci normalnych ludzi wolaloby zeby to obraz byl dopracowywany a nie gadzety w tv. Zauwaz ile osobom zalezy na tym zeby dany tv czytal jak najwiecej formatow i napisow do ogladanych z sieci filmow. Dla mnie jest to nie istotne gdyz kupuje same oryginalne filmy bo uwazam ze jesli czlowiek ma jakas pasje, a ja mam filmy i muzyke to powinno go stac na to albo sobie tym glowy nie zawracac.Wiec nie sciagam filmow ani muzyki tylko dorabiam nasze kochane panstwo:) Rowniez sie zgadzam ze bez sensu w tv sterowanie glosem czy tez rzesami :) a duzo wazniejszy jest w tym obraz. O dziwo tylko jest takie ze pomimo tego ze ty i ja i wielu podobnych nam uwaza obraz za podstawowy element oceny tv to samsung podejrzewam ze kolejny rok bedzie na plusie tak jak i lg :) wiec wniosek z tego taki ze jednak wiecej jest innych ludzi ktorzy za dobry tv uwaza wiele innych gadzetow ktore tak naprawde o kant tylka,a co wiecej taki tv bedzie bardziej podatny na awarie i serwisy beda mialy co robic... Jedno jest pewne, szkoda jest Philipsa bo to fajna firma niestety ja odnosze wrazenie ze tam nie bardzo ludzie panuja nad tym wszystkim i efekt bedzie tego taki, ze za powiedzmy rok , dwa pozegnamy sie z tv philipsa - jest nie unknione jesli dalej tak beda robic jak w chwili obecnej. A nie zapowiada sie zeby bylo inaczej.... Miejmy nadzieje ze za kilka lat oledy beda w cenach obecnych topowych ledow czy plazmy panasonica i ze obraz bedzie rewelacyjny tak jak i ich trwalosc :)bo jak na razie trzeba jakis kompromis wybrac pomiedzy tym co mamy obecnie. Ty musisz kupic teraz tv ja pod koniec roku lub na poczatku przyszlego roku wraz z calym sprzetem elektroniki i kolumanmi wiec mam wiecej czasu, co nie zmienia faktu ze tak jak i ty bede musial wybrac lepsze zlo :)
A i jak bedziesz po prezentacji najnowszej plazmy i leda panasa to podziel sie wrazeniami nie patrzac na to ze w chwili obecnej masz plazme panasa :) choc teraz mowisz otwarcie o jej wadach za co sie nalezy pochwala......
lolek
 

k&a

New member
Witam,
wczoraj stałem się szczęśliwym posiadaczem tv 52pfl9606 i od razu pojawiają się pytania:

- jakie macie ustawienia dla obrazu ?
- jakie ustawienia dla ambilight
- ile cm odstaje od ściany tv zamontowany na oryginalnej stopce ?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mysle ze za wiele osob to nie ma tego modelu wiec chyba pozostaje ci poczytac oca prase ( testy ) lub samemu sie pobawic.
lolek
 

rysiek100

Member
Witam,
wczoraj stałem się szczęśliwym posiadaczem tv 52pfl9606 i od razu pojawiają się pytania:

- jakie macie ustawienia dla obrazu ?
- jakie ustawienia dla ambilight
- ile cm odstaje od ściany tv zamontowany na oryginalnej stopce ?

zadaj pytanie w odpowiednim temacie tu tylko zaśmiecasz temat
 

Musio1968

Member
Bez reklam
Coś chyba z tym Philipsem jest na rzeczy bo w MM model 9706 kosztuje 5199 złotych a przecież jest to topowa konstrukcja. Więc albo ludzie już wcale nie kupują TV tej firmy albo awaryjność tego modelu jest duża... ? Ale cena bardzo mnie zaskoczyła :bober:
 

accu

New member
Bez reklam
Coś chyba z tym Philipsem jest na rzeczy bo w MM model 9706 kosztuje 5199 złotych a przecież jest to topowa konstrukcja. Więc albo ludzie już wcale nie kupują TV tej firmy albo awaryjność tego modelu jest duża... ? Ale cena bardzo mnie zaskoczyła :bober:
Witam,
Ja widziałem , ale w cenie 7999 zł.Czy aby na pewno był to model 46PFL9706K/02 firmy Philips i gdzie go widziałeś??? Jest to bardzo dobry telewizor .:smile:

