Pc

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Chyba chciałeś napisać że nie chce się grać :wink:

Chce się, ale weny nie ma ;)

Ja będę jeszcze katował Alien'a i Ethan'a,na dniach testuję The Evil Within o którym wczoraj pisałem...

Ethana zaliczyłem u Sarge na platyne, a Alien nie zając ;)
W tym roku wychodzą jeszcze te gry :
Dragon Age: Inkwizycja
Far Cry 4 - na to najbardziej czekam
Project CARS
The Crew

Powyższe obowiązkowo, ale coś czuje że FC4 nie pociągnie mi.

Fakt,spoko gościu ale mógłby się wziąć za inną grę...:wink:

To samo miałem napisać... ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Powyższe obowiązkowo

"Dragon Age" to fantasy - wiesz o tym ? :wink:

czuje że FC4 nie pociągnie mi.


Nie będzie tak źle,w sumie masz dobrego kompa :grin:

Tutaj nowszy gameplay w dobrej jakości :
[youtube]D5b9f3Dqfys[/youtube]

W ogóle powiem Ci że w tym roku jakaś lipa z tymi grami.Nie przypominam sobie aby oprócz Alen'a i Ethan'a coś zrobiło na mnie większe wrażenie.Z tej listy co wrzuciłem powyżej też pewnie z połowa albo 3/4 odpadnie...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
"Dragon Age" to fantasy - wiesz o tym ? :wink:

Domyślam się, zapomniałem wyciąć ;)

W ogóle powiem Ci że w tym roku jakaś lipa z tymi grami.Nie przypominam sobie aby oprócz Alen'a i Ethan'a coś zrobiło na mnie większe wrażenie.Z tej listy co wrzuciłem powyżej też pewnie z połowa albo 3/4 odpadnie...

Daj mi NextCarGame, dostęp do sieci i mnie nie ma ;)
Alien też jest świetny, to bardzo dobra klimatyczna pozycja.
Generalnie ja nie mogę narzekać, nowy komp, nowa jakość grafiki. Powiedziałbym nawet, że rok growy uważam że był na bogato.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zaliczyłem dziś spotkanie z Xbox one i nową Forzą.
Pad, to kosmos. Miażdży tego od PS4, dosłownie. Nie ma nawet co porównywać i o ile dualshock z PS3 był nieporozumieniem totalnym
(dla mnie) a wersja z PS4 jest o niebo lepsza, to i tak dzielą go lata świetlne przy padzie od MS.

Idealna ergonomia, gałka i siła nacisku perfekcyjna, lokacja przycisków to samo.
Do tego najlepsze, wibrujące Triggery. Te dodatkowe bodżce dają kupe radochy, świetnie się to sprawdza i to już jest gwoźdź do trumny dla dualshocka4.

Co do samej gry, chyba pierwszy raz tak dobrze mi się grało zza kierownicy. Zazwyczaj gram z maski, tutaj widok zza kierownicy wypadł równie dobrze. Miałem kupę radochy przy kolejnych okrążeniach. Nie jest to na pewno bezmyślna jazda. Świetny feeling. Natomiast widok z trzeciej osoby, już niekoniecznie. Kamera zbyt sztywno zawieszona, czyli to co pisaliśmy.
Myślę, że XO do mnie trafi na bank.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Zdajesz sobie sprawę że X One jest słabszy wydajnościowo od PS4 ?
Rozdzielczość oraz kl/s są okrajane.Czasami jest to tylko 720p w 30fps...
Rozumiem że chcesz go kupić dla Forzy i fajnego pada ?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak, tak. XO słabszy i takie tam, znamy to ;)
Wiem jak wygląda sprawa z XO, sam o tym pisałem swojego czasu.
Nie zmienia to faktu, że nie ma to znaczenia jak odpalamy grę i się zwyczajnie cieszymy z rozrywki.
To jest to co piszemy od lat, jak gra jest dobra i jest feeling, to nie zwracamy uwagi na "duperele".
Pada od X360 do PC mam + wireless adapter, mam też adapter do PS3:
http://www.hdtv.com.pl/forum/playst...lacz-dowolny-pad-do-konsoli-ps3-x360-itp.html
http://www.hdtv.com.pl/forum/playstation-3-a/92732-pad-od-x-boxa-do-ps3-mam-i-gram-rewolucja.html

Mi zawsze było bliżej do Xboxa, od exclusivów, poprzez pady, a na dashoboardzie kończąc.
Edi, pad od XO kosztuje prawie 200zł, to już wolę "dołożyć" 1300zł i kupić konsole :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Armanig,jak będą wychodziły jakieś mocniejsze gry,to będziesz kupował je na konsole czy na PC,a moze na jedno i drugie (trzecie) ? :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Armanig,jak będą wychodziły jakieś mocniejsze gry,to będziesz kupował je na konsole czy na PC,a moze na jedno i drugie (trzecie) ? :)

Zdecydowanie na PC. To jednak klasa wyżej jeżeli chodzi o grafike, a dla mnie jest ona istotna jeżeli mam wybór.
Na konsole, ew. gry jeżdżone (tutaj plus w postaci exclusiwów i wspomianego pada), fify, platformówki itp. Nie wiem czy bym kupił dla samego Horizona XO, na pewno kupiłbym dla GTA5, a że mam PS4 to sensu chyba nie ma. Być może że sprzedam PS4 i kupie XO, tej pierwszej nie odpalałem miesiące, a w Horizona pograłbym ochoczo.
 
Ostatnia edycja:

Karpaj

New member
Bez reklam
Ja bym może i X Klocka Jeden kupił, ale Microsoft nawet nie stara się specjalnie jeśli chodzi o integracje z systemami Windows i Windows Phone. Jakby dało się podobnie jak w przypadku np. Vity od Sonego wyjść sobie z Lumią i mieć dalej grę (albo cokolwiek innego z systemu) na telefonie, bądź tablecie surface, to bylo by super. Bezprzewodowy pad, mniejszy ekranik, ale dalej można grać np. w pracy. Kiedyś to może wprowadzą :/
 
Do góry