Pozdrawiam,:)
accu
 

Musio1968

Member
Bez reklam
Poważnie zastanawiam się nad kupnem tego TV tym bardziej że cena jest okazyjna 5199 złotych, ale nie chcą dorzucić okularów w MM :mrgreen:
 

kriswas

Member
Bez reklam
Jeżeli to prawda z tą ceną, to naprawdę nie wiem nad czym Ty jeszcze myślisz? Okulary sobie dokupisz, a i tak wyjdziesz na swoje.
 

accu

New member
Bez reklam
Witaj,
Jakoś "ciężko" napisać w którym MM jest tak atrakcyjna cena. :cry:
Nigdzie do tego modelu nie dodają okularów.
Sprawdź przed zakupem w menu serwisowym przy pomocy pilota
ile godzin telewizor pracował. (kombinacja cyfr 062596 i przycisk: OK ):neutral:



Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

Musio1968

Member
Bez reklam
Mnie też cena wydaje się atrakcyjna i jest ona prawdziwa !!! A drugi TV w promocji to model 50PFL7956K/02 w cenie 4899 złotych ! W załączeniu zdjęcia z MM.:-? A ile kosztują okulary 3D do tego Philipsa i gdzie można kupić ?
 

Attachments

  • Zdjęcie0263.jpg
    Zdjęcie0263.jpg
    153,1 KB · Wyś: 236
  • Zdjęcie0264.jpg
    Zdjęcie0264.jpg
    148,3 KB · Wyś: 167
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam,

Na przykład , na zamówienie w Euro-Rtv-Agd --->249.00zł. Model PTA 516.


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

Musio1968

Member
Bez reklam
Ponawiam pytanie:który MM w Polsce ma taką ofertę na Phila 9706?

Modele są wystawione w MM Rzeszów ale nie wiem ile sztuk mają na magazynie, bo sprzedawca obsługujący stoisko RTV nie był zbyt zorientowany ! Podejrzewam że to ostatnie sztuki tego modelu a może nawet tylko ten jeden na wystawie sklepowej :bober:
 

Oled1969

New member
Modele są wystawione w MM Rzeszów ale nie wiem ile sztuk mają na magazynie, bo sprzedawca obsługujący stoisko RTV nie był zbyt zorientowany ! Podejrzewam że to ostatnie sztuki tego modelu a może nawet tylko ten jeden na wystawie sklepowej :bober:

Dzwoniłem do MM na infolinię i twierdzą że w Polsce wszędzie kosztuje 7999.Natomiast tylko w Kaliszu w MM kosztuje 6300.Ale jest to ostatnia sztuka z ekspozycji, dotykana paluchami do tego świecąca nonstop w sklepie.Czyli ten tv Phlips 9706 jest używany......
 

Musio1968

Member
Bez reklam
Dzwoniłem do MM na infolinię i twierdzą że w Polsce wszędzie kosztuje 7999.Natomiast tylko w Kaliszu w MM kosztuje 6300.Ale jest to ostatnia sztuka z ekspozycji, dotykana paluchami do tego świecąca nonstop w sklepie.Czyli ten tv Phlips 9706 jest używany......

Może być używany bo aż tak sprzedawcy nie wypytywałem tym bardziej że chciał mi założyć pasywne okulary 3D od LG aby pokazać mi na 9706 obraz 3D :oops: A gdy to nie zadziałało to na chwilę się " zmył " a potem przeprosił bo okazało się że Philips 9706 na aktywne okulary ! Podejrzewam że jego brak wiedzy wynikał z faktu, że pod ekspozycją Philipsa nie było żadnego ruchu ! Natomiast spory tłok panował na ekspozycji TV LG, Samsunga, Sony itd. Ale jeśli te modele / na moich zdjęciach / są używane to żadna promocja :bober: Może w następnym tygodniu będę w MM to dokładnie popytam bo może jeszcze coś utarguje z ceny, gdy TV jest używany. Ale czy warto taki LCD kupować ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry